Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,9 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:33:00   22:12  
2.   Erik Ahola Kangasala SK    12:33:00   22:39  
3.   Emil Sevelius OK Orient    12:25:00   23:16  
4.   Teemu Lehtoranta Tuusulan Voima-Veikot    11:01:00   24:03  
5.   Aaro Lampinen Mäntsälän Urheilijat    12:41:00   25:06  
6.   Akseli Ruohola MS Parma    12:03:00   25:21  
7.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    13:03:00   25:44  
8.   Lauri Kaitola Rastiketut    11:31:00   26:04  
9.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:35:00   26:20  
10.   Eero Lapila MS Parma    13:15:00   27:10  
11.   Severi Koikkalainen Pihkaniskat    12:05:00   28:56  
12.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    12:21:00   29:21  
13.   Konsta Puranen Koovee    11:45:00   29:49  
14.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:05:00   29:59  
15.   Ilari Visuri OK77    11:57:00   30:55  
16.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    11:07:00   31:43  
17.   Atte Nokka Rasti 88    11:49:00   32:01  
18.   Alexander Shlapakov Kirishi-Ladoga  RUS  11:21:00   33:03  
19.   Santeri Oikkonen OH    13:01:00   33:25  
20.   Märten Pais OK West  EST  11:41:00   33:45  
21.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    11:47:00   33:51  
22.   Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat    13:11:00   33:59  
23.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:01:00   35:19  
24.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    11:39:00   35:51  
25.   Olli Haapalainen Rastiketut    12:15:00   36:02  
26.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:17:00   36:10  
27.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti    13:13:00   36:28  
28.   Jonas Sarparanta Lynx    11:05:00   37:33  
29.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat    12:49:00   38:38  
30.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    12:45:00   38:54  
31.   Vlad Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  12:09:00   38:57  
32.   Iiro Kaitola Rastiketut    12:57:00   39:07  
33.   Egor Annenkov Vesta  RUS  12:55:00   40:01  
34.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    12:35:00   40:20  
35.   Evgeny Perevedentsev Foton-Moscow  RUS  11:19:00   40:45  
36.   Konstantin Kurilov Northern Wind  RUS  12:07:00   43:28  
37.   Alvar Palmen Espoon Suunta    12:29:00   44:03  
38.   Mikhail Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  12:47:00   46:51  
39.   Alexander Bazarenko Nord-West  RUS  11:59:00   47:16  
40.   Roope Varjus Ulvilan Ura    13:07:00   47:31  
41.   Hannes Holmback IF Femman    12:37:00   49:06  
42.   Igor Egorov Northern Wind  RUS  13:17:00   49:32  
43.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri    11:43:00   49:46  
44.   Georgy Fadin Foton-Moscow  RUS  12:31:00   52:30  
45.   Ilya Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  12:51:00   54:34  
46.   Dmitry Kukharchuk ABC St-Petersburg  RUS  11:37:00   55:38  
47.   Kirill Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  13:19:00   57:47  
48.   Niklas Heikura Tuupovaaran Sepot    11:55:00   57:53  
49.   Dmitrii Morozov ABC St-Petersburg  RUS  12:43:00   58:57  
50.   Maksim Zarakovskiy Nord West  RUS  12:59:00   59:43  
51.   Alexander Knip IF Femman    11:25:00   1:00:44  
52.   Juho Lakanen Perhon Kiri    11:11:00   1:01:48  
53.   Alexandr Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  11:09:00   1:06:33  
54.   Nikolay Filippov Orienta-Kyncevo  RUS  11:51:00   1:08:21  
55.   Mikhail Smirnov Orienta-Kyncevo  RUS  12:19:00   1:08:47  
56.   Eskil Grahn Närpes OK    12:53:00   1:09:48  
57.   Egor Melnikov SKRUM Moscow  RUS  13:09:00   1:14:55  
   Linus Westerlund OK Raseborg    11:03:00   disk  
   Mikko Kemppi Kangasala SK    11:23:00   disk  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    11:29:00   disk  
   Denis Davydov ABC St-Petersburg  RUS  12:11:00   disk  
   Leonid Ivchenko Polar Star  RUS  12:13:00   disk  
   Esa Sarkimo Suomusjärven Sisu    12:27:00   bröt  
   Nikita Kutishev Veliky Novgorod  RUS  12:39:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English