Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16A 4. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Kostya Serebryanitskiy
KUZMOLOVO-110%
2:45 (9)
8:30 (2)
5:45 (1)
10:38 (2)
2:08 (10)
15:53 (1)
5:15 (1)
18:39 (1)
2:46 (30)
22:17 (1)
3:38 (15)
26:11 (1)
3:54 (2)
27:54 (1)
1:43 (8)
28:19 (1)
25 (17)
28:18  Kostya Serebryanitskiy
2   Valerii Bondarenko
Peterhof
2:27 (3)
8:15 (1)
5:48 (2)
10:08 (1)
1:53 (5)
18:49 (3)
8:41 (16)
20:44 (4)
1:55 (10)
23:33 (3)
2:49 (2)
27:20 (2)
3:47 (1)
28:48 (2)
1:28 (1)
29:10 (2)
22 (5)
29:09  Valerii Bondarenko
3   Ilya Kudryavtsev
KUZMOLOVO-110%
2:44 (8)
9:58 (4)
7:14 (5)
11:40 (3)
1:42 (3)
19:29 (5)
7:49 (9)
21:45 (5)
2:16 (20)
24:38 (4)
2:53 (3)
28:46 (4)
4:08 (4)
30:28 (3)
1:42 (7)
30:56 (3)
28 (32)
30:56  Ilya Kudryavtsev
4   Alexander Zaslonkin
Northern Wind
2:28 (5)
9:28 (3)
7:00 (4)
12:23 (5)
2:55 (25)
18:50 (4)
6:27 (3)
20:17 (3)
1:27 (2)
23:23 (2)
3:06 (6)
28:30 (3)
5:07 (18)
30:38 (4)
2:08 (23)
31:04 (4)
26 (20)
31:04  Alexander Zaslonkin
5   Ismo Voutilainen
Karjaan Ura
3:09 (16)
10:31 (6)
7:22 (6)
12:05 (4)
1:34 (1)
18:15 (2)
6:10 (2)
19:55 (2)
1:40 (6)
26:21 (6)
6:26 (35)
30:36 (5)
4:15 (7)
32:41 (5)
2:05 (21)
33:01 (5)
20 (1)
33:01  Ismo Voutilainen
6   Iliya Didenko
Polar Star
2:59 (12)
10:46 (9)
7:47 (10)
13:06 (8)
2:20 (18)
20:09 (6)
7:03 (4)
22:50 (6)
2:41 (27)
26:10 (5)
3:20 (10)
31:05 (6)
4:55 (15)
33:51 (6)
2:46 (38)
34:17 (6)
26 (20)
34:18  Iliya Didenko
7   Sergey Adeev
Orienta-Kyncevo
2:27 (3)
12:29 (15)
10:02 (22)
14:08 (11)
1:39 (2)
21:22 (8)
7:14 (7)
24:37 (10)
3:15 (34)
27:58 (9)
3:21 (11)
32:31 (8)
4:33 (8)
34:16 (7)
1:45 (10)
34:37 (7)
21 (2)
34:37  Sergey Adeev
8   Konstantin Lebedev
Kalinka
2:36 (7)
10:34 (7)
7:58 (12)
13:09 (9)
2:35 (23)
20:34 (7)
7:25 (8)
24:11 (7)
3:37 (35)
27:06 (7)
2:55 (5)
32:29 (7)
5:23 (21)
34:17 (8)
1:48 (14)
34:41 (8)
24 (13)
34:41  Konstantin Lebedev
9   Denis Pominov
OK AKFA
2:34 (6)
10:07 (5)
7:33 (7)
13:02 (7)
2:55 (25)
22:00 (9)
8:58 (18)
25:05 (11)
3:05 (33)
27:51 (8)
2:46 (1)
32:38 (9)
4:47 (13)
34:22 (9)
1:44 (9)
34:45 (9)
23 (7)
34:45  Denis Pominov
9   Maxim Prosyan
Peterhof
4:27 (31)
11:23 (10)
6:56 (3)
15:02 (15)
3:39 (33)
22:12 (10)
7:10 (5)
24:23 (8)
2:11 (18)
28:42 (10)
4:19 (26)
32:44 (10)
4:02 (3)
34:22 (9)
1:38 (5)
34:45 (9)
23 (7)
34:45  Maxim Prosyan
11   Ilya Kasatkin
