Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H10RR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Juuso Viskari Delta    11:41:00   13:19  
2.   Jarkko Rantoja Rastiketut    11:28:00   15:52  
3.   Matias Maijala Lapin Veikot    11:49:00   16:09  
4.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot    11:36:00   17:03  
5.   Tobias Söderholm OK Raseborg    12:13:00   17:07  
6.   Eemil Lehtoranta OH    11:39:00   17:41  
7.   Artem Lazutkin Lytkarino  RUS  11:32:00   18:35  
8.   Joona Lindgren Kortesjärven Järvi-Veikot    11:18:00   18:48  
9.   Aaro Kulmala Suunta Sepot    12:11:00   19:20  
10.   Ville Nisula Teuvan Rivakka    11:44:00   19:30  
11.   Lauri Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    11:17:00   19:36  
11.   Joel Schüle Koovee    11:33:00   19:36  
13.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    11:21:00   20:04  
14.   Atte Ikola Keravan Urheilijat    11:50:00   20:12  
15.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    12:12:00   21:02  
16.   Vladislav Vikentiev Kalinka  RUS  11:31:00   21:07  
17.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat    12:04:00   21:23  
18.   Eetu Lakanen Perhon Kiri    11:37:00   21:31  
19.   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat    11:58:00   21:34  
20.   Matti Kallio Keravan Urheilijat    11:30:00   21:56  
21.   Vitaliy Ivanov Northern Wind  RUS  11:52:00   22:08  
22.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    11:48:00   22:54  
23.   Elias Nurmi Rastiketut    11:59:00   23:01  
24.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    11:40:00   23:09  
25.   Vertti Laitinen Koovee    12:07:00   23:18  
26.   Tuomas Kaukonen Espoon Suunta    12:10:00   23:27  
27.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko    11:24:00   23:35  
28.   Juho Varkoi Kalske    12:01:00   23:39  
29.   Cedrik Sandell OK Raseborg    12:14:00   23:43  
30.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    12:08:00   23:55  
31.   Teemu Haakana Tarpian Suunta    11:27:00   26:13  
32.   Sergey Uzhitskiy ABC St-Petersburg  RUS  12:05:00   26:57  
33.   Ilya Kondrashev Lytkarino  RUS  12:03:00   27:26  
34.   Matti Mäkinen Keravan Urheilijat    11:20:00   27:37  
35.   Otto Yli-Pyky SK Pohjantähti    11:25:00   28:37  
36.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    11:16:00   28:43  
37.   Alexey Kozika Arena  RUS  11:38:00   28:50  
38.   Markus Ojala Tampereen Pyrintö    11:43:00   28:52  
39.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat    12:09:00   29:44  
40.   Vladislav Parkhomenko Vesta  RUS  11:42:00   30:26  
41.   Akseli Epäilys Kangasala SK    11:53:00   31:07  
42.   Eetu Petrelius OH    11:19:00   31:46  
43.   Kaapo Liuha Suunta Jyväskylä    11:34:00   33:09  
44.   Veikka Heikkilä Järvenpään Palo    11:46:00   33:11  
45.   Mikhail Naumov Balt:Bereg  RUS  11:15:00   35:25  
46.   Otto Haataja OH    12:00:00   35:33  
47.   Jaakko Karjalainen Espoon Suunta    11:51:00   37:08  
48.   Artem Kupriyanov Belie Nochi  RUS  12:02:00   45:17  
   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    11:26:00   ej startad  
   Victor Naidenovich Balt:Bereg  RUS  11:45:00   ej startad  
   Saku Salovaara SK Pohjantähti    11:56:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English