Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H20E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
6,6 km
Mål
8,0 km
 
1.   Otto Sund IF Femman    13:33:00   46:27 (2)  53:45  
2.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö    13:27:00   45:47 (1)  54:16  
3.   Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko    13:21:00   46:39 (3)  56:08  
4.   Janne Nieminen Paimion Rasti    13:07:00   48:14 (4)  56:41  
5.   Antti Honkimaa Espoon Suunta    12:45:00   48:50 (6)  57:43  
6.   Eero-Matti Vainio MS Parma    13:23:00   49:49 (7)  58:12  
7.   Zahar Navros OK AKFA  RUS  13:19:00   48:47 (5)  58:29  
8.   Lauri Nuuttila Rasti-Kurikka    13:15:00   50:08 (8)  58:36  
9.   Lachlan Dow Canberra Cockatoos  AUS  12:53:00   51:16 (10)  59:29  
10.   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti    13:01:00   50:29 (9)  59:41  
11.   Antti-Pekka Leskinen Lynx    13:05:00   53:05 (11)  1:00:57  
12.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    13:39:00   53:59 (14)  1:02:23  
13.   Gene Beveridge North West NZ  NZL  12:57:00   54:12 (16)  1:02:40  
14.   Patrick Kronberg IF Femman    13:11:00   53:43 (13)  1:02:41  
15.   Artem Popov Espoon Suunta    13:29:00   54:49 (18)  1:02:46  
16.   Peter Sundelin IF Femman    12:43:00      1:02:59  
17.   Max Neve AUS  AUS  13:37:00   53:38 (12)  1:03:14  
18.   Henri Kalve Paimion Rasti    13:03:00   54:09 (15)  1:03:19  
19.   Maxim Ostropika OK AKFA  RUS  12:39:00   54:55 (19)  1:03:47  
20.   Anatoly Kulikov St:Petersb  RUS  13:13:00   54:48 (17)  1:04:07  
21.   Ville Saikko Lappeen Riento    12:35:00   55:37 (20)  1:04:38  
22.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura    12:47:00   56:42 (21)  1:06:03  
23.   Scott Mcdonald Hawkes Bay Orienteering Club, NZ  NZL  13:35:00   57:32 (22)  1:06:19  
24.   Kalle Kokkila Espoon Suunta    12:49:00   57:35 (23)  1:07:22  
25.   Raido Mitt Helsingin Suunnistajat  EST  13:25:00   59:51 (25)  1:09:10  
26.   Samu Heiska Kauhavan Wisa    12:55:00   58:16 (24)  1:09:22  
27.   Mikko Simola SK Pohjantähti    13:09:00   1:00:09 (26)  1:09:33  
28.   Ryan Cambridge Dunedin  NZL  13:17:00   1:02:56 (27)  1:12:46  
29.   Eerik Sihvola Kouvolan Suunnistajat    12:37:00   1:06:32 (28)  1:16:05  
   Velimir Nazarychev Belie Nochi  RUS  12:41:00      ej startad  
   Tomi Koskela Angelniemen Ankkuri    12:51:00      bröt  
   Santeri Valkamo Koovee    12:59:00      bröt  
   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä    13:31:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English