Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12TR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    11:51:00   16:40  
2.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    11:27:00   17:42  
3.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    11:41:00   19:14  
4.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    10:57:00   21:07  
5.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:43:00   21:42  
6.   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:03:00   22:03  
7.   Jonny Donner OK77    11:21:00   24:52  
8.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    11:35:00   25:46  
9.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    11:39:00   25:59  
10.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    11:19:00   27:56  
11.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    11:29:00   28:10  
12.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot    11:55:00   28:55  
13.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    10:31:00   29:05  
14.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    10:41:00   29:30  
15.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    10:35:00   29:44  
16.   Igor Tuzov SKRUM Moscow  RUS  10:59:00   30:18  
17.   Lucas Mylläri Närpes OK    11:47:00   30:32  
18.   Anton Dovgalenko ABC St-Petersburg  RUS  10:47:00   31:03  
19.   Joonas Alitalo Oulunsalon Vasama    10:45:00   31:08  
20.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja    10:29:00   31:09  
20.   Sergey Popov ABC St-Petersburg  RUS  11:31:00   31:09  
22.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat    10:55:00   31:32  
23.   Vladislav Epifanov Balt:Bereg  RUS  10:37:00   34:26  
24.   Joonas Säde SK Vuoksi    11:09:00   35:13  
25.   Heikki Onnela Lapin Veikot    10:51:00   36:30  
25.   Elias Miikkulainen Espoon Akilles    11:11:00   36:30  
27.   Elmeri Mäkinen Rastikarhut    11:33:00   39:54  
28.   Artjom Hestakov SKRUM Moscow  RUS  11:15:00   40:00  
29.   Valerii Mihailov ABC St-Petersburg  RUS  10:23:00   42:16  
30.   Emil Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    11:45:00   42:42  
31.   Esko Kuusela Epilän Esa    11:37:00   45:31  
32.   Markus Pais OK West  EST  11:07:00   45:45  
33.   Anton Poleschuk JUVENTA  RUS  11:25:00   46:02  
34.   Joona Laitinen Kalske    10:21:00   46:33  
35.   Matias Äikäs Delta    11:49:00   48:19  
36.   Sergey Mityakov OK AKFA  RUS  11:05:00   51:56  
37.   Sergey Kravtsov JUVENTA  RUS  10:25:00   52:03  
38.   Alexey Klimentyev Moscow  RUS  10:27:00   1:06:21  
39.   Vitalii Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  11:13:00   1:10:29  
40.   Eetu Lindi Paimion Rasti    10:49:00   1:23:51  
41.   Henri Kinnunen Olavin Rasti    10:33:00   1:30:34  
42.   Artem Sokolov Balt:Bereg  RUS  11:23:00   1:41:59  
   Nikita Bystryi JUVENTA  RUS  10:53:00   disk  
   Mikhail Semenchykov OK AKFA  RUS  11:53:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English