Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H14A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Ollipekka Heikkilä Lynx    12:51:00   13:56  
2.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    13:25:00   15:40  
3.   Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat    14:31:00   15:47  
4.   Michael Lindholm OK Raseborg    14:21:00   16:26  
5.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat    13:15:00   16:35  
6.   Evgeny Mykhin Kalinka  RUS  12:21:00   16:37  
7.   Olli Liikkanen Rastivarsat    13:33:00   16:46  
8.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    14:33:00   17:13  
9.   Eero Jalli Lounais-Hämeen Rasti    12:31:00   17:17  
10.   Jaakko Skog Koovee    12:05:00   17:19  
11.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    12:01:00   18:20  
12.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    12:09:00   18:24  
13.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat    14:27:00   18:39  
14.   Jesper Lindahl Akilles OK    12:47:00   18:46  
15.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    13:01:00   18:50  
16.   Juho Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    13:53:00   18:51  
17.   Juha Rauhala Espoon Suunta    12:39:00   18:53  
18.   Miska Tervala Rastivarsat    12:15:00   18:54  
19.   Vasiliy Kosarev O-Sestrore  RUS  12:29:00   18:59  
19.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    13:13:00   18:59  
21.   Nikolai Kashin Peterhof  RUS  14:15:00   19:02  
22.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:33:00   19:15  
23.   Evgeny Tsapin Nord West  RUS  14:17:00   19:42  
24.   Niko Larmala Espoon Suunta    13:23:00   20:05  
25.   Tuomas Oikarinen OH    12:25:00   20:18  
26.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  14:25:00   20:21  
27.   Lari Pernu Espoon Suunta    12:07:00   20:23  
28.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  13:35:00   20:24  
29.   Matti Herttua Lapuan Virkiä    12:17:00   20:45  
30.   Vitaly Fedorov Nord West  RUS  13:41:00   21:01  
31.   Fabian Hällström af OK77    12:13:00   21:08  
32.   André Lindroos OK Raseborg    12:59:00   22:26  
33.   Juho Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:23:00   22:33  
34.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    12:11:00   22:35  
35.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    12:19:00   22:47  
36.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    13:47:00   23:15  
37.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    12:43:00   23:24  
38.   Mikko Rahkola OH    13:39:00   23:37  
39.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    12:45:00   24:55  
40.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    13:09:00   25:05  
41.   Nikolay Dmitrienko Northern Wind  RUS  12:41:00   25:06  
42.   Ville Nissinen Ulvilan Ura    13:45:00   25:44  
43.   Lauri Vähä-Savo Ulvilan Ura    12:49:00   26:02  
44.   Miika Tarkkanen Ulvilan Ura    12:03:00   26:03  
45.   Viljo Johansson Hämeenlinnan Suunnistajat    13:05:00   27:35  
46.   Daniel Molnar Helsingin Suunnistajat    14:09:00   27:36  
47.   Joona Parjanne MS Parma    13:21:00   28:16  
48.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    13:03:00   28:43  
49.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    13:27:00   29:11  
50.   Ilya Mogilny Belie Nochi  RUS  13:43:00   32:48  
51.   Nikolay Sedov Moscow  RUS  14:07:00   33:10  
52.   Artemiy Bolotov Orienta-Kyncevo  RUS  13:57:00   34:18  
53.   Vyacheslav Kosovets Moscow  RUS  13:19:00   37:07  
54.   Pyry Laitinen Koovee    12:55:00   50:10  
55.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:49:00   53:30  
56.   Alexander Lukin Moscow  RUS  12:27:00   58:04  
   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat    13:07:00   disk  
   Egor Azizov OK AKFA  RUS  13:11:00   disk  
   Paavo Onnela Lapin Veikot    13:17:00   ej startad  
   Akseli Ketola Koovee    13:51:00   disk  
   Kazimieras Melaika OK Krantas  LTU  13:59:00   disk  
   Mark Khannolainen Petrozavodsk  RUS  14:01:00   ej startad  
   Aapo Linjama Espoon Suunta    14:03:00   disk  
   Emil Lönnström OK Orient    14:05:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English