Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,7 km
Mål
6,0 km
 
1.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    11:55:00   37:06 (1)  46:38  
2.   Arto Talvinen MS Parma    10:01:00   38:05 (2)  47:46  
3.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    10:15:00   40:28 (3)  49:06  
4.   Olli Ojanaho OH    11:43:00   43:03 (6)  50:54  
5.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    12:23:00   42:18 (4)  51:29  
6.   Nikita Vinogradov Nord-West  RUS  11:37:00   42:58 (5)  51:35  
7.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:59:00   43:18 (7)  52:16  
8.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    12:03:00   44:41 (9)  53:08  
9.   Jonas Jern IF Femman    11:39:00   47:06 (12)  55:07  
10.   Linus Lehto Karjaan Ura    11:21:00   46:06 (11)  55:28  
11.   Christoffer Melin IK Falken    11:51:00   46:02 (10)  55:48  
12.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    10:27:00   43:43 (8)  55:55  
13.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    12:15:00   47:08 (13)  56:04  
14.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    12:17:00   47:26 (14)  56:13  
15.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    10:17:00   48:43 (16)  56:50  
16.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    10:23:00   47:45 (15)  57:23  
17.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    10:11:00   49:10 (17)  57:35  
18.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat    11:27:00   49:29 (19)  58:15  
19.   Justus Laitinen Koovee    10:49:00   49:23 (18)  58:56  
20.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:17:00   50:03 (20)  59:34  
21.   Niklas Sarparanta Lynx    11:15:00   52:10 (22)  1:01:27  
22.   Riku Juhala Hiisirasti    11:09:00   52:18 (23)  1:01:49  
23.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat    10:37:00   50:03 (20)  1:02:18  
24.   Elias Lehto Karjaan Ura    10:03:00   52:31 (25)  1:03:20  
25.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    10:05:00   55:12 (29)  1:03:25  
25.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot    12:09:00   53:16 (26)  1:03:25  
27.   Joni Juva Angelniemen Ankkuri    11:49:00   54:07 (28)  1:03:45  
28.   Aaro Ruohola MS Parma    11:19:00   52:29 (24)  1:03:56  
29.   Daniil Khodyrev Prizma-Penza  RUS  11:23:00   53:26 (27)  1:05:51  
30.   Nikita Stepanov Nord-West  RUS  10:25:00   57:54 (32)  1:07:05  
31.   Joachim Harald IK Falken    10:39:00   56:44 (30)  1:07:33  
32.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas    11:35:00   57:18 (31)  1:07:50  
33.   Konstantin Firsov OK AKFA  RUS  12:11:00   59:24 (35)  1:10:54  
34.   Niko Kauria Navi    10:09:00   59:02 (33)  1:11:50  
35.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:05:00   1:01:12 (38)  1:11:52  
36.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    11:45:00   1:00:28 (36)  1:12:08  
37.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    10:47:00   1:01:31 (39)  1:12:27  
38.   Niko Viljanen Lapuan Virkiä    11:47:00   1:01:03 (37)  1:13:36  
39.   Nikita Kozadaev OK AKFA  RUS  10:07:00   59:06 (34)  1:15:19  
40.   Ville Vuorenmaa Espoon Suunta    10:29:00   1:02:18 (40)  1:15:22  
41.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    11:07:00   1:04:38 (42)  1:16:45  
42.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    12:05:00   1:04:41 (43)  1:16:46  
43.   Joakim Hakala IF Femman    12:19:00   1:07:41 (44)  1:17:42  
44.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    10:59:00   1:08:07 (45)  1:17:51  
45.   Janne Lousio Pihkaniskat    12:01:00   1:03:29 (41)  1:18:55  
46.   Miika Irtola Kouvolan Suunnistajat    10:55:00   1:11:57 (48)  1:20:46  
47.   Tuomas Kattelus Lapuan Virkiä    10:35:00   1:08:20 (46)  1:23:32  
48.   Axel Granberg IF Femman    10:53:00   1:14:09 (51)  1:23:50  
49.   Ulian Mezentsev OK AKFA  RUS  11:57:00   1:13:29 (50)  1:25:15  
50.   Viljam Grahn Närpes OK    10:31:00   1:12:25 (49)  1:25:20  
51.   Markku Bergman OH    10:33:00   1:10:51 (47)  1:27:57  
52.   Sergey Gorlanov OK AKFA  RUS  11:01:00   1:15:35 (52)  1:28:37  
53.   Matvey Chernenko OK AKFA  RUS  11:25:00   1:16:38 (53)  1:29:20  
54.   Antti Kemppi Kangasala SK    11:29:00   1:18:35 (55)  1:30:25  
55.   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö    10:43:00   1:18:26 (54)  1:30:40  
56.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    11:03:00   1:23:52 (56)  1:36:08  
57.   Jooseppi Kalliokoski RasTiimi    11:33:00   1:24:45 (57)  1:37:56  
58.   Joona Leipijärvi HLS    12:21:00   1:38:40 (58)  1:51:48  
59.   Dennis Rehn OK Raseborg    10:13:00   1:40:30 (59)  1:55:49  
60.   Alexander Myshakin OK AKFA  RUS  10:45:00   2:24:55 (60)  2:36:53  
   Lauri Gummerus RasTiimi    10:21:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English