Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H12 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,2 km
 
1.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:39:00   9:58  
2.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    13:21:00   10:02  
3.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    15:31:00   10:15  
4.   Niilo Ojanaho OH    14:07:00   10:25  
5.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    12:43:00   10:31  
6.   Eric Lönnström OK Orient    13:47:00   10:45  
7.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    13:55:00   10:47  
8.   Vesa Nokka Rasti 88    14:05:00   10:51  
9.   Kirill Gurlev O-Sestrore  RUS  14:55:00   10:52  
10.   Pavel Yufanov-Mishin Nord West  RUS  12:27:00   10:53  
11.   Artem Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  12:41:00   11:10  
12.   Konsta Mäntylä Lynx    13:57:00   11:11  
13.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    15:39:00   11:20  
14.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    12:09:00   11:22  
15.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    12:47:00   11:40  
16.   Leevi Roine Delta    15:05:00   11:43  
17.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    15:11:00   11:49  
18.   Maxim Karpelson YarkiyMir  RUS  12:05:00   11:58  
19.   Dmitrij Gulchenko SKRUM Moscow  RUS  14:33:00   12:18  
20.   Daniil Melnickiy Nord-West  RUS  13:45:00   12:23  
21.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:23:00   12:29  
22.   Tobias Ekholm OK Orient    12:29:00   12:44  
23.   Maxim Ivanov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  13:51:00   12:46  
24.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    15:29:00   13:06  
24.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    15:45:00   13:06  
26.   Lukas Enlund IF Femman    14:11:00   13:14  
27.   John Schoultz von OK77    15:07:00   13:34  
28.   Lauri Ketola Koovee    12:15:00   13:36  
29.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    14:39:00   13:47  
30.   Otto Sivula Delta    12:01:00   13:48  
30.   Andrey Prozorov Orienta-Kyncevo  RUS  15:53:00   13:48  
32.   Ville Rehn Lynx    12:49:00   13:52  
32.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    14:35:00   13:52  
34.   Lassi Kuva Rastivarsat    12:23:00   14:06  
35.   Nikita Ivanov Polar Star  RUS  12:37:00   14:31  
36.   Aleksi Hellman MS Parma    15:19:00   15:03  
37.   Vjatcheslav Nikitin Orienta-Kyncevo  RUS  15:15:00   15:38  
38.   Ville Varpula Espoon Suunta    14:37:00   16:05  
39.   Oskari Niemi Lappeen Riento    12:11:00   16:19  
40.   Eero Turkki Olavin Rasti    15:03:00   16:29  
41.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    13:37:00   16:35  
42.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    14:25:00   16:52  
43.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    12:03:00   17:08  
43.   Mikael Autio Karkki-Rasti    14:53:00   17:08  
45.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:59:00   17:11  
46.   Akseli Hietaoja Delta    12:25:00   17:13  
47.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  15:13:00   17:27  
48.   Petr Skvorscov Orienta-Kyncevo  RUS  13:27:00   18:02  
49.   Toivo Hursti Espoon Suunta    14:15:00   18:23  
50.   Nikita Filimonov Polar Star  RUS  13:25:00   18:29  
51.   Henrik Asklöf Lynx    15:35:00   18:34  
52.   Denis Smirnov Belie Nochi  RUS  14:27:00   18:36  
53.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs    13:31:00   18:56  
54.   Alexei Malov Kirishi-Ladoga  RUS  12:57:00   19:48  
55.   Denis Razymov Nord-West  RUS  15:21:00   20:11  
56.   Johannes Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    15:59:00   20:59  
57.   Ville Sevelius OK Orient    15:23:00   21:02  
58.   Aleksandr Zakharkov Vesta  RUS  12:19:00   21:46  
59.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu    13:41:00   22:38  
60.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti    13:03:00   23:05  
61.   Oleg Mikhailov Northern Wind  RUS  13:49:00   23:15  
62.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    14:13:00   24:29  
63.   Klaas Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  14:45:00   25:02  
64.   Vlad Fedorov Peterhof  RUS  13:17:00   26:06  
65.   Orudzhov Daniil KUZMOLOVO-110%    13:29:00   26:22  
66.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    13:15:00   26:49  
67.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    15:47:00   27:27  
68.   Alexander Koskinin OK AKFA  RUS  15:43:00   27:28  
69.   Sakari Munck Espoon Suunta    13:53:00   27:47  
70.   Antti Vuorenmaa Espoon Suunta    13:19:00   27:48  
71.   Egor Lozitskiy Northern Wind  RUS  12:31:00   28:10  
72.   Mikhail Sokolov Moscow  RUS  13:35:00   29:12  
73.   Daniil Botygin Belie Nochi  RUS  12:35:00   31:10  
74.   Hugo Lervik Solf IK    15:25:00   31:19  
75.   Petr Egorov Moscow  RUS  12:21:00   37:41  
76.   Nikita Bogryanov KUZMOLOVO-110%  RUS  15:41:00   38:16  
77.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat    14:57:00   38:25  
78.   Atte Rantamäki OK Raseborg    12:55:00   56:02  
79.   Denis Khimanych Foton-Moscow  RUS  15:09:00   59:57  
80.   Evgeny Rogov Foton-Moscow  RUS  13:09:00   1:20:05  
   Leo Granberg IF Femman    12:17:00   disk  
   Aleksey Rahimbabaev Orienta-Kyncevo  RUS  12:45:00   disk  
   Samuli Lindroth Karkki-Rasti    12:53:00   disk  
   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    13:11:00   disk  
   Tomi Nykänen Lammin Säkiä    13:33:00   disk  
   Tuomas Hyytiäinen Keravan Urheilijat    13:39:00   disk  
   Eemeli Toivanen Delta    13:59:00   disk  
   Joona Liuha Suunta Jyväskylä    14:01:00   disk  
   Aapo Puranen Koovee    14:09:00   disk  
   Iiro Kurttila Navi    14:31:00   disk  
   Semen Kisil Onego  RUS  14:41:00   ej startad  
   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    14:43:00   disk  
   Konsta Piironen MS Parma    14:47:00   disk  
   Juho Ojala Ulvilan Ura    14:51:00   disk  
   Pavel Radkevich Moscow  RUS  14:59:00   disk  
   Antti Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    15:01:00   disk  
   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  15:17:00   disk  
   Sergey Chervotkin Northern Wind  RUS  15:27:00   disk  
   Sergey Esatov SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  15:51:00   ej startad  
   Lauri Hollo Espoon Suunta    15:57:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English