Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,4 km
Mål
6,0 km
 
1.   Jarno Kallio-Könnö Rasti-Kurikka    13:52:00      38:11  
2.   Aapo Lindberg Rajamäen Rykmentti    13:02:00      38:40  
3.   Maxim Davydov Lada Toljatt  RUS  12:10:00      39:05  
4.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti    12:14:00      40:17  
4.   Anton Melnichenko OK AKFA  RUS  13:50:00      40:17  
6.   Dmitry Zolotarev OK AKFA  RUS  12:42:00      40:42  
7.   Mate Kerenyi Rajamäen Rykmentti    11:16:00      41:42  
8.   Saku Asikainen Hiisirasti    13:30:00      41:43  
9.   Sergey Koltsov IngPromTeam  RUS  13:18:00      41:51  
10.   Totte Packalen Lynx    11:52:00      42:08  
11.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    12:16:00      42:16  
12.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    11:22:00      42:30  
13.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    12:32:00      42:51  
14.   Stanislav Chistyakov Moscow  RUS  11:54:00      43:10  
15.   Mikhail Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  12:36:00      43:22  
16.   Eino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:28:00      43:46  
17.   Antti Hakala Kauhavan Wisa    11:50:00      43:56  
18.   Jonas Lindholm Centrum OK  SWE  13:44:00      44:00  
19.   Miika Korppi OH    10:50:00   37:02 (1)  44:01  
20.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat    13:08:00      44:04  
21.   Alexey Zemlyakov YarkiyMir  RUS  12:28:00      44:05  
22.   Ville Kokkila Espoon Suunta    11:08:00      44:35  
22.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat    12:20:00      44:35  
24.   Vladimir Popov OK AKFA  RUS  13:10:00      44:47  
25.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37    11:46:00      45:06  
26.   Alexander Raykov Turun Suunnistajat    11:42:00      45:11  
27.   Mikko Laakso Helsingin Suunnistajat    13:38:00      46:18  
28.   Juha Fränti Rasti-Kurikka    12:06:00      46:33  
29.   Georgy Mavchun Northern Wind    11:00:00   38:53 (2)  46:36  
30.   Mikko Jurmu SK Pohjantähti    11:02:00   39:10 (3)  46:44  
31.   Eero Korpi Kauhavan Wisa    13:24:00      47:02  
32.   Mikko Kurkela OH    12:22:00      48:15  
33.   Henri Jääskeläinen Siilin Rasti    13:22:00      49:01  
34.   Ville Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:00:00      49:25  
35.   Alexander Efimov TUMEN  RUS  12:34:00      49:37  
36.   Valdis Karulis Ziemelkurzeme OK  LAT  12:44:00      49:47  
37.   Jarkko Mykkänen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:20:00      50:03  
38.   Artem Berkal Moscow  RUS  13:42:00      50:43  
39.   Sami Löfbacka Vetelin Urheilijat    12:24:00      50:46  
40.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat    13:36:00      51:54  
41.   Dmitrii Sergeev OK AKFA  RUS  12:04:00      52:07  
42.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit    10:46:00   44:12 (4)  52:23  
43.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    12:02:00      53:03  
44.   Sergey Myshakin OK AKFA  RUS  11:04:00      53:23  
45.   Andrey Bessonov Nord West  RUS  11:14:00      53:55  
46.   Heikki Väänänen Pihkaniskat    11:44:00      54:21  
47.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot    13:48:00      55:07  
48.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:56:00      57:31  
49.   Emil Johansson Akilles OK    13:26:00      57:35  
50.   Roman Nazarov SneGoVik o-team  RUS  11:18:00      57:52  
51.   Marcus Enegren Solf IK    10:40:00   50:18 (5)  58:27  
52.   Martins Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  11:06:00      1:01:34  
53.   Mikhail Petrov Northern Wind  RUS  12:40:00      1:01:37  
54.   Juhana Pakkasmaa Otaniemen Jyllääjät    12:30:00      1:05:25  
55.   Nike Ahokainen Pihkaniskat    12:18:00      1:05:39  
56.   Risto Kiilberg SK Saue Tammed  EST  13:06:00      1:06:57  
57.   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:56:00      1:12:18  
58.   Leo Tolvanen Pihkaniskat    13:16:00      1:12:36  
59.   Evgeny Barahoev OK AKFA  RUS  11:36:00      1:13:16  
60.   Yuri Marshagin Vesta  RUS  10:58:00      1:13:56  
61.   Andrey Surzhikov Foton-Moscow  RUS  11:10:00      1:24:07  
62.   Alexandr Tihomirov Foton-Moscow  RUS  11:58:00      1:28:36  
63.   Dmitry Korobov Foton-Moscow  RUS  12:50:00      1:38:20  
   Petteri Suominen MS Parma    10:42:00      ej startad  
   Evgeny Baranov Orienta-Victoria  RUS  10:44:00      ej startad  
   Svyatoslav Plis Kouvolan Suunnistajat    10:56:00      ej startad  
   Manu Mutka Turun Metsänkävijät    11:12:00      ej startad  
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä    11:32:00      ej startad  
   Timo Autto Pellon Ponsi    11:38:00      ej startad  
   Pavel Shestakov N:Novgorod  RUS  12:12:00      ej startad  
   Jonathan Fröjdö Paimion Rasti    12:54:00      ej startad  
   Kai Samposalo Kangasala SK    12:58:00      disk  
   Andrey Borozdin St:Petersb  RUS  13:04:00      ej startad  
   U Hang Leung HKIOF  HKG  13:40:00      ej startad  
   Daniil Klestov Foton-Moscow  RUS  13:46:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English