Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13-14B 5. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Mål Resultat  
1   Leevi Pelkonen
Päijät-Rasti
4:37 (3)
8:07 (1)
3:30 (1)
10:16 (1)
2:09 (5)
15:10 (1)
4:54 (3)
19:24 (1)
4:14 (11)
21:33 (1)
2:09 (8)
21:59 (1)
26 (2)
21:59  Leevi Pelkonen
2   Eero Luurila
Mellunkylän Kontio
5:37 (8)
9:32 (3)
3:55 (2)
11:54 (3)
2:22 (8)
18:15 (3)
6:21 (8)
21:34 (2)
3:19 (3)
23:38 (2)
2:04 (5)
24:06 (2)
28 (5)
24:06  Eero Luurila
3   Igor Cherkashenko
Perm
4:15 (2)
8:55 (2)
4:40 (5)
11:19 (2)
2:24 (10)
17:44 (2)
6:25 (9)
22:02 (3)
4:18 (13)
24:10 (3)
2:08 (7)
24:40 (3)
30 (8)
24:36  Igor Cherkashenko
4   Pietari Lepola
Lapin Veikot
5:06 (5)
12:12 (8)
7:06 (10)
14:33 (7)
2:21 (7)
20:31 (5)
5:58 (4)
23:53 (4)
3:22 (5)
25:46 (4)
1:53 (1)
26:22 (4)
36 (18)
26:22  Pietari Lepola
5   Vlad Chugunov
KUZMOLOVO-110%
5:24 (6)
10:49 (5)
5:25 (7)
13:12 (5)
2:23 (9)
19:32 (4)
6:20 (7)
23:57 (5)
4:25 (14)
26:18 (5)
2:21 (12)
26:51 (5)
33 (15)
26:51  Vlad Chugunov
6   Ivan Zolkin
Northern Wind
4:44 (4)
10:01 (4)
5:17 (6)
17:34 (10)
7:33 (18)
22:09 (6)
4:35 (1)
24:32 (6)
2:23 (1)
26:30 (6)
1:58 (3)
26:57 (6)
27 (3)
26:57  Ivan Zolkin
7   Matias Varonen
Leppävaaran Sisu
6:30 (11)
10:49 (5)
4:19 (4)
14:08 (6)
3:19 (15)
22:14 (7)
8:06 (14)
26:04 (7)
3:50 (8)
28:16 (7)
2:12 (9)
28:48 (7)
32 (13)
28:47  Matias Varonen
8   Miika Vehmas
Espoon Suunta
6:10 (9)
11:47 (7)
5:37 (8)
13:09 (4)
1:22 (2)
22:57 (8)
9:48 (16)
26:49 (8)
3:52 (9)
29:26 (8)
2:37 (14)
29:57 (8)
31 (10)
29:58  Miika Vehmas
9   Martins Smigelskis
COKSILVA
7:00 (13)
13:22 (10)
6:22 (9)
16:21 (9)
2:59 (14)
24:22 (9)
8:01 (13)
28:07 (9)
3:45 (7)
30:19 (9)
2:12 (9)
30:46 (9)
27 (3)
30:46  Martins Smigelskis
10   Elmeri Numminen
Espoon Akilles
6:59 (12)
17:19 (14)
10:20 (15)
19:50 (13)
2:31 (13)
26:23 (10)
6:33 (10)
30:39 (10)
4:16 (12)
32:32 (10)
1:53 (1)
33:00 (10)
28 (5)
33:01  Elmeri Numminen
11   Oskari Jokikokko
Pudasjärven Urheilijat
5:36 (7)
12:44 (9)
7:08 (11)
15:13 (8)
2:29 (12)
27:52 (13)
12:39 (18)
31:12 (11)
3:20 (4)
33:36 (11)
2:24 (13)
34:09 (11)
33 (15)
34:09  Oskari Jokikokko
12   Alexey Sharkov
SPB 31KP
6:25 (10)
16:46 (12)
10:21 (16)
18:37 (11)
1:51 (4)
26:24 (11)
7:47 (12)
31:28 (13)
5:04 (18)
34:11 (12)
2:43 (17)
34:47 (12)
36 (18)
34:47  Alexey Sharkov
13   Juuso Lindroth
Karkki-Rasti
7:00 (13)
17:03 (13)
10:03 (14)
19:30 (12)
2:27 (11)
26:33 (12)
7:03 (11)
31:13 (12)
4:40 (16)
34:26 (13)
3:13 (19)
34:56 (13)
30 (8)
34:55  Juuso Lindroth
14   Alexander Alikin
Perm
14:55 (19)
24:55 (16)
10:00 (13)
29:27 (16)
4:32 (17)
35:33 (16)
6:06 (5)
38:56 (14)
3:23 (6)
41:09 (14)
2:13 (11)
41:40 (14)
31 (10)
41:40  Alexander Alikin
15   Niila Lepola
Lapin Veikot
8:08 (16)
19:17 (15)
11:09 (17)
21:30 (15)
2:13 (6)
35:26 (15)
13:56 (20)
39:23 (15)
3:57 (10)
42:10 (15)
2:47 (18)
42:45 (15)
35 (17)
42:44  Niila Lepola
16   Alexander Weber
Karjaan Ura
8:02 (15)
15:39 (11)
7:37 (12)
20:04 (14)
4:25 (16)
33:23 (14)
13:19 (19)
40:02 (16)
6:39 (20)
42:44 (16)
2:42 (16)
43:15 (16)
31 (10)
43:15  Alexander Weber
17   Kirill Elizarov
Belie Nochi
9:14 (18)
26:07 (17)
16:53 (18)
35:36 (17)
9:29 (19)
47:13 (17)
11:37 (17)
52:15 (17)
5:02 (17)
56:34 (17)
4:19 (20)
57:15 (17)
41 (20)
57:14  Kirill Elizarov
18   Vladislav Semykin
Perm
40:05 (20)
44:15 (19)
4:10 (3)
45:43 (18)
1:28 (3)
52:02 (18)
6:19 (6)
58:39 (18)
6:37 (19)
1:00:43 (18)
2:04 (5)
1:01:15 (18)
32 (13)
1:01:14  Vladislav Semykin
19   Teemu Hartman
Suunta Jyväskylä
4:00 (1)
58:36 (20)
54:36 (20)
59:36 (20)
1:00 (1)
1:04:14 (20)
4:38 (2)
1:07:04 (20)
2:50 (2)
1:09:02 (19)
1:58 (3)
1:09:26 (19)
24 (1)
1:09:26  Teemu Hartman
20   Dmitriy Shilov
Perm
8:20 (17)
36:22 (18)
28:02 (19)
53:24 (19)
17:02 (20)
1:01:59 (19)
8:35 (15)
1:06:35 (19)
4:36 (15)
1:09:16 (20)
2:41 (15)
1:09:45 (20)
29 (7)
1:09:44  Dmitriy Shilov
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English