Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H13-14B 4. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Mål Resultat  
1   Teemu Hartman
Suunta Jyväskylä
3:11 (2)
6:23 (2)
3:12 (4)
12:03 (1)
5:40 (2)
14:40 (1)
2:37 (2)
16:36 (1)
1:56 (1)
17:39 (1)
1:03 (4)
18:03 (1)
24 (1)
18:03  Teemu Hartman
2   Igor Cherkashenko
Perm
3:40 (4)
6:18 (1)
2:38 (2)
13:07 (2)
6:49 (6)
15:29 (2)
2:22 (1)
17:37 (2)
2:08 (3)
18:43 (2)
1:06 (5)
19:12 (2)
29 (7)
19:11  Igor Cherkashenko
3   Leevi Pelkonen
Päijät-Rasti
2:45 (1)
6:53 (4)
4:08 (9)
13:22 (3)
6:29 (5)
17:24 (3)
4:02 (12)
19:31 (3)
2:07 (2)
20:32 (3)
1:01 (2)
20:57 (3)
25 (2)
20:56  Leevi Pelkonen
4   Elmeri Numminen
Espoon Akilles
3:55 (5)
6:56 (5)
3:01 (3)
13:49 (4)
6:53 (7)
17:50 (4)
4:01 (11)
20:29 (4)
2:39 (11)
21:42 (4)
1:13 (8)
22:10 (4)
28 (4)
22:09  Elmeri Numminen
5   Miika Vehmas
Espoon Suunta
3:19 (3)
6:38 (3)
3:19 (7)
15:53 (6)
9:15 (11)
19:32 (6)
3:39 (7)
21:58 (5)
2:26 (9)
23:17 (5)
1:19 (11)
23:47 (5)
30 (10)
23:47  Miika Vehmas
6   Ivan Zolkin
Northern Wind
8:44 (12)
10:40 (11)
1:56 (1)
16:55 (8)
6:15 (4)
19:51 (8)
2:56 (3)
22:07 (6)
2:16 (4)
23:25 (6)
1:18 (10)
23:51 (6)
26 (3)
23:50  Ivan Zolkin
7   Vlad Chugunov
KUZMOLOVO-110%
5:05 (10)
8:18 (8)
3:13 (5)
16:07 (7)
7:49 (10)
19:37 (7)
3:30 (5)
22:18 (7)
2:41 (12)
23:37 (7)
1:19 (11)
24:07 (7)
30 (10)
24:06  Vlad Chugunov
8   Emil Ivars
IF Femman
4:45 (8)
9:19 (9)
4:34 (12)
14:40 (5)
5:21 (1)
18:10 (5)
3:30 (5)
22:45 (8)
4:35 (17)
23:43 (8)
58 (1)
24:11 (8)
28 (4)
24:11  Emil Ivars
9   Pietari Lepola
Lapin Veikot
4:02 (7)
7:39 (6)
3:37 (8)
21:12 (10)
13:33 (15)
25:20 (9)
4:08 (13)
27:41 (9)
2:21 (6)
28:42 (9)
1:01 (2)
29:13 (9)
31 (13)
29:14  Pietari Lepola
10   Niila Lepola
Lapin Veikot
3:56 (6)
9:52 (10)
5:56 (14)
20:10 (9)
10:18 (12)
25:56 (10)
5:46 (17)
29:05 (10)
3:09 (14)
30:27 (10)
1:22 (14)
31:00 (10)
33 (17)
30:59  Niila Lepola
11   Alexander Weber
Karjaan Ura
14:57 (14)
19:27 (14)
4:30 (11)
30:12 (11)
10:45 (13)
35:55 (11)
5:43 (16)
41:22 (11)
5:27 (19)
43:07 (11)
1:45 (18)
43:39 (11)
32 (15)
43:38  Alexander Weber
12   Vladislav Semykin
Perm
4:58 (9)
8:16 (7)
3:18 (6)
34:45 (12)
26:29 (17)
40:07 (13)
5:22 (15)
42:26 (12)
2:19 (5)
43:36 (12)
1:10 (7)
44:08 (12)
32 (15)
44:08  Vladislav Semykin
13   Matias Varonen
Leppävaaran Sisu
8:20 (11)
14:44 (12)
6:24 (15)
35:24 (13)
20:40 (16)
39:55 (12)
4:31 (14)
43:03 (13)
3:08 (13)
44:22 (13)
1:19 (11)
44:53 (13)
31 (13)
44:53  Matias Varonen
14   Dmitriy Shilov
Perm
17:09 (16)
26:07 (15)
8:58 (16)
37:25 (14)
11:18 (14)
41:08 (14)
3:43 (8)
43:37 (14)
2:29 (10)
44:51 (14)
1:14 (9)
45:20 (14)
29 (7)
45:19  Dmitriy Shilov
15   Oskari Jokikokko
Pudasjärven Urheilijat
15:19 (15)
36:16 (16)
20:57 (18)
43:10 (16)
6:54 (8)
47:03 (16)
3:53 (10)
49:27 (15)
2:24 (7)
51:01 (15)
1:34 (17)
51:38 (15)
37 (18)
51:38  Oskari Jokikokko
16   Alexander Alikin
Perm
32:37 (19)
37:02 (17)
4:25 (10)
42:56 (15)
5:54 (3)
46:16 (15)
3:20 (4)
50:41 (16)
4:25 (16)
51:49 (16)
1:08 (6)
52:19 (16)
30 (10)
52:19  Alexander Alikin
17   Kirill Elizarov
Belie Nochi
11:02 (13)
15:59 (13)
4:57 (13)
51:08 (17)
35:09 (19)
59:40 (17)
8:32 (19)
1:04:43 (17)
5:03 (18)
1:06:16 (17)
1:33 (16)
1:07:00 (17)
44 (19)
1:07:00  Kirill Elizarov
18   Juuso Lindroth
Karkki-Rasti
22:01 (17)
56:18 (19)
34:17 (19)
1:03:13 (18)
6:55 (9)
1:06:59 (18)
3:46 (9)
1:09:24 (18)
2:25 (8)
1:11:33 (18)
2:09 (19)
1:12:01 (18)
28 (4)
1:12:00  Juuso Lindroth
19   Martins Smigelskis
COKSILVA
29:09 (18)
39:40 (18)
10:31 (17)
1:07:28 (19)
27:48 (18)
1:15:19 (19)
7:51 (18)
1:19:36 (19)
4:17 (15)
1:21:07 (19)
1:31 (15)
1:21:36 (19)
29 (7)
1:21:36  Martins Smigelskis
   Alexey Sharkov
SPB 31KP
-
42:22
-
-
-
1:12:51
-
-
-
1:19:48
-
1:20:21
33
disk  Alexey Sharkov
   Eero Luurila
Mellunkylän Kontio
-
18:53
-
-
-
-
-
33:52
-
35:11
1:19
35:40
29
bröt  Eero Luurila
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English