Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,7 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    13:12:00   13:19  
2.   Niilo Ojanaho OH    11:08:00   13:35  
3.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    12:22:00   13:40  
4.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat    13:36:00   13:54  
5.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    11:56:00   14:01  
6.   Pavel Yufanov-Mishin Nord West  RUS  13:18:00   14:52  
7.   Nikita Ivanov Polar Star  RUS  13:02:00   14:58  
8.   Daniil Melnickiy Nord-West  RUS  11:54:00   14:59  
9.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    13:34:00   15:03  
10.   Vesa Nokka Rasti 88    12:36:00   15:11  
11.   Konsta Piironen MS Parma    11:36:00   15:15  
12.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    11:48:00   15:21  
13.   Leevi Roine Delta    11:28:00   15:43  
14.   Eric Lönnström OK Orient    12:52:00   15:50  
15.   Tobias Ekholm OK Orient    10:08:00   16:28  
16.   Kirill Gurlev O-Sestrore  RUS  10:12:00   16:51  
17.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    13:42:00   17:05  
18.   Eemeli Toivanen Delta    10:26:00   17:22  
19.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  11:52:00   17:24  
20.   Ville Rehn Lynx    13:44:00   17:39  
21.   Otto Sivula Delta    12:28:00   17:41  
22.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    13:08:00   18:11  
23.   Juho Ojala Ulvilan Ura    12:12:00   18:19  
24.   Eero Turkki Olavin Rasti    12:02:00   18:32  
25.   Evgeny Rogov Foton-Moscow  RUS  12:50:00   18:37  
26.   Akseli Hietaoja Delta    13:40:00   19:04  
27.   Lassi Kuva Rastivarsat    13:14:00   19:11  
28.   Artem Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  10:02:00   19:20  
29.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs    10:04:00   20:03  
30.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    13:58:00   20:11  
31.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    13:54:00   20:29  
32.   John Schoultz von OK77    10:20:00   20:38  
33.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:46:00   20:47  
34.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    12:44:00   20:53  
35.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti    13:48:00   21:07  
36.   Hugo Lervik Solf IK    10:52:00   21:13  
37.   Lukas Enlund IF Femman    13:16:00   21:52  
38.   Lauri Hollo Espoon Suunta    11:38:00   22:19  
39.   Sergey Chervotkin Northern Wind  RUS  13:24:00   22:49  
40.   Denis Smirnov Belie Nochi  RUS  10:48:00   22:53  
41.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:46:00   23:20  
42.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    10:44:00   23:22  
43.   Maxim Karpelson YarkiyMir  RUS  13:50:00   23:35  
44.   Toivo Hursti Espoon Suunta    11:20:00   23:46  
45.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu    11:06:00   23:51  
46.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    10:56:00   24:00  
47.   Matias Äikäs Delta    13:32:00   24:09  
48.   Henrik Asklöf Lynx    12:18:00   24:11  
49.   Iiro Kurttila Navi    11:32:00   24:15  
50.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    12:56:00   24:33  
51.   Vlad Fedorov Peterhof  RUS  11:46:00   25:24  
52.   Petr Skvorscov Orienta-Kyncevo  RUS  13:22:00   25:34  
52.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    13:46:00   25:34  
54.   Konsta Mäntylä Lynx    11:04:00   25:37  
55.   Ville Sevelius OK Orient    11:34:00   25:48  
56.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:00:00   26:09  
57.   Lauri Ketola Koovee    13:06:00   26:27  
58.   Maxim Ivanov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  12:24:00   26:37  
59.   Tuomas Hyytiäinen Keravan Urheilijat    11:26:00   27:47  
60.   Aleksandr Zakharkov Vesta  RUS  10:38:00   28:16  
61.   Veikka Orava Rastivarsat    11:12:00   29:12  
62.   Mikael Autio Karkki-Rasti    10:58:00   29:24  
63.   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    13:30:00   29:36  
64.   Nikita Filimonov Polar Star  RUS  12:38:00   29:44  
65.   Aleksi Hellman MS Parma    11:00:00   30:58  
66.   Alexander Koskinin OK AKFA  RUS  11:40:00   31:25  
67.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    10:28:00   31:31  
68.   Alexei Malov Kirishi-Ladoga  RUS  12:40:00   31:40  
69.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    10:06:00   33:07  
70.   Andrey Prozorov Orienta-Kyncevo  RUS  11:44:00   33:18  
71.   Orudzhov Daniil KUZMOLOVO-110%    13:26:00   33:26  
72.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat    10:40:00   33:45  
73.   Dmitrij Gulchenko SKRUM Moscow  RUS  11:18:00   33:59  
74.   Johannes Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    11:50:00   34:16  
75.   Daniil Botygin Belie Nochi  RUS  12:54:00   34:21  
76.   Denis Razymov Nord-West  RUS  10:32:00   34:43  
77.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  11:24:00   36:11  
78.   Mikhail Sokolov Moscow  RUS  11:16:00   36:27  
78.   Sakari Munck Espoon Suunta    13:38:00   36:27  
80.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    12:30:00   37:56  
81.   Joona Liuha Suunta Jyväskylä    10:54:00   39:12  
82.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    11:30:00   39:59  
83.   Atte Rantamäki OK Raseborg    13:20:00   40:47  
84.   Klaas Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  10:30:00   43:26  
85.   Pavel Radkevich Moscow  RUS  13:52:00   47:16  
86.   Petr Egorov Moscow  RUS  12:32:00   47:50  
87.   Leo Granberg IF Femman    11:14:00   54:02  
88.   Aleksey Rahimbabaev Orienta-Kyncevo  RUS  12:26:00   54:05  
89.   Antti Vuorenmaa Espoon Suunta    12:58:00   57:12  
90.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    10:22:00   57:49  
91.   Denis Khimanych Foton-Moscow  RUS  10:42:00   1:48:36  
   Ville Varpula Espoon Suunta    10:14:00   ej startad  
   Sergey Esatov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  10:24:00   ej startad  
   Oleg Mikhailov Northern Wind  RUS  10:34:00   bröt  
   Vjatcheslav Nikitin Orienta-Kyncevo  RUS  10:50:00   disk  
   Aapo Puranen Koovee    11:02:00   ej startad  
   Egor Lozitskiy Northern Wind  RUS  11:58:00   ej startad  
   Oskari Niemi Lappeen Riento    12:04:00   disk  
   Tomi Nykänen Lammin Säkiä    12:06:00   disk  
   Nikita Bogryanov KUZMOLOVO-110%  RUS  12:08:00   disk  
   Semen Kisil Onego  RUS  12:16:00   ej startad  
   Samuli Lindroth Karkki-Rasti    13:00:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English