Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Artem Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  11:59:00   15:20  
2.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    10:11:00   15:31  
3.   Dmitrij Gulchenko SKRUM Moscow  RUS  13:47:00   16:27  
4.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    11:51:00   16:36  
5.   Ville Rehn Lynx    12:17:00   16:57  
6.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    10:57:00   17:01  
7.   Leevi Roine Delta    11:01:00   17:20  
8.   Eemeli Toivanen Delta    12:03:00   18:15  
9.   Nikita Ivanov Polar Star  RUS  13:59:00   18:36  
10.   Niilo Ojanaho OH    11:49:00   18:48  
11.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    10:55:00   19:03  
12.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    11:27:00   19:10  
13.   Iiro Kurttila Navi    12:19:00   20:01  
14.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:17:00   20:05  
15.   Vesa Nokka Rasti 88    10:31:00   20:10  
16.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    10:09:00   20:16  
16.   Kirill Gurlev O-Sestrore  RUS  12:11:00   20:16  
18.   Alexei Malov Kirishi-Ladoga  RUS  13:41:00   20:22  
19.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    12:47:00   20:47  
20.   Lassi Kuva Rastivarsat    12:37:00   20:53  
21.   Daniil Melnickiy Nord-West  RUS  10:05:00   20:57  
22.   Petr Skvorscov Orienta-Kyncevo  RUS  12:33:00   21:00  
23.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  13:03:00   21:14  
24.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    10:13:00   21:26  
25.   Evgeny Rogov Foton-Moscow  RUS  13:39:00   21:42  
26.   Aapo Puranen Koovee    10:45:00   21:48  
27.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    12:23:00   21:55  
28.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    11:37:00   22:06  
28.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu    13:05:00   22:06  
30.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    13:21:00   22:29  
31.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:01:00   22:34  
32.   Maxim Ivanov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  13:11:00   23:07  
33.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    11:17:00   23:10  
34.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    11:55:00   23:27  
35.   Denis Razymov Nord-West  RUS  12:43:00   23:28  
36.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  10:43:00   23:41  
37.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    13:55:00   23:48  
38.   John Schoultz von OK77    11:19:00   24:16  
39.   Eric Lönnström OK Orient    12:01:00   24:25  
40.   Konsta Mäntylä Lynx    10:59:00   24:29  
41.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    11:57:00   24:34  
42.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat    10:19:00   24:36  
43.   Oskari Niemi Lappeen Riento    13:25:00   24:54  
44.   Henrik Asklöf Lynx    13:27:00   24:55  
45.   Nikita Bogryanov KUZMOLOVO-110%  RUS  10:49:00   24:58  
46.   Aleksandr Zakharkov Vesta  RUS  13:45:00   25:04  
47.   Akseli Hietaoja Delta    12:09:00   25:08  
48.   Sergey Chervotkin Northern Wind  RUS  12:21:00   25:26  
49.   Hugo Lervik Solf IK    12:07:00   25:34  
50.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    10:15:00   25:43  
51.   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat    12:13:00   25:57  
52.   Pavel Yufanov-Mishin Nord West  RUS  11:23:00   26:00  
53.   Konsta Piironen MS Parma    13:19:00   26:21  
54.   Alexander Koskinin OK AKFA  RUS  12:53:00   26:30  
55.   Denis Smirnov Belie Nochi  RUS  11:31:00   26:33  
56.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    10:39:00   26:47  
57.   Aleksey Rahimbabaev Orienta-Kyncevo  RUS  13:07:00   27:29  
58.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat    12:15:00   27:36  
59.   Eero Turkki Olavin Rasti    10:23:00   28:32  
60.   Johannes Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    11:33:00   28:33  
61.   Lukas Enlund IF Femman    10:37:00   28:38  
62.   Otto Sivula Delta    13:57:00   28:40  
63.   Juho Ojala Ulvilan Ura    13:13:00   29:17  
64.   Orudzhov Daniil KUZMOLOVO-110%    12:39:00   29:45  
65.   Andrey Prozorov Orienta-Kyncevo  RUS  10:17:00   30:24  
66.   Daniil Botygin Belie Nochi  RUS  13:15:00   30:32  
67.   Tomi Nykänen Lammin Säkiä    10:25:00   30:42  
68.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    13:31:00   31:09  
69.   Mikhail Sokolov Moscow  RUS  12:25:00   31:35  
70.   Toivo Hursti Espoon Suunta    11:07:00   31:44  
71.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    12:49:00   31:54  
72.   Nikita Filimonov Polar Star  RUS  11:13:00   32:32  
73.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti    10:33:00   33:30  
74.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    10:41:00   33:34  
75.   Antti Vuorenmaa Espoon Suunta    10:21:00   33:36  
76.   Lauri Hollo Espoon Suunta    11:41:00   34:14  
77.   Vjatcheslav Nikitin Orienta-Kyncevo  RUS  11:11:00   34:42  
78.   Aleksi Hellman MS Parma    13:09:00   37:31  
79.   Ville Sevelius OK Orient    10:35:00   38:04  
80.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    11:21:00   38:22  
81.   Leo Granberg IF Femman    12:29:00   39:49  
82.   Denis Khimanych Foton-Moscow  RUS  11:43:00   40:40  
83.   Samuli Lindroth Karkki-Rasti    12:05:00   40:45  
84.   Tuomas Hyytiäinen Keravan Urheilijat    13:43:00   41:43  
85.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    12:41:00   43:30  
86.   Maxim Karpelson YarkiyMir  RUS  11:15:00   43:56  
87.   Vlad Fedorov Peterhof  RUS  10:29:00   45:38  
88.   Petr Egorov Moscow  RUS  13:37:00   50:46  
89.   Ville Varpula Espoon Suunta    12:55:00   51:32  
90.   Oleg Mikhailov Northern Wind  RUS  11:03:00   55:33  
91.   Veikko Viitanen OH    13:51:00   1:00:59  
92.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs    13:23:00   1:01:24  
93.   Pavel Radkevich Moscow  RUS  11:09:00   1:05:01  
94.   Sakari Munck Espoon Suunta    13:35:00   1:39:43  
   Mikael Autio Karkki-Rasti    10:03:00   disk  
   Aleksi Reinivuo Paimion Rasti    11:05:00   ej startad  
   Sergey Esatov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  11:29:00   ej startad  
   Semen Kisil Onego  RUS  11:35:00   ej startad  
   Atte Rantamäki OK Raseborg    11:39:00   ej startad  
   Joona Liuha Suunta Jyväskylä    12:31:00   ej startad  
   Tobias Ekholm OK Orient    12:59:00   ej startad  
   Klaas Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  13:29:00   bröt  
   Egor Lozitskiy Northern Wind  RUS  13:33:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English