Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,7 km
Mål
5,5 km
 
1.   Maxim Prosyan Peterhof  RUS  12:23:00   38:18 (1)  46:37  
2.   Kostya Serebryanitskiy KUZMOLOVO-110%  RUS  13:29:00   43:25 (3)  51:00  
3.   Ilya Kudryavtsev KUZMOLOVO-110%  RUS  12:47:00   42:51 (2)  51:34  
4.   Nikita Rodnov JUVENTA  RUS  13:05:00   44:25 (4)  52:20  
5.   Alexey Buzov Vesta  RUS  12:39:00   44:31 (5)  52:28  
6.   Ilya Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  12:37:00   46:26 (8)  54:25  
7.   Alexander Zaslonkin Northern Wind  RUS  13:17:00   46:54 (9)  55:38  
8.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  13:39:00   48:32 (12)  57:13  
9.   Egor Shein JUVENTA  RUS  12:05:00   48:08 (11)  57:16  
10.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  12:59:00   46:10 (7)  57:20  
11.   Kirill Slame Moscow  RUS  12:09:00   45:27 (6)  57:22  
12.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    12:31:00   48:56 (13)  57:27  
13.   Casper Linnaila OK Orient    12:11:00   47:00 (10)  57:44  
14.   Ivan Maslov Belie Nochi  RUS  12:57:00   52:46 (15)  1:00:22  
15.   Adam Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  12:53:00   50:17 (14)  1:02:29  
16.   Denis Pominov OK AKFA  RUS  13:09:00   54:38 (18)  1:03:44  
17.   Valentin Koziavin OK AKFA  RUS  13:33:00   56:41 (19)  1:05:31  
18.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    13:07:00   56:42 (20)  1:06:08  
19.   Simo Vaittinen Someron Esa    12:51:00   58:31 (22)  1:06:25  
20.   Iliya Didenko Polar Star  RUS  12:17:00   53:29 (16)  1:07:21  
21.   Lassi Heikkinen Helsingin Suunnistajat    13:15:00   58:09 (21)  1:07:23  
22.   Maxim Nikolaev Peterhof  RUS  13:27:00   53:36 (17)  1:07:31  
23.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    12:43:00   58:53 (23)  1:08:11  
24.   Sergey Adeev Orienta-Kyncevo  RUS  13:41:00   1:01:16 (24)  1:09:55  
25.   Mikael Mandell IF Femman    13:01:00   1:02:44 (25)  1:12:13  
26.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    12:03:00   1:04:24 (26)  1:14:29  
27.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus    12:55:00   1:06:13 (28)  1:14:35  
28.   Aleksandr Bubnov Lytkarino  RUS  12:41:00   1:07:28 (30)  1:16:17  
29.   Caj Snickars Solf IK    12:45:00   1:06:27 (29)  1:17:32  
30.   Anton Zhilin RUS  RUS  12:21:00   1:07:38 (31)  1:20:05  
31.   Sergey Lunkin Orienta-Kyncevo  RUS  13:13:00   1:05:02 (27)  1:22:09  
32.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    12:35:00   1:12:35 (32)  1:23:04  
33.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:19:00   1:13:19 (33)  1:28:32  
34.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  13:25:00   1:24:28 (34)  1:38:51  
35.   Aleksandr Bektashev O-Sestrore  RUS  13:37:00   1:29:34 (35)  1:40:38  
36.   Vladimir Musin OK AKFA  RUS  12:27:00   1:44:39 (36)  1:56:58  
37.   Kjell Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  12:15:00   2:00:34 (37)  2:20:23  
38.   Pekka Jylhä Kokkolan Suunnistajat    12:01:00   2:10:33 (38)  2:28:26  
   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    12:07:00      ej startad  
   Oskari Kuusisto MS Parma    12:19:00      ej startad  
   Maxim Pershin Northern Wind  RUS  12:25:00      ej startad  
   Ilmari Ikäheimo Espoon Suunta    12:29:00      ej startad  
   Valerii Bondarenko Peterhof  RUS  13:03:00      disk  
   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    13:21:00      ej startad  
   Eero Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    13:31:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English