Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H14A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Ollipekka Heikkilä Lynx    12:29:00   23:55  
2.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    11:51:00   25:30  
3.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat    14:17:00   25:54  
4.   Olli Liikkanen Rastivarsat    11:49:00   26:25  
5.   Michael Lindholm OK Raseborg    12:25:00   26:38  
6.   Matti Herttua Lapuan Virkiä    12:27:00   26:44  
7.   Panu Ternola Kangasala SK    11:53:00   26:49  
8.   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat    13:29:00   27:06  
9.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    13:33:00   27:14  
10.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  13:37:00   27:39  
11.   Vitaly Fedorov Nord West  RUS  12:01:00   27:40  
12.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    13:17:00   27:43  
13.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  12:23:00   27:45  
13.   Miska Tervala Rastivarsat    13:05:00   27:45  
15.   Eero Jalli Lounais-Hämeen Rasti    13:53:00   27:54  
16.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    12:19:00   28:17  
17.   Ville Nissinen Ulvilan Ura    13:01:00   28:31  
18.   Matias Arola Paimion Rasti    13:57:00   28:34  
19.   Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat    12:59:00   29:07  
20.   Jaakko Skog Koovee    14:11:00   29:43  
21.   Juha Rauhala Espoon Suunta    14:03:00   30:12  
22.   Aapo Linjama Espoon Suunta    12:49:00   30:17  
23.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    13:39:00   30:24  
24.   Tuomas Oikarinen OH    13:11:00   31:12  
25.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:45:00   31:29  
25.   Jesper Lindahl Akilles OK    14:09:00   31:29  
27.   Juho Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    13:59:00   31:58  
28.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat    12:11:00   32:17  
29.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    14:07:00   34:05  
30.   Viljo Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat    12:13:00   34:09  
31.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    14:01:00   34:37  
32.   Niko Larmala Espoon Suunta    12:03:00   34:44  
33.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    12:41:00   35:01  
34.   Fabian Hällström af OK77    14:05:00   35:21  
35.   Akseli Ketola Koovee    13:19:00   36:08  
36.   Kazimieras Melaika OK Krantas  LTU  12:07:00   36:18  
37.   Mikko Rahkola OH    11:55:00   37:03  
38.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    11:59:00   38:03  
39.   Ilya Mogilny Belie Nochi  RUS  13:07:00   38:56  
40.   Juho Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:31:00   39:25  
41.   Lauri Vähä-Savo Ulvilan Ura    12:05:00   41:01  
42.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    12:09:00   42:23  
43.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    13:03:00   42:24  
44.   Evgeny Mykhin Kalinka  RUS  13:43:00   42:36  
45.   Miika Tarkkanen Ulvilan Ura    13:49:00   45:31  
46.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    13:21:00   46:54  
47.   Vasiliy Kosarev O-Sestrore  RUS  14:13:00   48:33  
48.   Daniel Molnar Helsingin Suunnistajat    12:31:00   50:10  
49.   André Lindroos OK Raseborg    13:45:00   50:51  
50.   Artemiy Bolotov Orienta-Kyncevo  RUS  13:55:00   51:29  
51.   Nikolay Dmitrienko Northern Wind  RUS  13:23:00   51:40  
52.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:39:00   52:22  
53.   Nikolai Kashin Peterhof  RUS  12:53:00   52:37  
54.   Egor Azizov OK AKFA  RUS  12:33:00   53:14  
55.   Nikolay Sedov Moscow  RUS  12:37:00   1:00:14  
56.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    12:55:00   1:00:23  
57.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    13:15:00   1:01:31  
58.   Vyacheslav Kosovets Moscow  RUS  13:27:00   1:06:16  
59.   Alexander Lukin Moscow  RUS  14:19:00   1:08:30  
60.   Evgeny Tsapin Nord West  RUS  12:17:00   1:16:13  
61.   Joona Parjanne MS Parma    12:15:00   1:51:19  
   Pyry Laitinen Koovee    12:21:00   ej startad  
   Mark Khannolainen Petrozavodsk  RUS  12:43:00   ej startad  
   Paavo Onnela Lapin Veikot    12:47:00   ej startad  
   Lari Pernu Espoon Suunta    13:25:00   disk  
   Emil Lönnström OK Orient    13:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English