Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21AL 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Vesa Mäkinen Angelniemen Ankkuri    11:38:00   40:59  
2.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    10:56:00   43:56  
3.   Ville Sundberg Lynx    12:50:00   44:16  
4.   Ville Glad Turun Suunnistajat    12:26:00   44:37  
5.   Olli Väätäinen Hiisirasti    11:04:00   46:03  
6.   Kari Hillo Valkeakosken Haka    11:58:00   46:44  
7.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    12:04:00   47:09  
8.   Olli Suonpää MS Parma    11:30:00   48:12  
9.   Juha Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    12:46:00   48:24  
10.   Teemu Kemppainen Keravan Urheilijat    10:48:00   49:07  
11.   Daniil Pyankov Peterhof  RUS  12:56:00   49:13  
12.   Juha Villa Päijät-Rasti    11:44:00   49:50  
13.   Miikka Huovila Delta    10:42:00   49:57  
14.   Eetu Liukko Enonkosken Urheilijat    12:32:00   50:24  
15.   Pekka Herttua Lapuan Virkiä    11:12:00   50:53  
16.   Mikko Torro IF Sibbo-Vargarna    11:28:00   50:56  
17.   Tomas Glasberg Malax IF    10:46:00   50:59  
18.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    11:06:00   51:53  
19.   Jani Vahala Maarian Mahti    11:50:00   52:18  
20.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    12:48:00   52:21  
21.   Andrey Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  12:44:00   53:56  
22.   Tapio Ristimäki Stormin Teräs    11:52:00   54:36  
22.   Pasi Pesola Laitasaaren Veto    12:38:00   54:36  
24.   Pekka Niemi Kankaanpään Suunnistajat    11:34:00   55:17  
25.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    11:00:00   55:37  
26.   Alexander Shein KUZMOLOVO-110%  RUS  12:14:00   56:43  
27.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    11:22:00   56:45  
28.   Jari Lahtinen Päijät-Rasti    12:54:00   58:54  
29.   Dmitry Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  11:40:00   59:08  
29.   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    12:08:00   59:08  
31.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    12:52:00   59:59  
32.   Kenneth Smeds Närpes OK    10:44:00   1:00:41  
33.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    12:00:00   1:00:52  
34.   Mikko Vainio Koovee    10:40:00   1:01:05  
35.   Tuomas Asikainen Suunta-Sepot    12:06:00   1:01:24  
36.   Nikolay Krylov Omega Moscow  RUS  11:46:00   1:04:05  
37.   Jesse Valto Rauman Työväen Urheilijat    10:54:00   1:04:07  
38.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    12:16:00   1:04:08  
39.   Olli Koivumäki Rastikarhut    12:18:00   1:05:22  
40.   Egor Miterev Orienta-Kyncevo  RUS  12:34:00   1:05:29  
41.   Teemu Rautiainen Rasti E4    12:02:00   1:07:08  
42.   Kai Koistinen Vakka-Rasti    13:04:00   1:07:34  
43.   Harri Sinnelä Suomusjärven Sisu    11:36:00   1:09:56  
44.   Mikko Ruokolainen OK77    13:02:00   1:10:13  
45.   Juha Kotaniemi Koskelankylän Riento    12:24:00   1:10:20  
46.   Janne Kämä OH    11:56:00   1:11:03  
47.   Vesa Kärpijoki Helsingin Suunnistajat    11:32:00   1:11:37  
48.   Kari Huhta Olavin Rasti    12:22:00   1:12:58  
49.   Mikko Kankare Someron Esa    11:16:00   1:15:18  
50.   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    12:58:00   1:17:18  
51.   Petri Koskela Suunta-Veikot    11:26:00   1:18:32  
52.   Antti Laakso Helsingin Suunnistajat    12:36:00   1:19:17  
53.   Mikko Toikkanen Espoon Akilles    11:18:00   1:20:15  
54.   Santeri Kenttä OK77    11:48:00   1:20:45  
55.   Aleksi Lahti Valkeakosken Haka    10:52:00   1:22:18  
56.   Matti Raitoharju Rasti-Lukko    11:02:00   1:24:20  
57.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    12:40:00   1:34:41  
58.   Sergey Yurchuk Foton-Moscow  RUS  12:10:00   1:39:17  
59.   Jyrki Muukkonen Keravan Urheilijat    11:54:00   1:39:35  
60.   Steven Simpson Bay of Plenty  NZL  12:12:00   2:15:25  
   Benny Forsström OK Raseborg    10:58:00   ej startad  
   Lauri Kivelä Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    11:10:00   ej startad  
   Vladislav Valkovskiy Kalinka  RUS  11:20:00   ej startad  
   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    12:30:00   ej startad  
   Valtteri Tetri Angelniemen Ankkuri    12:42:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English