Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
8,7 km
 
1.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    12:30:00   59:28  
1.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti    13:54:00   59:28  
3.   Maxim Davydov Lada Toljatt  RUS  11:44:00   1:00:59  
4.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    13:28:00   1:02:24  
5.   Juha Fränti Rasti-Kurikka    13:14:00   1:02:40  
6.   Mikhail Petrov Northern Wind  RUS  13:36:00   1:03:38  
7.   Sami Löfbacka Vetelin Urheilijat    12:52:00   1:05:03  
8.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    12:08:00   1:05:38  
9.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat    11:20:00   1:05:49  
10.   Mikhail Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  11:32:00   1:06:01  
10.   Petri Annila Koovee    13:04:00   1:06:01  
12.   Antti Paasikoski Rajamäen Rykmentti    12:54:00   1:06:22  
13.   Alexey Zemlyakov YarkiyMir  RUS  13:10:00   1:06:23  
14.   Stanislav Chistyakov Moscow  RUS  12:20:00   1:06:46  
15.   Vesa Kankaanpää OK77    10:42:00   1:07:51  
16.   Attila Molnar Helsingin Suunnistajat    11:16:00   1:07:54  
17.   Ville Kokkila Espoon Suunta    13:24:00   1:08:36  
18.   Mate Kerenyi Rajamäen Rykmentti    11:40:00   1:08:52  
18.   Eero Korpi Kauhavan Wisa    12:42:00   1:08:52  
20.   Ville Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:36:00   1:09:39  
21.   Henri Jääskeläinen Siilin Rasti    12:26:00   1:09:45  
22.   Alexander Raykov Turun Suunnistajat    12:50:00   1:10:24  
23.   Jonas Lindholm Centrum OK  SWE  11:22:00   1:11:24  
24.   Georgy Mavchun Northern Wind    11:54:00   1:11:36  
25.   Mikko Laakso Helsingin Suunnistajat    12:18:00   1:11:40  
26.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat    13:30:00   1:13:29  
27.   Teemu Vartiamäki IF Sibbo-Vargarna    13:00:00   1:13:32  
28.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37    12:32:00   1:13:47  
29.   Roman Nazarov SneGoVik o-team  RUS  13:34:00   1:14:16  
30.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    10:50:00   1:15:20  
31.   Mikko Jurmu SK Pohjantähti    11:50:00   1:15:23  
32.   Vladimir Popov OK AKFA  RUS  11:26:00   1:16:11  
33.   Sergey Koltsov IngPromTeam  RUS  11:10:00   1:16:47  
34.   Sergey Myshakin OK AKFA  RUS  12:34:00   1:17:21  
35.   Anton Melnichenko OK AKFA  RUS  12:04:00   1:17:51  
36.   Miika Korppi OH    13:22:00   1:20:23  
37.   Petteri Suominen MS Parma    13:20:00   1:21:09  
38.   Valdis Karulis Ziemelkurzeme OK  LAT  11:36:00   1:21:34  
39.   Martins Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  13:18:00   1:24:12  
40.   Andrey Borozdin St:Petersb  RUS  10:58:00   1:25:35  
41.   Dmitrii Sergeev OK AKFA  RUS  13:40:00   1:25:48  
42.   Alexander Efimov TUMEN  RUS  11:30:00   1:26:37  
43.   Mikko Kurkela OH    11:38:00   1:26:54  
44.   Marcus Enegren Solf IK    11:52:00   1:28:41  
45.   Risto Kiilberg SK Saue Tammed  EST  11:06:00   1:30:04  
46.   Andrey Bessonov Nord West  RUS  12:00:00   1:31:21  
47.   Dmitry Zolotarev OK AKFA  RUS  10:54:00   1:31:37  
48.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit    11:58:00   1:31:42  
49.   Artem Berkal Moscow  RUS  10:40:00   1:32:52  
50.   Jarkko Mykkänen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:16:00   1:33:04  
51.   Yuri Marshagin Vesta  RUS  13:32:00   1:48:08  
52.   Emil Johansson Akilles OK    10:46:00   1:48:42  
53.   Antti Hakala Kauhavan Wisa    11:02:00   1:55:12  
54.   Dmitry Korobov Foton-Moscow  RUS  13:12:00   1:56:12  
55.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    13:26:00   2:01:11  
56.   Evgeny Baranov Orienta-Victoria  RUS  13:52:00   2:06:08  
57.   Juhana Pakkasmaa Otaniemen Jyllääjät    11:46:00   2:09:32  
58.   Evgeny Barahoev OK AKFA  RUS  13:06:00   2:15:12  
59.   Leo Tolvanen Pihkaniskat    12:06:00   2:15:35  
60.   Andrey Surzhikov Foton-Moscow  RUS  11:28:00   2:39:43  
61.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot    11:42:00   2:45:31  
   Alexandr Tihomirov Foton-Moscow  RUS  10:48:00   ej startad  
   Mikko Laavainen MS Parma    11:04:00   ej startad  
   Nike Ahokainen Pihkaniskat    11:18:00   ej startad  
   Svyatoslav Plis Kouvolan Suunnistajat    11:56:00   ej startad  
   Timo Autto Pellon Ponsi    12:24:00   ej startad  
   Daniil Klestov Foton-Moscow  RUS  12:28:00   bröt  
   U Hang Leung HKIOF  HKG  12:46:00   ej startad  
   Kai Samposalo Kangasala SK    12:48:00   bröt  
   Antti Korhonen Pihkaniskat    12:56:00   bröt  
   Pavel Shestakov N:Novgorod  RUS  13:16:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English