Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H10RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Juuso Viskari Delta    10:07:00   13:19  
2.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    10:01:00   13:49  
3.   Matias Maijala Lapin Veikot    10:52:00   14:54  
4.   Jarkko Rantoja Rastiketut    10:02:00   15:14  
5.   Eetu Petrelius OH    10:48:00   15:47  
6.   Eetu Lakanen Perhon Kiri    10:40:00   16:18  
7.   Atte Ikola Keravan Urheilijat    10:49:00   16:23  
8.   Joona Lindgren Kortesjärven Järvi-Veikot    10:15:00   16:57  
9.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    10:35:00   17:00  
9.   Ville Nisula Teuvan Rivakka    10:41:00   17:00  
11.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    10:29:00   17:12  
12.   Vladislav Vikentiev Kalinka  RUS  10:06:00   17:13  
13.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    10:44:00   17:35  
14.   Eemil Lehtoranta OH    10:28:00   17:46  
15.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko    10:22:00   17:47  
16.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    10:38:00   18:27  
17.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    10:33:00   18:36  
18.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    10:47:00   19:01  
19.   Joel Schüle Koovee    10:42:00   19:03  
20.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat    10:10:00   19:12  
21.   Tobias Söderholm OK Raseborg    10:05:00   19:40  
22.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot    10:54:00   19:41  
23.   Akseli Epäilys Kangasala SK    10:57:00   19:53  
24.   Lauri Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    10:43:00   20:10  
25.   Artem Lazutkin Lytkarino  RUS  10:31:00   20:17  
26.   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat    10:56:00   20:22  
27.   Otto Haataja OH    10:11:00   21:04  
28.   Matti Mäkinen Keravan Urheilijat    10:21:00   21:54  
29.   Veikka Heikkilä Järvenpään Palo    10:50:00   21:57  
30.   Vladislav Parkhomenko Vesta  RUS  10:51:00   22:23  
31.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    10:39:00   22:54  
32.   Sergey Uzhitskiy ABC St-Petersburg  RUS  10:34:00   23:33  
33.   Tuomas Kaukonen Espoon Suunta    10:59:00   23:59  
34.   Otto Yli-Pyky SK Pohjantähti    10:58:00   27:01  
35.   Mikhail Naumov Balt:Bereg  RUS  10:45:00   27:09  
36.   Elias Nurmi Rastiketut    10:32:00   28:15  
37.   Ilya Kondrashev Lytkarino  RUS  10:00:00   32:00  
38.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat    10:09:00   32:30  
39.   Vitaliy Ivanov Northern Wind  RUS  10:17:00   35:06  
40.   Jaakko Karjalainen Espoon Suunta    10:20:00   35:21  
41.   Alexey Kozika Arena  RUS  10:36:00   35:37  
42.   Kaapo Liuha Suunta Jyväskylä    10:08:00   39:39  
43.   Artem Kupriyanov Belie Nochi  RUS  10:12:00   48:14  
   Vertti Laitinen Koovee    10:13:00   ej startad  
   Victor Naidenovich Balt:Bereg  RUS  10:16:00   ej startad  
   Juho Varkoi Kalske    10:24:00   ej startad  
   Saku Salovaara SK Pohjantähti    10:26:00   ej startad  
   Niilo Saarlemo SK Vuoksi    10:27:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English