Orienta-Kyncevo
4:57 (35)
12:34 (16)
7:37 (9)
14:44 (14)
2:10 (12)
22:56 (11)
8:12 (11)
24:25 (9)
1:29 (3)
30:06 (12)
5:41 (33)
34:14 (12)
4:08 (4)
35:51 (11)
1:37 (3)
36:20 (11)
29 (35)
36:20  Ilya Kasatkin
12   Valentin Koziavin
OK AKFA
2:47 (10)
10:39 (8)
7:52 (11)
12:40 (6)
2:01 (8)
23:01 (12)
10:21 (28)
25:27 (12)
2:26 (24)
29:10 (11)
3:43 (17)
33:55 (11)
4:45 (11)
36:13 (12)
2:18 (28)
36:40 (12)
27 (28)
36:39  Valentin Koziavin
13   Erno Kähkönen
Helsingin Suunnistajat
4:21 (29)
14:03 (22)
9:42 (20)
15:48 (20)
1:45 (4)
23:59 (13)
8:11 (10)
25:41 (13)
1:42 (7)
30:12 (13)
4:31 (30)
34:52 (13)
4:40 (9)
36:38 (13)
1:46 (12)
37:01 (13)
23 (7)
37:01  Erno Kähkönen
14   Aleksandr Bubnov
Lytkarino
3:31 (21)
12:25 (14)
8:54 (15)
15:30 (17)
3:05 (27)
25:57 (19)
10:27 (30)
28:27 (21)
2:30 (26)
31:43 (17)
3:16 (9)
36:42 (14)
4:59 (16)
38:29 (15)
1:47 (13)
38:50 (14)
21 (2)
38:49  Aleksandr Bubnov
15   Alexander Shakhunov
Kalinka
2:49 (11)
15:58 (29)
13:09 (34)
18:15 (29)
2:17 (16)
26:39 (22)
8:24 (13)
28:23 (20)
1:44 (8)
31:54 (18)
3:31 (13)
36:47 (15)
4:53 (14)
38:27 (14)
1:40 (6)
38:50 (14)
23 (7)
38:50  Alexander Shakhunov
16   Adam Mihaczi
Tipo TKE Budapest
3:10 (17)
14:39 (26)
11:29 (27)
17:17 (23)
2:38 (24)
26:11 (20)
8:54 (17)
28:15 (19)
2:04 (15)
32:30 (19)
4:15 (24)
37:15 (17)
4:45 (11)
39:11 (16)
1:56 (19)
39:37 (16)
26 (20)
39:38  Adam Mihaczi
17   Nikita Rodnov
JUVENTA
3:57 (25)
12:52 (18)
8:55 (16)
18:12 (27)
5:20 (39)
28:50 (27)
10:38 (31)
30:15 (23)
1:25 (1)
33:26 (20)
3:11 (8)
37:40 (19)
4:14 (6)
39:17 (17)
1:37 (3)
39:41 (17)
24 (13)
39:41  Nikita Rodnov
18   Riku Kerkola
Suomusjärven Sisu
3:03 (14)
15:34 (28)
12:31 (29)
17:37 (24)
2:03 (9)
25:49 (18)
8:12 (11)
27:40 (18)
1:51 (9)
31:07 (14)
3:27 (12)
36:57 (16)
5:50 (29)
39:28 (18)
2:31 (34)
39:56 (18)
28 (32)
39:56  Riku Kerkola
19   Artur Kulagin
Helsingin Suunnistajat
4:11 (28)
13:30 (21)
9:19 (17)
15:30 (17)
2:00 (6)
24:53 (17)
9:23 (19)
26:59 (15)
2:06 (16)
31:35 (16)
4:36 (31)
37:24 (18)
5:49 (28)
40:11 (19)
2:47 (39)
40:38 (19)
27 (28)
40:37  Artur Kulagin
20   Alexey Buzov
Vesta
2:16 (1)
12:02 (13)
9:46 (21)
14:17 (13)
2:15 (15)
29:36 (29)
15:19 (39)
31:15 (24)
1:39 (4)
34:22 (23)
3:07 (7)
39:27 (20)
5:05 (17)
42:05 (20)
2:38 (36)
42:31 (20)
26 (20)
42:31  Alexey Buzov
21   Anton Zhilin
RUS
4:03 (27)
14:09 (23)
10:06 (24)
