Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D8RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Sabina Aumo OK Orient    13:04:00   12:59  
2.   Suvi Heikkilä Lynx    13:11:00   13:31  
3.   Enni Petrelius OH    13:28:00   14:15  
4.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    13:41:00   14:36  
5.   Anna Kaitola Rastiketut    13:29:00   14:52  
6.   Veera Ylipulli Vaasan Suunnistajat    13:12:00   15:10  
7.   Ilona Ruohola MS Parma    13:45:00   15:22  
8.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    13:32:00   15:24  
9.   Emma-Leena Portimojärvi OH    13:42:00   15:32  
10.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    13:16:00   16:02  
11.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    13:23:00   16:10  
12.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat    13:51:00   16:25  
13.   Maria Yurchuk Foton-Moscow  RUS  13:03:00   16:52  
14.   Ansa-Lotta Ojanaho OH    13:07:00   17:22  
15.   Sanni Hartman Suunta Jyväskylä    13:10:00   17:39  
16.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    13:02:00   17:59  
17.   Alina Niggli OJura  FRA  12:59:00   18:05  
18.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:31:00   18:45  
19.   Lotte-Line Ekström MS Parma    13:18:00   18:59  
20.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:13:00   19:24  
21.   Kristiina Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:20:00   19:27  
22.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    13:05:00   19:30  
23.   Sara Snickars Solf IK    13:30:00   19:39  
24.   Tinka Sundström Helsingin Suunnistajat    13:15:00   19:41  
25.   Emma Haglund Solf IK    13:00:00   19:57  
26.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    13:40:00   20:09  
27.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    13:14:00   20:16  
28.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu    13:36:00   20:43  
29.   Ida Rantamäki OK Raseborg    13:19:00   20:58  
30.   Noora Lehtinen Kauhajoen Karhu    13:08:00   21:02  
31.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    13:25:00   22:03  
32.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka    13:22:00   22:34  
33.   Jessica Weber Karjaan Ura    13:01:00   23:22  
34.   Irbe Lacare COKSILVA  LAT  13:26:00   23:53  
35.   Juulia Sundström Helsingin Suunnistajat    13:37:00   23:57  
36.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat    13:50:00   23:59  
37.   Venla Romu Someron Esa    13:35:00   26:35  
38.   Aada Ilvesmäki Kalvolan Keihäs    13:34:00   28:02  
39.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles    13:44:00   28:22  
40.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat    13:43:00   28:44  
41.   Siru Numminen Espoon Akilles    13:09:00   32:00  
41.   Elviira Mäkinen Rastikarhut    13:38:00   32:00  
43.   Salla Isoherranen Lynx    13:46:00   32:19  
44.   Ksenia Zimina Arena  RUS  13:27:00   34:03  
45.   Saga Juhola Lahden Suunnistajat-37    13:06:00   38:14  
46.   Hanna Keinänen Lynx    13:33:00   40:13  
   Aino Moisio Saarijärven Pullistus    13:21:00   ej startad  
   Salla Kaukonen Espoon Suunta    13:49:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English