Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12TR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    11:45:00   18:01  
2.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    11:27:00   21:05  
3.   Joona Laitinen Kalske    11:47:00   21:17  
4.   Markus Pais OK West  EST  11:39:00   21:49  
5.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:23:00   22:19  
6.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    11:43:00   22:25  
7.   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat    10:55:00   24:01  
8.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja    11:31:00   24:07  
9.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    10:59:00   24:08  
10.   Henri Kinnunen Olavin Rasti    10:57:00   24:19  
11.   Sergey Mityakov OK AKFA  RUS  11:41:00   24:45  
12.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    11:17:00   24:58  
13.   Sergey Kravtsov JUVENTA  RUS  10:53:00   25:39  
14.   Rasmus Salminen Kouvolan Suunnistajat    10:45:00   26:05  
15.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot    10:37:00   26:35  
16.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:09:00   26:53  
17.   Sergey Popov ABC St-Petersburg  RUS  11:35:00   27:38  
18.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    10:25:00   28:20  
19.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    10:29:00   28:50  
20.   Jonny Donner OK77    10:51:00   29:23  
21.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat    10:41:00   29:30  
22.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    10:33:00   30:11  
23.   Joonas Säde SK Vuoksi    11:33:00   30:15  
24.   Igor Tuzov SKRUM Moscow  RUS  10:19:00   30:19  
25.   Anton Dovgalenko ABC St-Petersburg  RUS  10:47:00   31:36  
26.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    10:23:00   31:49  
27.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    10:31:00   36:18  
28.   Artjom Hestakov SKRUM Moscow  RUS  11:49:00   36:21  
29.   Lucas Mylläri Närpes OK    10:43:00   36:25  
30.   Vladislav Epifanov Balt:Bereg  RUS  10:27:00   39:05  
31.   Heikki Onnela Lapin Veikot    11:05:00   39:10  
32.   Elmeri Mäkinen Rastikarhut    11:19:00   41:08  
33.   Alexey Klimentyev Moscow  RUS  11:13:00   44:43  
34.   Valerii Mihailov ABC St-Petersburg  RUS  11:07:00   45:11  
35.   Eetu Lindi Paimion Rasti    11:01:00   46:31  
36.   Vitalii Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  10:17:00   52:02  
37.   Anton Poleschuk JUVENTA  RUS  10:15:00   53:55  
38.   Emil Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    11:29:00   54:08  
39.   Esko Kuusela Epilän Esa    10:21:00   56:23  
40.   Joonas Alitalo Oulunsalon Vasama    11:03:00   56:55  
41.   Mikhail Semenchykov OK AKFA  RUS  10:49:00   1:24:40  
   Artem Sokolov Balt:Bereg  RUS  11:15:00   disk  
   Nikita Bystryi JUVENTA  RUS  11:21:00   disk  
   Elias Miikkulainen Espoon Akilles    11:37:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English