Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12TR 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    13:42:00   15:39  
2.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    12:58:00   18:26  
3.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti    13:10:00   19:29  
4.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    12:50:00   19:43  
5.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:14:00   20:37  
6.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    13:44:00   23:17  
7.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    12:44:00   23:36  
7.   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat    12:56:00   23:36  
9.   Markus Pais OK West  EST  12:48:00   24:08  
10.   Henri Kinnunen Olavin Rasti    12:46:00   24:29  
11.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    13:54:00   24:56  
12.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot    12:52:00   25:01  
13.   Jonny Donner OK77    12:30:00   25:38  
14.   Joona Laitinen Kalske    13:18:00   26:00  
15.   Rasmus Salminen Kouvolan Suunnistajat    13:16:00   27:03  
16.   Valerii Mihailov ABC St-Petersburg  RUS  13:50:00   29:01  
17.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja    14:04:00   29:05  
18.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat    12:40:00   30:00  
19.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    13:20:00   30:56  
20.   Anton Dovgalenko ABC St-Petersburg  RUS  12:38:00   34:24  
21.   Elmeri Mäkinen Rastikarhut    12:42:00   35:20  
22.   Sergey Mityakov OK AKFA  RUS  13:28:00   35:49  
23.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    13:22:00   38:15  
24.   Igor Tuzov SKRUM Moscow  RUS  13:02:00   38:20  
25.   Esko Kuusela Epilän Esa    13:08:00   38:43  
26.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    13:24:00   39:32  
27.   Joonas Alitalo Oulunsalon Vasama    14:00:00   39:35  
28.   Vladislav Epifanov Balt:Bereg  RUS  13:12:00   40:45  
29.   Sergey Popov ABC St-Petersburg  RUS  13:30:00   43:39  
30.   Heikki Onnela Lapin Veikot    13:40:00   45:17  
31.   Lucas Mylläri Närpes OK    13:38:00   47:39  
32.   Artem Sokolov Balt:Bereg  RUS  13:56:00   48:28  
33.   Alexey Klimentyev Moscow  RUS  13:36:00   50:22  
34.   Anton Poleschuk JUVENTA  RUS  13:26:00   51:09  
35.   Artjom Hestakov SKRUM Moscow  RUS  13:34:00   52:19  
36.   Emil Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    13:32:00   53:37  
37.   Mikhail Semenchykov OK AKFA  RUS  12:32:00   1:10:35  
38.   Vitalii Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  13:06:00   1:12:09  
   Elias Miikkulainen Espoon Akilles    12:36:00   disk  
   Nikita Bystryi JUVENTA  RUS  12:54:00   disk  
   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    13:04:00   disk  
   Joonas Säde SK Vuoksi    13:48:00   bröt  
   Sergey Kravtsov JUVENTA  RUS  13:52:00   disk  
   Eetu Lindi Paimion Rasti    13:58:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English