Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
9,2 km
 
1.   Mate Kerenyi Rajamäen Rykmentti    11:12:00   1:09:03  
2.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti    12:16:00   1:09:10  
3.   Tomi Mattila MS Parma    12:40:00   1:09:17  
4.   Aleksi Mattila Lynx    10:10:00   1:09:38  
5.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    13:12:00   1:09:42  
6.   Maxim Davydov Lada Toljatt  RUS  10:16:00   1:09:47  
7.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37    12:24:00   1:11:45  
8.   Miika Korppi OH    13:10:00   1:11:57  
9.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    10:50:00   1:12:17  
10.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    11:18:00   1:12:31  
11.   Stanislav Chistyakov Moscow  RUS  12:42:00   1:12:34  
12.   Jarno Kallio-Könnö Rasti-Kurikka    12:10:00   1:12:39  
13.   Aapo Lindberg Rajamäen Rykmentti    11:06:00   1:15:08  
14.   Ville Kokkila Espoon Suunta    11:42:00   1:15:46  
15.   Vladimir Popov OK AKFA  RUS  12:18:00   1:16:12  
16.   Alexander Raykov Turun Suunnistajat    13:00:00   1:16:52  
17.   Ville Saarela Kokkolan Suunnistajat    10:00:00   1:17:18  
18.   Alexey Zemlyakov YarkiyMir  RUS  10:38:00   1:17:38  
19.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat    12:54:00   1:17:47  
20.   Roman Nazarov SneGoVik o-team  RUS  11:44:00   1:18:01  
21.   Mikhail Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  10:08:00   1:18:43  
22.   Eero Korpi Kauhavan Wisa    11:08:00   1:20:42  
23.   Jonas Lindholm Centrum OK  SWE  10:54:00   1:20:49  
24.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat    11:30:00   1:21:06  
25.   Henri Jääskeläinen Siilin Rasti    11:04:00   1:23:09  
26.   Dmitry Zolotarev OK AKFA  RUS  12:46:00   1:23:17  
27.   Sami Löfbacka Vetelin Urheilijat    11:36:00   1:24:04  
28.   Jonathan Fröjdö Paimion Rasti    10:22:00   1:24:14  
29.   Mikko Jurmu SK Pohjantähti    13:02:00   1:25:54  
30.   Mikko Laakso Helsingin Suunnistajat    10:46:00   1:26:28  
31.   Sergey Koltsov IngPromTeam  RUS  11:24:00   1:26:46  
32.   Alexander Efimov TUMEN  RUS  12:44:00   1:27:10  
33.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:56:00   1:28:22  
34.   Juha Fränti Rasti-Kurikka    10:32:00   1:30:23  
35.   Mikhail Petrov Northern Wind  RUS  10:52:00   1:30:41  
36.   Anton Melnichenko OK AKFA  RUS  11:46:00   1:31:04  
37.   Jarkko Mykkänen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:58:00   1:31:43  
38.   Risto Kiilberg SK Saue Tammed  EST  11:50:00   1:32:23  
39.   Georgy Mavchun Northern Wind    12:26:00   1:33:20  
40.   Valdis Karulis Ziemelkurzeme OK  LAT  11:16:00   1:35:30  
41.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot    10:26:00   1:36:22  
42.   Kai Samposalo Kangasala SK    11:22:00   1:39:29  
43.   Andrey Bessonov Nord West  RUS  12:14:00   1:39:34  
44.   Marcus Enegren Solf IK    13:04:00   1:40:27  
45.   Emil Johansson Akilles OK    12:02:00   1:40:38  
46.   Artem Berkal Moscow  RUS  11:10:00   1:41:42  
47.   Sergey Myshakin OK AKFA  RUS  11:14:00   1:46:44  
48.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit    12:30:00   1:47:06  
49.   Martins Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  12:50:00   1:50:31  
50.   Andrey Surzhikov Foton-Moscow  RUS  12:34:00   1:54:21  
51.   Nike Ahokainen Pihkaniskat    10:56:00   2:05:28  
52.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    12:04:00   2:06:49  
53.   Leo Tolvanen Pihkaniskat    10:02:00   2:09:46  
54.   Dmitry Korobov Foton-Moscow  RUS  11:02:00   2:10:24  
55.   Evgeny Barahoev OK AKFA  RUS  10:40:00   2:17:32  
56.   Juhana Pakkasmaa Otaniemen Jyllääjät    12:52:00   2:31:48  
57.   Yuri Marshagin Vesta  RUS  12:22:00   2:39:47  
58.   Daniil Klestov Foton-Moscow  RUS  10:18:00   3:53:22  
   Dmitrii Sergeev OK AKFA  RUS  10:06:00   bröt  
   Timo Autto Pellon Ponsi    10:30:00   ej startad  
   Mikko Laavainen MS Parma    10:34:00   ej startad  
   Pavel Shestakov N:Novgorod  RUS  10:48:00   ej startad  
   U Hang Leung HKIOF  HKG  11:20:00   ej startad  
   Eino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:26:00   bröt  
   Mikko Kurkela OH    11:32:00   bröt  
   Petteri Suominen MS Parma    11:38:00   bröt  
   Attila Molnar Helsingin Suunnistajat    11:52:00   bröt  
   Svyatoslav Plis Kouvolan Suunnistajat    11:54:00   ej startad  
   Andrey Borozdin St:Petersb  RUS  11:56:00   ej startad  
   Alexandr Tihomirov Foton-Moscow  RUS  11:58:00   bröt  
   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi    12:08:00   ej startad  
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä    12:12:00   ej startad  
   Evgeny Baranov Orienta-Victoria  RUS  12:20:00   bröt  
   Manu Mutka Turun Metsänkävijät    12:32:00   bröt  
   Antti Hakala Kauhavan Wisa    12:38:00   bröt  
   Kristo Heinmann Kangasala SK    12:58:00   ej startad  
   Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat    13:14:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English