Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16E 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,9 km
Mellantid
5,3 km
Mål
6,5 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma    10:01:00   22:23 (1)  41:38 (1)  48:35  
2.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    10:11:35   24:43 (2)  43:33 (2)  51:25  
3.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat    10:34:00   24:44 (3)     51:39  
4.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    10:33:00   25:43 (4)  44:48 (3)  52:37  
5.   Nikita Vinogradov Nord-West  RUS  10:32:00   26:45 (6)  45:25 (5)  52:38  
6.   Olli Ojanaho OH    10:10:55   27:07 (9)  45:12 (4)  53:15  
7.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    11:25:00   25:53 (5)  48:38 (7)  55:45  
8.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot    10:43:00   28:46 (13)  48:27 (6)  56:12  
9.   Justus Laitinen Koovee    10:42:00   29:43 (14)  49:23 (8)  57:13  
10.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    10:23:28   30:00 (18)  50:02 (10)  58:14  
11.   Christoffer Melin IK Falken    10:59:00   26:55 (7)  50:39 (11)  58:16  
12.   Nikita Stepanov Nord-West  RUS  10:39:00   27:02 (8)  49:58 (9)  58:53  
13.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    10:41:00   30:08 (19)  51:49 (12)  1:00:13  
14.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    10:29:14   28:01 (11)  53:04 (14)  1:00:24  
15.   Riku Juhala Hiisirasti    10:50:00   29:43 (14)  52:52 (13)  1:00:33  
16.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    10:49:00   30:38 (21)  53:54 (15)  1:01:10  
17.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    10:47:00   32:41 (28)  55:50 (19)  1:03:11  
18.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    10:55:00   31:02 (22)  54:48 (16)  1:03:28  
19.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    10:44:00   32:17 (27)  55:25 (18)  1:03:46  
20.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    10:35:00   33:57 (33)  56:28 (20)  1:04:17  
21.   Elias Lehto Karjaan Ura    10:54:00   28:02 (12)  56:50 (21)  1:04:46  
22.   Niklas Sarparanta Lynx    11:01:00   31:04 (23)  55:20 (17)  1:05:13  
23.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat    10:53:00   29:43 (14)  57:49 (26)  1:05:42  
24.   Joachim Harald IK Falken    10:51:00   32:09 (26)  57:09 (23)  1:06:16  
25.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    11:05:00   30:27 (20)  57:19 (24)  1:06:18  
26.   Linus Lehto Karjaan Ura    10:52:00   29:57 (17)  58:47 (28)  1:06:41  
27.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    11:10:00   33:00 (29)  57:37 (25)  1:06:55  
28.   Miika Irtola Kouvolan Suunnistajat    11:08:00   27:30 (10)  58:59 (29)  1:07:16  
29.   Ville Vuorenmaa Espoon Suunta    10:58:00   34:07 (34)  57:01 (22)  1:08:09  
30.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    10:57:00   31:42 (25)  1:00:30 (31)  1:08:59  
31.   Joni Juva Angelniemen Ankkuri    10:48:00   31:19 (24)  58:22 (27)  1:09:07  
32.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    10:37:00   33:11 (30)  1:00:21 (30)  1:09:46  
33.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    11:07:00   33:12 (31)  1:00:34 (32)  1:09:53  
34.   Viljam Grahn Närpes OK    11:09:00   35:37 (38)  1:01:55 (33)  1:11:00  
35.   Aaro Ruohola MS Parma    10:45:00   36:08 (40)  1:02:51 (35)  1:12:02  
36.   Antti Kemppi Kangasala SK    11:11:00   36:35 (43)  1:02:40 (34)  1:12:18  
37.   Joakim Hakala IF Femman    11:27:00   34:29 (35)  1:02:58 (36)  1:12:19  
38.   Markku Bergman OH    11:12:00   36:11 (41)  1:03:25 (37)  1:13:44  
39.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    10:40:00   33:28 (32)  1:05:16 (38)  1:15:39  
40.   Sergey Gorlanov OK AKFA  RUS  11:18:00   34:49 (37)  1:08:16 (41)  1:17:15  
41.   Jooseppi Kalliokoski RasTiimi    11:15:00   36:20 (42)  1:07:35 (40)  1:17:26  
42.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas    10:56:00   34:34 (36)  1:09:12 (42)  1:18:06  
43.   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö    11:13:00   37:25 (44)  1:10:17 (43)  1:20:08  
44.   Niko Viljanen Lapuan Virkiä    11:04:00   35:59 (39)  1:06:58 (39)  1:21:38  
45.   Axel Granberg IF Femman    11:17:00   44:27 (46)  1:13:03 (44)  1:22:23  
46.   Daniil Khodyrev Prizma-Penza  RUS  10:46:00   47:11 (49)  1:14:31 (45)  1:25:13  
47.   Joona Leipijärvi HLS    11:23:00   44:08 (45)  1:18:54 (46)  1:30:37  
48.   Matvey Chernenko OK AKFA  RUS  11:22:00   49:11 (50)  1:21:47 (47)  1:32:53  
49.   Nikita Kozadaev OK AKFA  RUS  11:20:00   51:14 (52)  1:23:52 (49)  1:34:29  
50.   Dennis Rehn OK Raseborg    11:19:00   47:04 (48)  1:22:01 (48)  1:35:02  
51.   Jonas Jern IF Femman    10:38:00   1:03:00 (54)  1:27:55 (50)  1:37:09  
52.   Alexander Myshakin OK AKFA  RUS  11:21:00   49:39 (51)  1:29:09 (51)  1:39:46  
53.   Ulian Mezentsev OK AKFA  RUS  11:30:00   52:09 (53)  1:36:28 (52)  1:48:29  
54.   Konstantin Firsov OK AKFA  RUS  11:14:00   46:55 (47)  1:40:25 (53)  1:50:44  
55.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    11:02:00   1:10:23 (55)  1:41:32 (54)  1:51:33  
   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    10:36:00         bröt  
   Niko Kauria Navi    11:00:00         bröt  
   Tuomas Kattelus Lapuan Virkiä    11:03:00         bröt  
   Janne Lousio Pihkaniskat    11:06:00         ej startad  
   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    11:16:00         bröt  
   Eero Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:24:00         ej startad  
   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    11:26:00         ej startad  
   Joona Malmi Helsingin Suunnistajat    11:28:00         ej startad  
   Lauri Gummerus RasTiimi    11:29:00         ej startad  
   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    11:31:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English