Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H10RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,5 km
 
1.   Jarkko Rantoja Rastiketut    12:47:00   9:28  
2.   Matias Maijala Lapin Veikot    12:11:00   9:52  
3.   Atte Ikola Keravan Urheilijat    12:15:00   10:16  
4.   Tobias Söderholm OK Raseborg    12:19:00   10:20  
5.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    12:20:00   10:24  
6.   Joona Lindgren Kortesjärven Järvi-Veikot    12:52:00   10:55  
7.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot    12:35:00   10:57  
8.   Eetu Lakanen Perhon Kiri    12:57:00   11:03  
9.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko    12:27:00   11:12  
10.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    12:18:00   11:14  
11.   Vladislav Vikentiev Kalinka  RUS  12:44:00   11:25  
11.   Eemil Lehtoranta OH    12:50:00   11:25  
13.   Juuso Viskari Delta    12:14:00   11:45  
14.   Eetu Petrelius OH    12:05:00   11:46  
15.   Juho Varkoi Kalske    12:13:00   11:47  
16.   Vitaliy Ivanov Northern Wind  RUS  12:34:00   11:53  
17.   Ville Nisula Teuvan Rivakka    12:21:00   12:20  
18.   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat    12:40:00   12:26  
19.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    12:58:00   12:27  
20.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    12:30:00   12:38  
21.   Artem Lazutkin Lytkarino  RUS  12:53:00   12:45  
22.   Joel Schüle Koovee    12:46:00   13:02  
23.   Aaro Kulmala Suunta Sepot    12:42:00   13:10  
24.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat    12:26:00   13:13  
25.   Veikka Heikkilä Järvenpään Palo    12:17:00   13:51  
26.   Matti Mäkinen Keravan Urheilijat    12:49:00   14:05  
27.   Lauri Valorinta Pirkkalan Hiihtäjät    12:39:00   14:41  
28.   Elias Nurmi Rastiketut    12:10:00   14:59  
29.   Otto Haataja OH    12:28:00   15:13  
30.   Akseli Epäilys Kangasala SK    12:04:00   15:48  
31.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    12:33:00   16:13  
32.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat    12:03:00   16:34  
32.   Kaapo Liuha Suunta Jyväskylä    12:51:00   16:34  
34.   Sergey Uzhitskiy ABC St-Petersburg  RUS  12:31:00   16:48  
35.   Otto Yli-Pyky SK Pohjantähti    12:25:00   16:51  
36.   Tuomas Kaukonen Espoon Suunta    12:00:00   16:55  
37.   Markus Ojala Tampereen Pyrintö    12:16:00   17:01  
38.   Vertti Laitinen Koovee    12:09:00   17:37  
39.   Saku Salovaara SK Pohjantähti    12:55:00   19:02  
40.   Alexey Kozika Arena  RUS  12:54:00   19:23  
41.   Mikhail Naumov Balt:Bereg  RUS  12:07:00   19:49  
42.   Matti Kallio Keravan Urheilijat    12:41:00   24:16  
43.   Ilya Kondrashev Lytkarino  RUS  12:23:00   24:53  
44.   Jaakko Karjalainen Espoon Suunta    12:45:00   28:57  
45.   Artem Kupriyanov Belie Nochi  RUS  12:12:00   31:53  
46.   Vladislav Parkhomenko Vesta  RUS  12:06:00   1:15:10  
   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    12:29:00   ej startad  
   Victor Naidenovich Balt:Bereg  RUS  12:43:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English