Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    12:52:00   12:44  
2.   Aaro Lampinen Mäntsälän Urheilijat    14:08:00   14:41  
3.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    14:00:00   14:58  
4.   Akseli Ruohola MS Parma    12:24:00   15:46  
5.   Konsta Puranen Koovee    13:50:00   15:52  
6.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    12:08:00   16:37  
7.   Roope Varjus Ulvilan Ura    13:12:00   16:50  
8.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    14:12:00   16:59  
9.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:52:00   17:03  
10.   Mikko Kemppi Kangasala SK    12:46:00   17:21  
11.   Emil Sevelius OK Orient    14:18:00   17:23  
12.   Ilari Visuri OK77    12:30:00   17:27  
13.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti    13:10:00   17:45  
14.   Märten Pais OK West  EST  13:32:00   17:46  
15.   Linus Westerlund OK Raseborg    13:40:00   17:50  
16.   Erik Ahola Kangasala SK    14:04:00   18:09  
17.   Teemu Lehtoranta Tuusulan Voima-Veikot    13:24:00   18:19  
18.   Severi Koikkalainen Pihkaniskat    12:20:00   18:36  
19.   Esa Sarkimo Suomusjärven Sisu    13:08:00   18:55  
20.   Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat    12:28:00   19:01  
21.   Lauri Kaitola Rastiketut    13:00:00   19:19  
22.   Aatu Orava Rastivarsat    12:48:00   19:45  
23.   Santeri Oikkonen OH    12:12:00   20:10  
24.   Iiro Kaitola Rastiketut    13:42:00   20:30  
25.   Hannes Holmback IF Femman    13:48:00   20:38  
26.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:16:00   20:46  
27.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    12:26:00   20:59  
28.   Eero Lapila MS Parma    13:34:00   21:07  
29.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri    12:06:00   21:10  
30.   Vlad Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  12:02:00   22:09  
31.   Alvar Palmen Espoon Suunta    14:14:00   22:41  
32.   Dmitry Kukharchuk ABC St-Petersburg  RUS  13:30:00   22:51  
33.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:38:00   23:37  
34.   Alexander Shlapakov Kirishi-Ladoga  RUS  13:38:00   24:20  
35.   Evgeny Perevedentsev Foton-Moscow  RUS  12:56:00   24:30  
36.   Atte Nokka Rasti 88    13:28:00   24:53  
37.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:58:00   25:38  
38.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    12:42:00   25:52  
39.   Alexander Bazarenko Nord-West  RUS  12:00:00   25:56  
40.   Kirill Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  12:44:00   26:30  
41.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat    13:26:00   26:36  
42.   Denis Davydov ABC St-Petersburg  RUS  14:02:00   28:24  
43.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    12:18:00   29:18  
44.   Mikhail Smirnov Orienta-Kyncevo  RUS  12:40:00   30:05  
45.   Egor Annenkov Vesta  RUS  13:36:00   32:30  
46.   Ilya Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  14:20:00   33:03  
47.   Mikhail Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  12:54:00   33:39  
48.   Leonid Ivchenko Polar Star  RUS  12:04:00   33:44  
49.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    12:50:00   34:28  
50.   Alexandr Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  13:54:00   34:42  
51.   Jonas Sarparanta Lynx    13:20:00   42:43  
52.   Eskil Grahn Närpes OK    13:02:00   45:18  
53.   Nikolay Filippov Orienta-Kyncevo  RUS  13:14:00   45:26  
54.   Alexander Knip IF Femman    12:36:00   45:41  
55.   Egor Melnikov SKRUM Moscow  RUS  12:16:00   54:38  
56.   Dmitrii Morozov ABC St-Petersburg  RUS  12:14:00   56:40  
57.   Maksim Zarakovskiy Nord West  RUS  13:18:00   57:00  
58.   Nikita Kutishev Veliky Novgorod  RUS  14:16:00   58:23  
59.   Georgy Fadin Foton-Moscow  RUS  14:10:00   59:04  
   Olli Haapalainen Rastiketut    12:10:00   bröt  
   Niklas Heikura Tuupovaaran Sepot    12:22:00   bröt  
   Konstantin Kurilov Northern Wind  RUS  12:34:00   disk  
   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    13:06:00   disk  
   Igor Egorov Northern Wind  RUS  13:46:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English