16:28 (21)
2:19 (17)
26:54 (23)
10:26 (29)
29:35 (22)
2:41 (27)
33:52 (21)
4:17 (25)
40:06 (21)
6:14 (31)
42:07 (21)
2:01 (20)
42:31 (20)
24 (13)
42:32  Anton Zhilin
22   Kirill Slame
Moscow
3:37 (22)
11:46 (12)
8:09 (14)
14:08 (11)
2:22 (19)
24:21 (16)
10:13 (25)
27:02 (16)
2:41 (27)
31:08 (15)
4:06 (21)
40:28 (22)
9:20 (39)
42:13 (22)
1:45 (10)
42:37 (22)
24 (13)
42:38  Kirill Slame
23   Lassi Heikkinen
Helsingin Suunnistajat
3:21 (20)
20:08 (36)
16:47 (38)
22:08 (35)
2:00 (6)
30:48 (32)
8:40 (15)
32:59 (31)
2:11 (18)
35:53 (24)
2:54 (4)
41:09 (25)
5:16 (19)
42:43 (23)
1:34 (2)
43:04 (23)
21 (2)
43:03  Lassi Heikkinen
24   Atte Jurvakainen
Suunta Jyväskylä
4:32 (32)
18:29 (34)
13:57 (35)
20:37 (33)
2:08 (10)
30:33 (31)
9:56 (24)
32:36 (29)
2:03 (14)
36:22 (27)
3:46 (18)
41:03 (24)
4:41 (10)
42:53 (24)
1:50 (16)
43:19 (24)
26 (20)
43:19  Atte Jurvakainen
25   Juho Lehto
Riihimäen Suunnistajat
3:15 (19)
13:21 (20)
10:06 (24)
15:34 (19)
2:13 (14)
24:02 (14)
8:28 (14)
26:04 (14)
2:02 (13)
34:16 (22)
8:12 (38)
40:45 (23)
6:29 (33)
43:16 (25)
2:31 (34)
43:43 (25)
27 (28)
43:44  Juho Lehto
26   Egor Shein
JUVENTA
3:04 (15)
12:44 (17)
9:40 (19)
17:02 (22)
4:18 (37)
26:30 (21)
9:28 (20)
32:10 (27)
5:40 (38)
36:09 (26)
3:59 (19)
41:45 (26)
5:36 (23)
44:09 (26)
2:24 (29)
44:34 (26)
25 (17)
44:34  Egor Shein
27   Casper Linnaila
OK Orient
2:21 (2)
17:04 (33)
14:43 (36)
20:49 (34)
3:45 (35)
27:59 (24)
7:10 (5)
32:50 (30)
4:51 (36)
36:26 (28)
3:36 (14)
42:07 (27)
5:41 (26)
44:18 (27)
2:11 (24)
44:44 (27)
26 (20)
44:44  Casper Linnaila
28   Mikael Mandell
IF Femman
3:12 (18)
16:03 (30)
12:51 (31)
18:14 (28)
2:11 (13)
31:34 (33)
13:20 (36)
33:13 (32)
1:39 (4)
37:17 (30)
4:04 (20)
42:54 (29)
5:37 (24)
44:43 (28)
1:49 (15)
45:12 (28)
29 (35)
45:12  Mikael Mandell
29   Ivan Maslov
Belie Nochi
3:55 (24)
11:31 (11)
7:36 (8)
14:03 (10)
2:32 (22)
24:18 (15)
10:15 (26)
27:08 (17)
2:50 (31)
37:39 (31)
10:31 (39)
43:13 (30)
5:34 (22)
45:25 (29)
2:12 (26)
45:47 (29)
22 (5)
45:47  Ivan Maslov
30   Anton Nozdrachev
Lytkarino
4:54 (34)
14:27 (25)
9:33 (18)
18:10 (26)
3:43 (34)
28:26 (26)
10:16 (27)
31:30 (26)
3:04 (32)
36:00 (25)
4:30 (28)
42:46 (28)
6:46 (34)
45:26 (30)
2:40 (37)
46:04 (30)
38 (40)
46:04  Anton Nozdrachev
31   Eero Kuusela
Kankaanpään Suunnistajat
3:44 (23)
16:48 (32)
13:04 (32)
20:16 (31)
3:28 (29)
