Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16E 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma    15:01:00   22:44  
2.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    15:05:00   24:21  
3.   Olli Ojanaho OH    14:01:00   24:52  
4.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    14:57:00   26:51  
5.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    14:13:00   28:13  
6.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    14:37:00   28:25  
7.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    14:41:00   29:06  
8.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat    13:43:00   29:13  
9.   Justus Laitinen Koovee    13:33:00   29:17  
10.   Riku Juhala Hiisirasti    15:35:00   29:38  
11.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    15:17:00   30:08  
12.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    14:07:00   30:15  
13.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    15:03:00   30:21  
14.   Eero Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    13:23:00   31:21  
15.   Nikita Vinogradov Nord-West  RUS  13:29:00   31:53  
16.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot    14:09:00   32:07  
17.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    13:41:00   32:18  
18.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    15:15:00   32:19  
19.   Miika Irtola Kouvolan Suunnistajat    13:53:00   32:38  
20.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:15:00   32:53  
21.   Aaro Ruohola MS Parma    13:39:00   33:25  
22.   Daniil Khodyrev Prizma-Penza  RUS  13:59:00   33:27  
23.   Christoffer Melin IK Falken    14:05:00   33:41  
24.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    14:33:00   33:50  
25.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat    15:13:00   34:07  
26.   Joachim Harald IK Falken    15:23:00   34:21  
27.   Nikita Stepanov Nord-West  RUS  14:53:00   34:44  
28.   Tuomas Kattelus Lapuan Virkiä    14:47:00   35:04  
29.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas    13:37:00   36:27  
30.   Joakim Hakala IF Femman    13:49:00   36:36  
31.   Jonas Jern IF Femman    14:39:00   36:40  
32.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    14:51:00   36:59  
33.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    14:45:00   37:12  
34.   Elias Lehto Karjaan Ura    13:45:00   37:28  
35.   Markku Bergman OH    15:19:00   37:34  
36.   Linus Lehto Karjaan Ura    15:07:00   37:38  
37.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    15:09:00   38:02  
38.   Joni Juva Angelniemen Ankkuri    14:27:00   38:32  
39.   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö    14:19:00   39:00  
40.   Niklas Sarparanta Lynx    14:31:00   39:06  
41.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    15:25:00   39:22  
42.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    13:35:00   40:06  
43.   Niko Kauria Navi    14:59:00   40:48  
44.   Viljam Grahn Närpes OK    14:49:00   41:38  
45.   Ville Vuorenmaa Espoon Suunta    13:57:00   42:10  
46.   Konstantin Firsov OK AKFA  RUS  13:31:00   42:26  
47.   Alexander Myshakin OK AKFA  RUS  15:21:00   43:56  
48.   Antti Kemppi Kangasala SK    13:51:00   44:02  
49.   Janne Lousio Pihkaniskat    14:17:00   44:05  
50.   Dennis Rehn OK Raseborg    15:37:00   44:33  
51.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    13:55:00   46:03  
52.   Niko Viljanen Lapuan Virkiä    13:27:00   46:21  
53.   Jooseppi Kalliokoski RasTiimi    14:23:00   50:00  
54.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    15:45:00   52:49  
55.   Matvey Chernenko OK AKFA  RUS  14:25:00   53:55  
56.   Axel Granberg IF Femman    15:33:00   54:10  
57.   Nikita Kozadaev OK AKFA  RUS  15:41:00   54:32  
58.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    14:21:00   54:50  
59.   Sergey Gorlanov OK AKFA  RUS  14:55:00   1:00:15  
   Joona Leipijärvi HLS    13:25:00   disk  
   Ulian Mezentsev OK AKFA  RUS  14:03:00   disk  
   Lauri Gummerus RasTiimi    15:39:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English