Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,3 km
 
1.   Kostya Serebryanitskiy KUZMOLOVO-110%  RUS  10:53:00   28:18  
2.   Valerii Bondarenko Peterhof  RUS  11:11:00   29:09  
3.   Ilya Kudryavtsev KUZMOLOVO-110%  RUS  11:51:00   30:56  
4.   Alexander Zaslonkin Northern Wind  RUS  10:47:00   31:04  
5.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    11:45:00   33:01  
6.   Iliya Didenko Polar Star  RUS  11:41:00   34:18  
7.   Sergey Adeev Orienta-Kyncevo  RUS  11:17:00   34:37  
8.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  10:23:00   34:41  
9.   Denis Pominov OK AKFA  RUS  11:35:00   34:45  
9.   Maxim Prosyan Peterhof  RUS  11:47:00   34:45  
11.   Ilya Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  10:39:00   36:20  
12.   Valentin Koziavin OK AKFA  RUS  10:55:00   36:39  
13.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    10:25:00   37:01  
14.   Aleksandr Bubnov Lytkarino  RUS  11:43:00   38:49  
15.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  11:13:00   38:50  
16.   Adam Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  11:19:00   39:38  
17.   Nikita Rodnov JUVENTA  RUS  11:21:00   39:41  
18.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    10:35:00   39:56  
19.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    10:51:00   40:37  
20.   Alexey Buzov Vesta  RUS  10:49:00   42:31  
21.   Anton Zhilin RUS  RUS  11:29:00   42:32  
22.   Kirill Slame Moscow  RUS  11:09:00   42:38  
23.   Lassi Heikkinen Helsingin Suunnistajat    11:33:00   43:03  
24.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    10:33:00   43:19  
25.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    10:15:00   43:44  
26.   Egor Shein JUVENTA  RUS  10:29:00   44:34  
27.   Casper Linnaila OK Orient    11:25:00   44:44  
28.   Mikael Mandell IF Femman    11:07:00   45:12  
29.   Ivan Maslov Belie Nochi  RUS  11:39:00   45:47  
30.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  10:45:00   46:04  
31.   Eero Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:15:00   46:14  
32.   Maxim Nikolaev Peterhof  RUS  10:37:00   46:48  
33.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus    11:27:00   48:55  
34.   Sergey Lunkin Orienta-Kyncevo  RUS  10:11:00   49:20  
35.   Kjell Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  10:43:00   50:19  
36.   Caj Snickars Solf IK    10:17:00   54:07  
37.   Pekka Jylhä Kokkolan Suunnistajat    10:59:00   1:01:46  
38.   Simo Vaittinen Someron Esa    10:57:00   1:05:58  
39.   Aleksandr Bektashev O-Sestrore  RUS  10:13:00   1:06:18  
40.   Vladimir Musin OK AKFA  RUS  10:27:00   1:23:16  
   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    10:21:00   ej startad  
   Oskari Kuusisto MS Parma    11:01:00   ej startad  
   Ilmari Ikäheimo Espoon Suunta    11:05:00   ej startad  
   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    11:31:00   ej startad  
   Maxim Pershin Northern Wind  RUS  11:49:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English