Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H10RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Juuso Viskari Delta    10:46:00   15:55  
2.   Matias Maijala Lapin Veikot    10:40:00   16:04  
3.   Jarkko Rantoja Rastiketut    10:53:00   16:46  
4.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot    10:04:00   17:10  
5.   Topias Arola Paimion Rasti    10:54:00   17:43  
6.   Vertti Laitinen Koovee    10:33:00   18:57  
7.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    10:48:00   19:09  
8.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    10:02:00   19:11  
9.   Eemil Lehtoranta OH    10:57:00   19:18  
10.   Vladislav Vikentiev Kalinka  RUS  10:30:00   19:23  
11.   Ville Nisula Teuvan Rivakka    10:11:00   19:40  
12.   Eetu Lakanen Perhon Kiri    10:13:00   19:52  
13.   Artem Lazutkin Lytkarino  RUS  10:27:00   19:59  
14.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko    10:56:00   20:00  
15.   Tobias Söderholm OK Raseborg    10:21:00   20:13  
16.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat    10:39:00   20:40  
17.   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat    10:01:00   20:41  
18.   Joel Schüle Koovee    10:06:00   20:45  
19.   Atte Ikola Keravan Urheilijat    10:12:00   21:18  
20.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    10:50:00   21:23  
21.   Joona Lindgren Kortesjärven Järvi-Veikot    10:08:00   21:31  
22.   Vitaliy Ivanov Northern Wind  RUS  10:49:00   21:35  
23.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    10:35:00   21:56  
24.   Otto Haataja OH    10:17:00   22:07  
25.   Aaro Kulmala Suunta Sepot    10:26:00   22:16  
26.   Juho Varkoi Kalske    10:10:00   23:20  
27.   Tuomas Kaukonen Espoon Suunta    10:07:00   23:37  
28.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    10:44:00   23:54  
29.   Veikka Heikkilä Järvenpään Palo    10:03:00   24:16  
30.   Akseli Epäilys Kangasala SK    10:18:00   24:19  
31.   Eetu Petrelius OH    10:34:00   24:27  
32.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    10:20:00   24:29  
33.   Sergey Uzhitskiy ABC St-Petersburg  RUS  10:14:00   25:00  
34.   Mikhail Naumov Balt:Bereg  RUS  10:55:00   25:02  
35.   Otto Yli-Pyky SK Pohjantähti    10:42:00   26:10  
36.   Matti Mäkinen Keravan Urheilijat    10:38:00   28:50  
37.   Elias Nurmi Rastiketut    10:19:00   29:07  
38.   Eemeli Karjalahti Rasti-Jussit    10:16:00   30:36  
39.   Lauri Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    10:52:00   33:31  
40.   Vladislav Parkhomenko Vesta  RUS  10:45:00   33:53  
41.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    10:43:00   34:51  
42.   Kaapo Liuha Suunta Jyväskylä    10:28:00   36:24  
43.   Eero Karjalahti Rasti-Jussit    10:09:00   37:00  
44.   Jaakko Karjalainen Espoon Suunta    10:22:00   38:23  
45.   Alexey Kozika Arena  RUS  10:31:00   39:06  
46.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat    10:58:00   39:09  
47.   Ilya Kondrashev Lytkarino  RUS  10:59:00   39:26  
48.   Artem Kupriyanov Belie Nochi  RUS  10:29:00   48:53  
   Saku Salovaara SK Pohjantähti    10:15:00   ej startad  
   Victor Naidenovich Balt:Bereg  RUS  10:24:00   ej startad  
   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    10:47:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English