Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12TR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Markus Pais OK West  EST  13:34:00   19:00  
2.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    12:22:00   20:06  
3.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    12:56:00   20:12  
4.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    13:16:00   23:39  
5.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    12:44:00   23:47  
6.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    13:48:00   24:43  
7.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    12:36:00   24:59  
8.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    12:50:00   25:34  
9.   Henri Kinnunen Olavin Rasti    13:24:00   26:38  
10.   Joona Laitinen Kalske    13:08:00   27:02  
11.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat    13:40:00   28:34  
12.   Igor Tuzov SKRUM Moscow  RUS  13:14:00   29:18  
13.   Joonas Säde SK Vuoksi    12:14:00   29:36  
14.   Anton Dovgalenko ABC St-Petersburg  RUS  13:44:00   30:15  
15.   Sergey Popov ABC St-Petersburg  RUS  12:52:00   31:37  
16.   Jonny Donner OK77    13:42:00   32:39  
17.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot    13:04:00   32:49  
18.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    13:12:00   35:08  
19.   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat    13:18:00   38:08  
20.   Sergey Mityakov OK AKFA  RUS  13:26:00   38:11  
21.   Elias Miikkulainen Espoon Akilles    12:34:00   38:41  
22.   Anton Poleschuk JUVENTA  RUS  13:46:00   40:43  
23.   Valerii Mihailov ABC St-Petersburg  RUS  13:20:00   44:47  
24.   Elmeri Mäkinen Rastikarhut    12:54:00   44:56  
25.   Heikki Onnela Lapin Veikot    12:24:00   45:17  
26.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja    12:58:00   45:58  
27.   Esko Kuusela Epilän Esa    13:00:00   46:41  
28.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti    12:18:00   47:48  
29.   Emil Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    12:48:00   50:45  
30.   Nikita Bystryi JUVENTA  RUS  12:32:00   52:10  
31.   Joonas Alitalo Oulunsalon Vasama    13:22:00   52:21  
32.   Artjom Hestakov SKRUM Moscow  RUS  12:28:00   55:51  
33.   Vladislav Epifanov Balt:Bereg  RUS  13:36:00   1:01:48  
34.   Vitalii Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  12:26:00   1:03:24  
35.   Alexey Klimentyev Moscow  RUS  12:40:00   1:05:22  
36.   Lucas Mylläri Närpes OK    12:20:00   1:15:18  
37.   Artem Sokolov Balt:Bereg  RUS  12:42:00   1:33:44  
   Mikhail Semenchykov OK AKFA  RUS  12:30:00   disk  
   Janne Lehtimäki Hiisirasti    12:46:00   disk  
   Leevi Kulmala Suunta Sepot    13:06:00   ej startad  
   Sergey Kravtsov JUVENTA  RUS  13:10:00   disk  
   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    13:28:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English