Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16E 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,7 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma    12:16:00   48:35  
2.   Olli Ojanaho OH    10:56:00   52:58  
3.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    11:04:00   53:59  
4.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat    12:12:00   55:14  
5.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    10:48:00   57:15  
6.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    11:16:00   57:36  
7.   Nikita Vinogradov Nord-West  RUS  10:52:00   58:37  
8.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    10:50:00   59:07  
8.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:44:00   59:07  
10.   Nikita Stepanov Nord-West  RUS  12:04:00   1:00:34  
11.   Jonas Jern IF Femman    10:08:00   1:02:18  
12.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    11:40:00   1:02:40  
13.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    10:42:00   1:03:26  
14.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    10:10:00   1:03:28  
15.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    10:06:00   1:04:24  
16.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    10:00:00   1:04:26  
17.   Aaro Ruohola MS Parma    11:06:00   1:06:29  
18.   Justus Laitinen Koovee    11:32:00   1:09:36  
19.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot    11:30:00   1:09:37  
20.   Daniil Khodyrev Prizma-Penza  RUS  11:54:00   1:12:30  
21.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    10:58:00   1:14:12  
22.   Joni Juva Angelniemen Ankkuri    12:20:00   1:15:54  
23.   Joachim Harald IK Falken    10:14:00   1:16:19  
24.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    12:14:00   1:17:04  
25.   Ville Vuorenmaa Espoon Suunta    11:14:00   1:17:48  
26.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    10:22:00   1:18:41  
27.   Eero Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    12:02:00   1:19:35  
28.   Janne Lousio Pihkaniskat    11:22:00   1:20:42  
29.   Niko Kauria Navi    12:22:00   1:23:03  
30.   Riku Juhala Hiisirasti    10:26:00   1:23:39  
31.   Elias Lehto Karjaan Ura    12:06:00   1:24:55  
32.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat    11:48:00   1:25:34  
33.   Niko Viljanen Lapuan Virkiä    10:46:00   1:25:35  
34.   Jooseppi Kalliokoski RasTiimi    11:20:00   1:26:53  
35.   Tuomas Kattelus Lapuan Virkiä    12:00:00   1:27:20  
36.   Markku Bergman OH    12:08:00   1:27:40  
37.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    10:18:00   1:27:42  
38.   Viljam Grahn Närpes OK    11:58:00   1:28:00  
39.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    11:12:00   1:29:01  
40.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas    11:10:00   1:29:09  
41.   Antti Kemppi Kangasala SK    10:38:00   1:29:24  
42.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    10:12:00   1:29:55  
43.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    11:50:00   1:31:16  
44.   Linus Lehto Karjaan Ura    10:54:00   1:31:28  
45.   Niklas Sarparanta Lynx    10:16:00   1:34:40  
46.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    10:30:00   1:35:33  
47.   Miika Irtola Kouvolan Suunnistajat    11:36:00   1:37:33  
48.   Alexander Myshakin OK AKFA  RUS  10:40:00   1:39:00  
49.   Konstantin Firsov OK AKFA  RUS  11:34:00   1:39:54  
50.   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö    11:56:00   1:43:42  
51.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    10:28:00   1:46:06  
52.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    11:24:00   1:53:00  
53.   Axel Granberg IF Femman    11:42:00   1:53:01  
54.   Christoffer Melin IK Falken    11:28:00   1:53:37  
55.   Joona Leipijärvi HLS    11:02:00   2:00:44  
56.   Nikita Kozadaev OK AKFA  RUS  11:08:00   2:05:55  
57.   Sergey Gorlanov OK AKFA  RUS  10:20:00   2:06:56  
58.   Dennis Rehn OK Raseborg    10:34:00   2:07:17  
59.   Ulian Mezentsev OK AKFA  RUS  11:52:00   2:10:34  
   Lauri Gummerus RasTiimi    10:04:00   ej startad  
   Joakim Hakala IF Femman    11:00:00   bröt  
   Matvey Chernenko OK AKFA  RUS  12:18:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English