Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12TR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,2 km
 
1.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    12:28:00   11:28  
2.   Markus Pais OK West  EST  12:46:00   11:30  
3.   Sergey Popov ABC St-Petersburg  RUS  12:58:00   12:07  
4.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    12:22:00   12:09  
5.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti    13:10:00   13:04  
6.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    13:38:00   13:12  
7.   Joona Laitinen Kalske    12:44:00   13:19  
8.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    13:42:00   13:34  
9.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    13:06:00   13:37  
10.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja    12:42:00   14:00  
11.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    12:12:00   14:20  
12.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:12:00   15:05  
13.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    12:48:00   15:14  
14.   Jonny Donner OK77    12:54:00   15:53  
15.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat    13:04:00   16:25  
16.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot    13:20:00   16:29  
17.   Anton Dovgalenko ABC St-Petersburg  RUS  13:46:00   16:30  
18.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    12:32:00   18:03  
19.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    12:52:00   18:28  
20.   Joonas Säde SK Vuoksi    12:40:00   18:38  
21.   Sergey Mityakov OK AKFA  RUS  12:26:00   19:06  
22.   Elias Miikkulainen Espoon Akilles    13:28:00   20:16  
23.   Vladislav Epifanov Balt:Bereg  RUS  13:24:00   20:35  
24.   Valerii Mihailov ABC St-Petersburg  RUS  12:30:00   22:34  
25.   Igor Tuzov SKRUM Moscow  RUS  13:44:00   22:45  
26.   Joonas Alitalo Oulunsalon Vasama    12:16:00   23:01  
27.   Esko Kuusela Epilän Esa    13:18:00   23:28  
28.   Henri Kinnunen Olavin Rasti    13:08:00   24:07  
29.   Lucas Mylläri Närpes OK    13:02:00   28:51  
30.   Artjom Hestakov SKRUM Moscow  RUS  12:20:00   28:55  
31.   Vitalii Pustovoyt ABC St-Petersburg  RUS  13:16:00   33:15  
32.   Anton Poleschuk JUVENTA  RUS  12:31:00   36:26  
33.   Elmeri Mäkinen Rastikarhut    12:36:00   39:42  
34.   Emil Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    12:14:00   1:01:34  
   Artem Sokolov Balt:Bereg  RUS  12:38:00   disk  
   Nikita Bystryi JUVENTA  RUS  12:56:00   disk  
   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat    13:00:00   disk  
   Mikhail Semenchykov OK AKFA  RUS  13:14:00   disk  
   Sergey Kravtsov JUVENTA  RUS  13:26:00   disk  
   Alexey Klimentyev Moscow  RUS  13:32:00   disk  
   Heikki Onnela Lapin Veikot    13:34:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English