Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:41:00   16:46  
2.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    13:47:00   18:38  
3.   Akseli Ruohola MS Parma    12:09:00   19:26  
4.   Aaro Lampinen Mäntsälän Urheilijat    12:55:00   19:55  
5.   Mikko Kemppi Kangasala SK    12:29:00   20:51  
6.   Linus Westerlund OK Raseborg    12:03:00   21:22  
7.   Eero Lapila MS Parma    13:23:00   21:57  
8.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    13:31:00   21:58  
9.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti    13:13:00   22:41  
10.   Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat    13:11:00   22:47  
11.   Märten Pais OK West  EST  11:59:00   22:51  
12.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:55:00   23:17  
13.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:45:00   23:28  
14.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    11:51:00   23:44  
15.   Santeri Oikkonen OH    12:31:00   23:56  
16.   Severi Koikkalainen Pihkaniskat    13:41:00   24:05  
17.   Ilari Visuri OK77    13:57:00   24:20  
18.   Emil Sevelius OK Orient    12:47:00   24:26  
19.   Konsta Puranen Koovee    12:41:00   25:22  
20.   Alexander Bazarenko Nord-West  RUS  12:05:00   26:29  
21.   Teemu Lehtoranta Tuusulan Voima-Veikot    12:25:00   27:16  
22.   Alexander Shlapakov Kirishi-Ladoga  RUS  12:17:00   29:19  
23.   Vlad Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  13:53:00   30:17  
24.   Ilya Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  12:27:00   30:50  
25.   Mikhail Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  13:03:00   30:51  
26.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    12:35:00   30:59  
27.   Kirill Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  13:29:00   31:01  
28.   Esa Sarkimo Suomusjärven Sisu    11:55:00   32:07  
29.   Nikolay Filippov Orienta-Kyncevo  RUS  13:39:00   35:04  
30.   Atte Nokka Rasti 88    13:59:00   35:22  
31.   Erik Ahola Kangasala SK    13:43:00   35:29  
32.   Egor Annenkov Vesta  RUS  12:39:00   35:38  
32.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat    13:49:00   35:38  
34.   Roope Varjus Ulvilan Ura    11:49:00   36:44  
35.   Alexandr Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  11:53:00   37:14  
36.   Jonas Sarparanta Lynx    12:13:00   38:04  
37.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    13:01:00   39:08  
38.   Mikhail Smirnov Orienta-Kyncevo  RUS  13:05:00   39:10  
39.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    13:09:00   39:55  
40.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    12:37:00   39:57  
41.   Alvar Palmen Espoon Suunta    13:15:00   40:15  
42.   Evgeny Perevedentsev Foton-Moscow  RUS  13:19:00   40:29  
43.   Dmitrii Morozov ABC St-Petersburg  RUS  11:39:00   41:02  
44.   Lauri Kaitola Rastiketut    13:25:00   41:19  
45.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    12:59:00   42:01  
46.   Maksim Zarakovskiy Nord West  RUS  13:17:00   42:37  
47.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:45:00   44:33  
48.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:43:00   45:55  
49.   Eemeli Kiljunen Rastivarsat    13:07:00   46:07  
50.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    11:45:00   46:38  
51.   Alexander Knip IF Femman    11:43:00   48:36  
52.   Olli Haapalainen Rastiketut    12:33:00   49:00  
53.   Georgy Fadin Foton-Moscow  RUS  12:07:00   49:32  
54.   Iiro Kaitola Rastiketut    11:47:00   51:11  
55.   Hannes Holmback IF Femman    12:57:00   51:20  
56.   Dmitry Kukharchuk ABC St-Petersburg  RUS  12:49:00   52:22  
57.   Denis Davydov ABC St-Petersburg  RUS  12:15:00   53:26  
58.   Leonid Ivchenko Polar Star  RUS  13:35:00   56:07  
59.   Nikita Kutishev Veliky Novgorod  RUS  12:11:00   57:18  
60.   Konstantin Kurilov Northern Wind  RUS  12:23:00   59:39  
61.   Egor Melnikov SKRUM Moscow  RUS  12:53:00   1:33:49  
62.   Igor Egorov Northern Wind  RUS  13:37:00   1:35:14  
63.   Eskil Grahn Närpes OK    13:21:00   2:08:35  
   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri    12:51:00   ej startad  
   Niklas Heikura Tuupovaaran Sepot    13:27:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English