Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H14A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,6 km
 
1.   Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat    11:59:00   31:35  
2.   Olli Liikkanen Rastivarsat    11:05:00   32:11  
3.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  10:03:00   32:15  
4.   Eevert Toivonen Kangasala SK    10:27:00   32:43  
5.   Vitaly Fedorov Nord West  RUS  11:23:00   32:51  
6.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  11:09:00   33:10  
7.   Eero Jalli Lounais-Hämeen Rasti    10:33:00   33:28  
8.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat    10:49:00   34:04  
9.   Matti Herttua Lapuan Virkiä    12:13:00   34:47  
10.   Lari Pernu Espoon Suunta    11:55:00   35:37  
11.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    10:41:00   35:40  
12.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    10:37:00   35:41  
13.   Severi Valkamo Koovee    11:53:00   36:20  
14.   Jesper Lindahl Akilles OK    10:31:00   36:22  
15.   Evgeny Mykhin Kalinka  RUS  12:21:00   36:26  
16.   Ollipekka Heikkilä Lynx    11:31:00   36:41  
17.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    10:19:00   37:00  
18.   Matias Arola Paimion Rasti    10:53:00   37:05  
19.   Mikko Rahkola OH    11:11:00   38:01  
20.   André Lindroos OK Raseborg    11:29:00   38:28  
21.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    10:05:00   38:33  
22.   Juha Rauhala Espoon Suunta    11:19:00   39:10  
23.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:05:00   39:27  
24.   Michael Lindholm OK Raseborg    10:11:00   40:04  
24.   Eero Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:21:00   40:04  
26.   Tuomas Oikarinen OH    12:25:00   40:22  
27.   Ville Nissinen Ulvilan Ura    11:25:00   40:36  
28.   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat    10:43:00   40:54  
29.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    12:03:00   41:31  
30.   Juho Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    10:57:00   41:32  
31.   Ilya Mogilny Belie Nochi  RUS  10:25:00   42:45  
32.   Daniel Molnar Helsingin Suunnistajat    12:17:00   43:26  
33.   Juho Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:23:00   43:38  
34.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat    11:51:00   44:00  
35.   Evgeny Tsapin Nord West  RUS  11:39:00   44:23  
36.   Niko Larmala Espoon Suunta    10:47:00   44:38  
37.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    10:59:00   45:56  
38.   Nikolai Kashin Peterhof  RUS  11:57:00   46:12  
39.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    12:01:00   46:17  
40.   Egor Azizov OK AKFA  RUS  10:21:00   46:29  
41.   Kazimieras Melaika OK Krantas  LTU  11:13:00   49:02  
42.   Viljo Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat    11:43:00   49:29  
43.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    12:07:00   50:13  
44.   Joona Parjanne MS Parma    11:15:00   50:56  
45.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    11:01:00   51:47  
46.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    11:49:00   53:29  
47.   Nikolay Dmitrienko Northern Wind  RUS  10:35:00   53:50  
48.   Lauri Vähä-Savo Ulvilan Ura    12:11:00   54:34  
49.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    12:29:00   55:15  
50.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    11:37:00   55:24  
51.   Artemiy Bolotov Orienta-Kyncevo  RUS  10:01:00   56:41  
52.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    12:33:00   57:03  
53.   Aapo Linjama Espoon Suunta    12:31:00   58:24  
54.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    10:07:00   1:00:15  
55.   Vasiliy Kosarev O-Sestrore  RUS  11:07:00   1:03:48  
56.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:47:00   1:08:36  
57.   Pyry Laitinen Koovee    10:55:00   1:13:48  
58.   Vyacheslav Kosovets Moscow  RUS  10:51:00   1:27:46  
59.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    10:13:00   1:29:34  
60.   Nikolay Sedov Moscow  RUS  11:33:00   1:33:16  
61.   Alexander Lukin Moscow  RUS  12:19:00   1:46:18  
   Jonathan Ray OK77    10:09:00   ej startad  
   Emil Lönnström OK Orient    10:29:00   ej startad  
   Fabian Hällström af OK77    11:27:00   ej startad  
   Jaakko Skog Koovee    11:41:00   disk  
   Mark Khannolainen Petrozavodsk  RUS  12:15:00   ej startad  
   Paavo Onnela Lapin Veikot    12:23:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English