30:03 (30)
9:47 (22)
32:13 (28)
2:10 (17)
36:27 (29)
4:14 (23)
43:35 (31)
7:08 (37)
45:46 (31)
2:11 (24)
46:14 (31)
28 (32)
46:14  Eero Kuusela
32   Maxim Nikolaev
Peterhof
6:51 (39)
14:53 (27)
8:02 (13)
18:29 (30)
3:36 (31)
28:17 (25)
9:48 (23)
34:03 (33)
5:46 (39)
38:29 (32)
4:26 (27)
43:47 (32)
5:18 (20)
46:17 (32)
2:30 (33)
46:48 (32)
31 (38)
46:48  Maxim Nikolaev
33   Aapo Häkkinen
Saarijärven Pullistus
3:01 (13)
13:03 (19)
10:02 (22)
15:27 (16)
2:24 (21)
28:50 (27)
13:23 (37)
31:16 (25)
2:26 (24)
39:05 (33)
7:49 (37)
46:06 (33)
7:01 (35)
48:33 (33)
2:27 (30)
48:56 (33)
23 (7)
48:55  Aapo Häkkinen
34   Sergey Lunkin
Orienta-Kyncevo
6:07 (38)
19:15 (35)
13:08 (33)
22:44 (36)
3:29 (30)
33:31 (35)
10:47 (32)
35:52 (34)
2:21 (23)
41:02 (34)
5:10 (32)
46:40 (34)
5:38 (25)
48:55 (34)
2:15 (27)
49:20 (34)
25 (17)
49:20  Sergey Lunkin
35   Kjell Daehnn
MTK Bad Harzburg
4:00 (26)
14:22 (24)
10:22 (26)
17:58 (25)
3:36 (31)
32:42 (34)
14:44 (38)
38:01 (36)
5:19 (37)
42:07 (35)
4:06 (21)
48:03 (35)
5:56 (30)
49:56 (35)
1:53 (18)
50:19 (35)
23 (7)
50:19  Kjell Daehnn
36   Caj Snickars
Solf IK
5:32 (37)
21:21 (38)
15:49 (37)
24:40 (37)
3:19 (28)
34:08 (36)
9:28 (20)
36:26 (35)
2:18 (22)
43:57 (36)
7:31 (36)
51:09 (36)
7:12 (38)
53:37 (36)
2:28 (31)
54:07 (36)
30 (37)
54:07  Caj Snickars
37   Pekka Jylhä
Kokkolan Suunnistajat
4:24 (30)
22:04 (39)
17:40 (39)
26:29 (38)
4:25 (38)
39:26 (38)
12:57 (35)
41:25 (37)
1:59 (12)
47:37 (37)
6:12 (34)
58:43 (37)
11:06 (40)
1:01:12 (37)
2:29 (32)
1:01:47 (37)
35 (39)
1:01:46  Pekka Jylhä
38   Simo Vaittinen
Someron Esa
5:31 (36)
37:45 (40)
32:14 (40)
40:07 (40)
2:22 (19)
51:18 (40)
11:11 (33)
53:15 (40)
1:57 (11)
57:45 (39)
4:30 (28)
1:03:28 (39)
5:43 (27)
1:05:33 (38)
2:05 (21)
1:05:59 (38)
26 (20)
1:05:58  Simo Vaittinen
39   Aleksandr Bektashev
O-Sestrore
7:53 (40)
20:42 (37)
12:49 (30)
37:58 (39)
17:16 (40)
50:37 (39)
12:39 (34)
52:53 (39)
2:16 (20)
56:31 (38)
3:38 (15)
1:02:56 (38)
6:25 (32)
1:05:53 (39)
2:57 (40)
1:06:19 (39)
26 (20)
1:06:18  Aleksandr Bektashev
40   Vladimir Musin
OK AKFA
4:44 (33)
16:35 (31)
11:51 (28)
20:35 (32)
4:00 (36)
37:51 (37)
17:16 (40)
44:10 (38)
6:19 (40)
1:13:56 (40)
29:46 (40)
1:20:59 (40)
7:03 (36)
1:22:49 (40)
1:50 (16)
1:23:16 (40)
27 (28)
1:23:16  Vladimir Musin
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English