Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Maxim Prosyan Peterhof  RUS  11:37:00   47:14  
2.   Alexey Buzov Vesta  RUS  12:13:00   48:13  
3.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  12:21:00   48:54  
4.   Alexander Zaslonkin Northern Wind  RUS  12:07:00   50:29  
5.   Denis Pominov OK AKFA  RUS  11:33:00   51:27  
6.   Ilya Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  12:29:00   51:31  
7.   Valerii Bondarenko Peterhof  RUS  12:11:00   51:36  
8.   Kostya Serebryanitskiy KUZMOLOVO-110%  RUS  11:13:00   51:51  
9.   Kirill Slame Moscow  RUS  11:43:00   52:31  
10.   Ilya Kudryavtsev KUZMOLOVO-110%  RUS  12:01:00   52:34  
11.   Casper Linnaila OK Orient    11:57:00   53:07  
12.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    12:03:00   55:20  
13.   Sergey Adeev Orienta-Kyncevo  RUS  11:53:00   56:20  
14.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus    11:51:00   1:00:03  
15.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    12:23:00   1:00:18  
16.   Iliya Didenko Polar Star  RUS  12:25:00   1:01:44  
17.   Lassi Heikkinen Helsingin Suunnistajat    11:31:00   1:02:33  
18.   Valentin Koziavin OK AKFA  RUS  12:41:00   1:05:31  
19.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    12:39:00   1:06:31  
20.   Nikita Rodnov JUVENTA  RUS  11:41:00   1:08:16  
21.   Maxim Nikolaev Peterhof  RUS  11:05:00   1:08:45  
22.   Simo Vaittinen Someron Esa    12:35:00   1:08:58  
23.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  11:29:00   1:10:06  
24.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:37:00   1:10:34  
25.   Anton Zhilin RUS  RUS  11:25:00   1:11:45  
26.   Aleksandr Bubnov Lytkarino  RUS  11:07:00   1:13:35  
27.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    11:27:00   1:14:06  
28.   Oskari Kuusisto MS Parma    12:43:00   1:16:55  
29.   Egor Shein JUVENTA  RUS  12:33:00   1:19:01  
30.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    11:49:00   1:20:22  
31.   Caj Snickars Solf IK    12:17:00   1:20:52  
32.   Eero Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:09:00   1:21:42  
33.   Ivan Maslov Belie Nochi  RUS  11:23:00   1:26:06  
34.   Mikael Mandell IF Femman    11:15:00   1:26:14  
35.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  11:55:00   1:27:10  
36.   Sergey Lunkin Orienta-Kyncevo  RUS  11:21:00   1:29:17  
37.   Pekka Jylhä Kokkolan Suunnistajat    12:31:00   1:33:16  
38.   Aleksandr Bektashev O-Sestrore  RUS  12:15:00   1:36:34  
39.   Adam Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  11:45:00   1:39:28  
40.   Vladimir Musin OK AKFA  RUS  12:05:00   1:42:27  
41.   Kjell Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  11:39:00   1:42:29  
   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    11:11:00   ej startad  
   Maxim Pershin Northern Wind  RUS  11:17:00   ej startad  
   Ilmari Ikäheimo Espoon Suunta    11:59:00   ej startad  
   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    12:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English