Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Niilo Ojanaho OH    11:17:00   18:05  
2.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    10:21:00   18:13  
3.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    12:41:00   18:18  
4.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    12:03:00   19:08  
5.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat    13:05:00   20:04  
6.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    13:17:00   20:28  
7.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    10:13:00   20:36  
8.   Konsta Piironen MS Parma    11:31:00   20:59  
9.   Leevi Roine Delta    11:09:00   21:09  
10.   Ville Rehn Lynx    10:09:00   21:15  
11.   Vesa Nokka Rasti 88    10:47:00   21:34  
11.   Dmitrij Gulchenko SKRUM Moscow  RUS  11:57:00   21:34  
13.   Artem Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  11:19:00   22:04  
14.   Eemeli Toivanen Delta    12:21:00   22:11  
15.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    13:07:00   22:14  
16.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    13:21:00   22:22  
17.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    11:53:00   22:35  
18.   Nikita Ivanov Polar Star  RUS  12:15:00   22:37  
19.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:05:00   22:42  
20.   Pavel Yufanov-Mishin Nord West  RUS  13:51:00   22:58  
21.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu    11:59:00   23:25  
22.   Kirill Gurlev O-Sestrore  RUS  10:41:00   23:43  
23.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    11:11:00   24:08  
24.   Oskari Niemi Lappeen Riento    10:39:00   24:23  
25.   Henrik Asklöf Lynx    11:29:00   24:27  
26.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    11:15:00   24:30  
27.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    11:33:00   24:31  
28.   Alexei Malov Kirishi-Ladoga  RUS  10:35:00   25:09  
29.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  11:07:00   26:17  
30.   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat    10:31:00   26:41  
31.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    12:25:00   26:46  
32.   Aapo Puranen Koovee    13:19:00   27:56  
33.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:45:00   28:03  
34.   Maxim Ivanov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  12:17:00   28:16  
35.   Tuomas Hyytiäinen Keravan Urheilijat    12:49:00   28:19  
36.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:59:00   28:33  
37.   Sergey Chervotkin Northern Wind  RUS  10:53:00   28:42  
38.   Juho Ojala Ulvilan Ura    10:29:00   28:56  
39.   Lassi Kuva Rastivarsat    11:49:00   29:17  
40.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    13:39:00   29:33  
41.   Nikita Bogryanov KUZMOLOVO-110%  RUS  13:53:00   29:55  
42.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    13:11:00   30:34  
43.   Eero Turkki Olavin Rasti    13:09:00   30:51  
44.   Konsta Mäntylä Lynx    12:53:00   31:20  
45.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    11:55:00   31:28  
46.   Vjatcheslav Nikitin Orienta-Kyncevo  RUS  10:27:00   32:12  
47.   Vlad Fedorov Peterhof  RUS  12:39:00   32:19  
48.   Toivo Hursti Espoon Suunta    12:31:00   32:32  
49.   Tomi Nykänen Lammin Säkiä    12:33:00   33:08  
50.   Akseli Hietaoja Delta    10:37:00   33:46  
50.   Antti Vuorenmaa Espoon Suunta    11:39:00   33:46  
52.   Daniil Melnickiy Nord-West  RUS  11:01:00   34:16  
53.   Oleg Mikhailov Northern Wind  RUS  12:29:00   34:19  
54.   Aleksey Rahimbabaev Orienta-Kyncevo  RUS  12:57:00   34:58  
55.   Petr Skvorscov Orienta-Kyncevo  RUS  12:13:00   35:21  
56.   Petr Egorov Moscow  RUS  13:27:00   36:02  
57.   Hugo Lervik Solf IK    13:55:00   37:03  
58.   Lauri Hollo Espoon Suunta    13:01:00   37:28  
59.   Aleksandr Zakharkov Vesta  RUS  12:59:00   37:30  
60.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    12:19:00   37:50  
61.   John Schoultz von OK77    12:23:00   39:32  
62.   Lukas Enlund IF Femman    11:45:00   39:55  
63.   Nikita Filimonov Polar Star  RUS  13:41:00   40:00  
64.   Daniil Botygin Belie Nochi  RUS  10:07:00   40:21  
65.   Alexander Koskinin OK AKFA  RUS  11:23:00   40:53  
66.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs    12:43:00   41:24  
67.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    11:27:00   41:47  
68.   Mikael Autio Karkki-Rasti    11:43:00   41:55  
69.   Leo Granberg IF Femman    13:49:00   43:03  
70.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  13:37:00   43:41  
71.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat    11:51:00   45:24  
72.   Orudzhov Daniil KUZMOLOVO-110%    11:47:00   46:01  
73.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    11:03:00   46:53  
74.   Iiro Kurttila Navi    10:59:00   47:25  
75.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    11:35:00   47:29  
76.   Denis Razymov Nord-West  RUS  12:37:00   47:40  
77.   Joona Liuha Suunta Jyväskylä    11:05:00   48:33  
78.   Andrey Prozorov Orienta-Kyncevo  RUS  13:43:00   48:53  
79.   Johannes Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    10:01:00   48:58  
80.   Pavel Radkevich Moscow  RUS  12:01:00   49:02  
81.   Evgeny Rogov Foton-Moscow  RUS  11:25:00   50:54  
82.   Maxim Karpelson YarkiyMir  RUS  11:37:00   52:06  
83.   Mikhail Sokolov Moscow  RUS  10:33:00   53:11  
84.   Sakari Munck Espoon Suunta    10:55:00   53:14  
85.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti    12:45:00   53:16  
86.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    10:03:00   53:56  
87.   Denis Smirnov Belie Nochi  RUS  12:09:00   56:49  
88.   Denis Khimanych Foton-Moscow  RUS  13:31:00   59:26  
89.   Samuli Lindroth Karkki-Rasti    13:47:00   1:10:25  
90.   Niklas Rontu Angelniemen Ankkuri    12:11:00   1:11:33  
91.   Klaas Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  10:45:00   1:33:49  
   Sergey Esatov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  10:11:00   ej startad  
   Ville Varpula Espoon Suunta    10:23:00   ej startad  
   Eric Lönnström OK Orient    10:51:00   ej startad  
   Tobias Ekholm OK Orient    12:27:00   ej startad  
   Atte Rantamäki OK Raseborg    12:55:00   ej startad  
   Aleksi Reinivuo Paimion Rasti    13:15:00   ej startad  
   Semen Kisil Onego  RUS  13:23:00   ej startad  
   Veikko Viitanen OH    13:25:00   ej startad  
   Ville Sevelius OK Orient    13:33:00   bröt  
   Egor Lozitskiy Northern Wind  RUS  13:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English