Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,6 km
Mål
4,2 km
 
1.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    11:35:00      27:41  
2.   Arto Talvinen MS Parma    11:51:00      28:16  
3.   Olli Ojanaho OH    12:33:00      28:32  
4.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:41:00      30:13  
5.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    13:13:00      30:30  
6.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    12:11:00      32:51  
7.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    13:03:00      34:13  
8.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    13:11:00      34:52  
9.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    13:01:00      36:10  
9.   Nikita Vinogradov Nord-West  RUS  13:27:00      36:10  
11.   Nikita Stepanov Nord-West  RUS  12:09:00      36:12  
12.   Jonas Jern IF Femman    11:29:00      36:29  
13.   Christoffer Melin IK Falken    12:07:00      36:50  
14.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    13:37:00      37:21  
15.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat    12:01:00      38:04  
16.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot    11:45:00      38:19  
17.   Joni Juva Angelniemen Ankkuri    11:43:00      39:08  
18.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    12:15:00      39:12  
19.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    13:21:00      39:19  
20.   Daniil Khodyrev Prizma-Penza  RUS  11:31:00      39:40  
21.   Elias Lehto Karjaan Ura    12:49:00      40:16  
22.   Aaro Ruohola MS Parma    13:05:00      40:51  
23.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas    12:55:00      40:55  
24.   Linus Lehto Karjaan Ura    11:47:00      41:05  
25.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    13:19:00      41:24  
26.   Joachim Harald IK Falken    13:25:00      42:52  
27.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    11:27:00      43:01  
28.   Viljam Grahn Närpes OK    12:03:00      43:11  
29.   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö    12:39:00      43:17  
30.   Riku Juhala Hiisirasti    12:35:00      43:25  
31.   Ville Vuorenmaa Espoon Suunta    13:35:00      43:41  
32.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat    12:21:00      43:47  
33.   Tuomas Kattelus Lapuan Virkiä    12:05:00      44:14  
34.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    11:57:00      44:16  
35.   Niko Kauria Navi    11:59:00      44:22  
36.   Justus Laitinen Koovee    12:53:00      44:32  
37.   Miika Irtola Kouvolan Suunnistajat    12:51:00      44:57  
38.   Niko Viljanen Lapuan Virkiä    13:23:00      45:02  
39.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:15:00      45:42  
40.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    12:45:00      48:34  
41.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    12:47:00      48:53  
42.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    11:23:00      48:55  
43.   Niklas Sarparanta Lynx    13:39:00      49:25  
44.   Janne Lousio Pihkaniskat    11:39:00      49:31  
45.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    12:27:00      51:01  
46.   Antti Kemppi Kangasala SK    13:33:00      51:29  
47.   Joona Leipijärvi HLS    12:29:00      53:27  
48.   Dennis Rehn OK Raseborg    12:31:00      53:31  
49.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:17:00      53:47  
50.   Ulian Mezentsev OK AKFA  RUS  11:33:00      56:14  
51.   Sergey Gorlanov OK AKFA  RUS  13:09:00      56:44  
52.   Axel Granberg IF Femman    12:19:00      59:16  
53.   Markku Bergman OH    11:25:00      1:02:16  
54.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    12:43:00      1:03:19  
55.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    12:25:00      1:05:39  
56.   Joona Malmi Helsingin Suunnistajat    11:19:00      1:06:04  
57.   Jooseppi Kalliokoski RasTiimi    11:53:00      1:08:42  
58.   Alexander Myshakin OK AKFA  RUS  12:37:00      1:15:40  
59.   Joakim Hakala IF Femman    12:57:00      1:18:32  
60.   Matvey Chernenko OK AKFA  RUS  11:17:00      1:20:23  
61.   Nikita Kozadaev OK AKFA  RUS  12:23:00      1:28:38  
62.   Konstantin Firsov OK AKFA  RUS  11:55:00      1:28:39  
   Lauri Gummerus RasTiimi    13:07:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English