Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    11:40:00   19:58  
2.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    11:04:00   21:02  
3.   Daniil Melnickiy Nord-West  RUS  13:24:00   22:18  
4.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu    12:30:00   23:24  
5.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat    13:52:00   23:51  
6.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    10:56:00   24:15  
7.   Vesa Nokka Rasti 88    13:18:00   25:04  
8.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    12:28:00   25:09  
9.   Leevi Roine Delta    13:48:00   25:11  
10.   Pavel Yufanov-Mishin Nord West  RUS  10:50:00   25:19  
11.   Nikita Ivanov Polar Star  RUS  11:36:00   26:59  
12.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    12:26:00   27:58  
13.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    12:50:00   28:38  
14.   Orudzhov Daniil KUZMOLOVO-110%    13:04:00   29:41  
15.   Eemeli Toivanen Delta    10:46:00   30:55  
16.   Tuomas Hyytiäinen Keravan Urheilijat    10:42:00   31:17  
16.   Ville Rehn Lynx    13:06:00   31:17  
18.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    11:26:00   31:21  
19.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    10:44:00   31:26  
20.   Aleksandr Zakharkov Vesta  RUS  13:14:00   31:30  
21.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:48:00   31:33  
22.   Sergey Chervotkin Northern Wind  RUS  11:38:00   31:49  
23.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    11:16:00   32:50  
24.   Konsta Piironen MS Parma    10:36:00   32:53  
25.   Maxim Karpelson YarkiyMir  RUS  12:44:00   33:02  
26.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    13:26:00   33:21  
27.   Henrik Asklöf Lynx    10:28:00   34:06  
27.   Evgeny Rogov Foton-Moscow  RUS  12:24:00   34:06  
29.   Kirill Gurlev O-Sestrore  RUS  13:10:00   34:13  
30.   Otto Sivula Delta    11:48:00   34:38  
31.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    12:22:00   35:24  
32.   Niilo Ojanaho OH    12:36:00   35:25  
33.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    10:58:00   35:29  
34.   Toivo Hursti Espoon Suunta    13:20:00   35:32  
35.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    10:48:00   36:04  
36.   Oleg Mikhailov Northern Wind  RUS  12:58:00   36:22  
37.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    13:02:00   37:12  
38.   Denis Razymov Nord-West  RUS  12:16:00   37:13  
39.   John Schoultz von OK77    11:52:00   37:21  
40.   Eric Lönnström OK Orient    11:10:00   37:27  
41.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  10:20:00   37:50  
42.   Dmitrij Gulchenko SKRUM Moscow  RUS  10:06:00   37:53  
43.   Lassi Kuva Rastivarsat    13:34:00   37:58  
44.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    10:18:00   38:23  
45.   Antti Vuorenmaa Espoon Suunta    12:42:00   39:03  
46.   Tomi Nykänen Lammin Säkiä    13:46:00   39:42  
47.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    10:08:00   40:05  
48.   Artem Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  13:28:00   40:43  
49.   Alexei Malov Kirishi-Ladoga  RUS  11:50:00   41:13  
50.   Nikita Bogryanov KUZMOLOVO-110%  RUS  11:06:00   41:46  
51.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    13:16:00   43:41  
52.   Lauri Hollo Espoon Suunta    10:04:00   44:21  
53.   Akseli Hietaoja Delta    12:32:00   45:00  
54.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:38:00   45:07  
55.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    13:54:00   46:34  
56.   Vlad Fedorov Peterhof  RUS  13:32:00   47:44  
57.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat    11:34:00   48:26  
58.   Eero Turkki Olavin Rasti    11:00:00   48:58  
59.   Tobias Ekholm OK Orient    13:58:00   49:05  
60.   Veikka Orava Rastivarsat    11:30:00   49:16  
61.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    12:08:00   49:29  
62.   Joona Liuha Suunta Jyväskylä    10:30:00   50:30  
63.   Oskari Niemi Lappeen Riento    12:56:00   50:39  
64.   Samuli Lindroth Karkki-Rasti    11:22:00   51:05  
65.   Denis Smirnov Belie Nochi  RUS  11:44:00   53:07  
66.   Maxim Ivanov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  10:52:00   55:29  
67.   Johannes Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    13:00:00   56:02  
68.   Daniil Botygin Belie Nochi  RUS  13:42:00   57:01  
69.   Lukas Enlund IF Femman    11:28:00   57:30  
70.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  12:18:00   57:42  
71.   Petr Egorov Moscow  RUS  10:02:00   1:00:18  
72.   Iiro Kurttila Navi    11:56:00   1:01:21  
73.   Pavel Radkevich Moscow  RUS  11:18:00   1:01:40  
74.   Juho Ojala Ulvilan Ura    11:12:00   1:02:27  
75.   Andrey Prozorov Orienta-Kyncevo  RUS  12:04:00   1:03:22  
76.   Konsta Mäntylä Lynx    11:54:00   1:03:59  
77.   Aleksi Hellman MS Parma    11:08:00   1:04:28  
78.   Denis Khimanych Foton-Moscow  RUS  10:26:00   1:07:02  
79.   Nikita Filimonov Polar Star  RUS  13:36:00   1:10:31  
80.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    11:42:00   1:11:38  
81.   Sakari Munck Espoon Suunta    12:06:00   1:15:12  
82.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    10:32:00   1:15:48  
83.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs    12:12:00   1:20:44  
84.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti    11:58:00   1:23:29  
85.   Vjatcheslav Nikitin Orienta-Kyncevo  RUS  12:40:00   1:24:09  
86.   Petr Skvorscov Orienta-Kyncevo  RUS  10:24:00   1:24:42  
87.   Hugo Lervik Solf IK    10:40:00   1:28:38  
88.   Aleksey Rahimbabaev Orienta-Kyncevo  RUS  11:02:00   1:28:39  
89.   Mikhail Sokolov Moscow  RUS  12:38:00   1:53:21  
   Atte Rantamäki OK Raseborg    10:00:00   ej startad  
   Egor Lozitskiy Northern Wind  RUS  10:14:00   ej startad  
   Semen Kisil Onego  RUS  10:16:00   ej startad  
   Alexander Koskinin OK AKFA  RUS  10:22:00   disk  
   Veikko Viitanen OH    10:38:00   bröt  
   Ville Varpula Espoon Suunta    11:20:00   disk  
   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    11:24:00   disk  
   Aapo Puranen Koovee    11:46:00   disk  
   Klaas Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  12:00:00   bröt  
   Ville Sevelius OK Orient    12:34:00   disk  
   Sergey Esatov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  12:52:00   ej startad  
   Mikael Autio Karkki-Rasti    13:22:00   disk  
   Leo Granberg IF Femman    13:30:00   bröt  
   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat    13:40:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English