Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Eero Lapila MS Parma    12:54:00   11:47  
2.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    14:10:00   12:33  
3.   Emil Sevelius OK Orient    12:46:00   12:38  
4.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    12:02:00   12:45  
5.   Teemu Lehtoranta Tuusulan Voima-Veikot    13:50:00   12:54  
6.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    13:42:00   13:18  
7.   Mikko Kemppi Kangasala SK    13:48:00   13:52  
8.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:10:00   13:54  
9.   Akseli Ruohola MS Parma    14:00:00   14:03  
10.   Linus Westerlund OK Raseborg    14:14:00   14:18  
11.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    13:04:00   14:23  
12.   Konsta Puranen Koovee    14:16:00   14:26  
13.   Severi Koikkalainen Pihkaniskat    12:28:00   14:33  
14.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    13:36:00   14:40  
15.   Leonid Ivchenko Polar Star  RUS  14:18:00   15:15  
16.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:26:00   15:28  
17.   Hannes Holmback IF Femman    13:00:00   15:53  
18.   Esa Sarkimo Suomusjärven Sisu    12:52:00   16:12  
19.   Ilari Visuri OK77    13:44:00   16:29  
20.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    13:28:00   16:34  
21.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat    12:16:00   16:41  
22.   Aaro Lampinen Mäntsälän Urheilijat    13:06:00   16:44  
23.   Atte Nokka Rasti 88    12:20:00   16:45  
24.   Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat    12:58:00   18:03  
25.   Mikhail Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  13:54:00   18:12  
26.   Vlad Vihrov Kirishi-Ladoga  RUS  12:22:00   18:25  
27.   Erik Ahola Kangasala SK    12:42:00   19:04  
28.   Iiro Kaitola Rastiketut    12:40:00   19:39  
28.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:40:00   19:39  
30.   Evgeny Perevedentsev Foton-Moscow  RUS  13:22:00   19:40  
30.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    13:34:00   19:40  
32.   Lauri Kaitola Rastiketut    13:32:00   20:07  
33.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti    13:02:00   20:24  
34.   Igor Egorov Northern Wind  RUS  12:04:00   20:28  
35.   Dmitry Kukharchuk ABC St-Petersburg  RUS  12:18:00   20:38  
36.   Dmitrii Morozov ABC St-Petersburg  RUS  13:30:00   21:13  
37.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri    13:38:00   22:02  
38.   Alvar Palmen Espoon Suunta    12:08:00   22:40  
38.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    14:06:00   22:40  
40.   Niklas Heikura Tuupovaaran Sepot    13:58:00   23:15  
41.   Märten Pais OK West  EST  14:12:00   24:22  
42.   Alexander Shlapakov Kirishi-Ladoga  RUS  13:14:00   24:41  
43.   Maksim Zarakovskiy Nord West  RUS  12:14:00   24:53  
44.   Mikhail Smirnov Orienta-Kyncevo  RUS  12:00:00   26:24  
45.   Egor Annenkov Vesta  RUS  12:50:00   27:00  
46.   Nikolay Filippov Orienta-Kyncevo  RUS  13:46:00   27:30  
47.   Santeri Oikkonen OH    12:34:00   28:21  
48.   Alexander Knip IF Femman    14:08:00   28:31  
49.   Kirill Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  12:56:00   29:14  
50.   Konstantin Kurilov Northern Wind  RUS  13:20:00   30:08  
51.   Alexander Bazarenko Nord-West  RUS  13:26:00   30:12  
52.   Georgy Fadin Foton-Moscow  RUS  12:06:00   33:17  
53.   Alexandr Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  13:16:00   34:12  
54.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    12:32:00   34:18  
55.   Roope Varjus Ulvilan Ura    12:30:00   36:03  
56.   Eskil Grahn Närpes OK    13:08:00   39:01  
57.   Egor Melnikov SKRUM Moscow  RUS  12:44:00   41:38  
58.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    13:18:00   46:18  
59.   Jonas Sarparanta Lynx    14:02:00   52:52  
60.   Olli Haapalainen Rastiketut    14:20:00   58:16  
61.   Ilya Kislukhin Orienta-Kyncevo  RUS  12:36:00   1:07:19  
   Nikita Kutishev Veliky Novgorod  RUS  12:18:00   disk  
   Denis Davydov ABC St-Petersburg  RUS  14:04:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English