Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H18E 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,8 km
Mellantid
6,1 km
Mål
7,5 km
 
1.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä    10:31:00   32:36 (1)  48:58 (1)  56:15  
2.   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat    10:41:44   33:13 (3)  49:15 (2)  56:44  
3.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    10:46:48   35:05 (7)  52:09 (4)  59:54  
4.   Santeri Sainio Kangasala SK    10:38:36   33:03 (2)  52:16 (5)  1:00:04  
5.   Tuukka Jurvakainen Suunta Jyväskylä    10:48:50   33:43 (4)  52:33 (6)  1:00:17  
6.   Juuso Tupitsa Helsingin Suunnistajat    11:06:00   34:13 (6)  51:40 (3)  1:00:27  
7.   Jermu Kujanpää Lynx    10:55:24   34:05 (5)  53:07 (7)  1:00:47  
8.   Jere Sipponen Paimion Rasti    11:03:00   36:14 (10)  53:49 (9)  1:01:36  
9.   Christian Kronberg IF Femman    11:17:00   35:07 (8)  53:18 (8)  1:01:49  
10.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri    10:39:28   36:43 (12)  53:58 (10)  1:02:07  
11.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat    10:54:12   36:14 (10)  54:04 (11)  1:02:29  
12.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat    10:53:52   37:57 (17)  54:42 (13)  1:02:31  
13.   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti    10:47:09   38:32 (21)  54:20 (12)  1:02:58  
14.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä    11:05:00   35:14 (9)  54:43 (14)  1:03:27  
15.   Tomi Närvä Delta    10:57:05   37:00 (15)  55:44 (17)  1:03:47  
16.   Eetu Savolainen Siilin Rasti    11:00:46   37:18 (16)  55:27 (16)  1:04:06  
17.   Antti Rantala Kangasala SK    10:52:03   39:16 (23)  56:27 (18)  1:04:14  
18.   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat    11:20:00   36:46 (13)  55:07 (15)  1:04:38  
19.   Kristian Kannus Kangasala SK    10:43:21      57:52 (22)  1:05:05  
20.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:12:00   36:56 (14)  56:47 (20)  1:06:30  
21.   Dmitriy Polyakov Nord-West  RUS  11:02:00   38:20 (20)  56:35 (19)  1:06:39  
22.   Panu Kangas Helsingin Suunnistajat    11:08:00   40:41 (25)  58:41 (24)  1:07:05  
23.   Joonas Niinimäki Lynx    11:15:00   38:01 (18)  57:17 (21)  1:07:30  
24.   Nikolay Rudakov Kalinka  RUS  11:21:00   38:33 (22)  59:18 (26)  1:08:29  
25.   Janne Heikkinen Helsingin Suunnistajat    11:25:00   41:48 (26)  58:36 (23)  1:08:31  
26.   Ian Lawford Abominable O-men  AUS  10:44:32   42:45 (29)  59:06 (25)  1:08:32  
27.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut    11:09:00   39:34 (24)  1:01:53 (28)  1:11:40  
28.   Giya Tupuriya KUZMOLOVO-110%  RUS  11:34:00   44:37 (32)  1:03:40 (29)  1:12:16  
29.   Gleb Maletin KUZMOLOVO-110%  RUS  11:24:00   44:50 (33)  1:04:57 (31)  1:13:54  
30.   Mikhail Buymov KUZMOLOVO-110%  RUS  11:23:00   42:39 (27)  1:06:00 (32)  1:14:57  
31.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat    11:10:00   42:39 (27)  1:04:27 (30)  1:15:35  
32.   Alexander Vikentiev Kalinka  RUS  11:11:00   38:02 (19)  59:22 (27)  1:16:51  
33.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    11:31:00   44:35 (31)  1:06:11 (33)  1:16:54  
34.   Atte Lahtinen Helsingin Suunnistajat    11:16:00   48:58 (37)  1:07:41 (34)  1:17:45  
35.   Oscar Mcnulty LOST  AUS  11:13:00   46:39 (34)  1:10:46 (35)  1:20:57  
36.   Toni Mäntylä Lynx    11:30:00   48:49 (36)  1:11:03 (37)  1:21:22  
37.   Samuli Mäkipää Ulvilan Ura    11:47:00      1:12:07 (38)  1:22:35  
38.   Antti Rousku MS Parma    11:14:00   43:41 (30)  1:12:17 (39)  1:23:21  
39.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    11:19:00   50:38 (39)  1:12:29 (40)  1:23:25  
40.   Heikki Haapakoski Rastikarhut    11:28:00   47:33 (35)  1:11:02 (36)  1:24:58  
41.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:46:00      1:12:38 (41)  1:25:22  
42.   Mikko Salervo OK77    11:22:00   53:37 (41)  1:16:19 (42)  1:26:36  
43.   Tatu Leirimaa Rastivarsat    11:26:00   54:48 (42)  1:19:19 (43)  1:29:21  
44.   Ville Hiltunen Helsingin Suunnistajat    11:32:00   52:04 (40)  1:20:25 (44)  1:32:52  
45.   Jani Koskela Angelniemen Ankkuri    11:29:00   49:51 (38)  1:27:58 (45)  1:39:43  
46.   Joel Hakala Raision Kuula    11:33:00      1:31:36 (46)  1:49:50  
   Olle Poland Bush-Flyer  AUT  11:04:00         bröt  
   Jussi Uitto Rasti-Kurikka    11:07:00         bröt  
   Teemu Niskanen Mäntsälän Urheilijat    11:18:00         bröt  
   Juho Latvala Alajärven Ankkurit    11:27:00         ej startad  
   Niclas Portin IF Brahe    11:35:00         ej startad  
   Anssi Vesanto Espoon Suunta    11:36:00         ej startad  
   Artem Kyricin Kalinka  RUS  11:37:00         ej startad  
   Henri Annila Koovee    11:38:00         ej startad  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    11:39:00         ej startad  
   Simo Hasu OK Orient    11:40:00         ej startad  
   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat    11:41:00         ej startad  
   Tuomo Stenberg MS Parma    11:42:00         ej startad  
   Janne Holmijoki Paimion Rasti    11:43:00         ej startad  
   Ville Holmberg Ulvilan Ura    11:44:00         ej startad  
   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö    11:45:00         ej startad  
   Heikki Kohvakka Kalske    11:48:00         ej startad  
   Pekka Lammi Helsingin Suunnistajat    11:49:00         ej startad  
   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat    11:50:00         ej startad  
   Matias Kankkunen OK77    11:51:00         ej startad  
   Niko Lehtinen Asikkalan Raikas    11:52:00         ej startad  
   Toni Vuorinen Espoon Suunta    11:53:00         ej startad  
   Teemu Ternola Kangasala SK    11:54:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English