Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D8RR 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Sabina Aumo OK Orient    10:23:00   17:00  
2.   Ilona Ruohola MS Parma    10:07:00   17:06  
3.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat    10:31:00   17:26  
4.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    10:22:00   17:34  
5.   Ansa-Lotta Ojanaho OH    10:20:00   17:37  
6.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    10:43:00   17:43  
7.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    10:29:00   17:44  
8.   Suvi Heikkilä Lynx    10:34:00   18:01  
9.   Anna Kaitola Rastiketut    10:32:00   18:13  
10.   Veera Ylipulli Vaasan Suunnistajat    10:25:00   18:24  
11.   Enni Petrelius OH    10:08:00   18:26  
12.   Lotte-Line Ekström MS Parma    10:27:00   19:48  
13.   Emma-Leena Portimojärvi OH    10:40:00   19:58  
14.   Alina Niggli OJura  FRA  10:28:00   20:10  
15.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    10:19:00   20:31  
16.   Sanni Hartman Suunta Jyväskylä    10:37:00   20:52  
17.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    10:41:00   21:13  
18.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu    10:45:00   21:36  
19.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    10:49:00   21:40  
20.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    10:15:00   22:45  
21.   Emma Haglund Solf IK    10:26:00   23:54  
22.   Maria Yurchuk Foton-Moscow  RUS  10:17:00   23:58  
23.   Jessica Weber Karjaan Ura    10:24:00   24:28  
24.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:46:00   25:18  
25.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat    10:10:00   25:41  
26.   Salla Kaukonen Espoon Suunta    10:12:00   25:47  
27.   Noora Lehtinen Kauhajoen Karhu    10:51:00   26:14  
28.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka    10:30:00   26:21  
28.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    10:42:00   26:21  
30.   Kristiina Martikainen Ilomantsin Urheilijat    10:39:00   26:30  
31.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles    10:02:00   26:41  
32.   Tinka Sundström Helsingin Suunnistajat    10:21:00   27:32  
33.   Salla Isoherranen Lynx    10:01:00   27:33  
34.   Irbe Lacare COKSILVA  LAT  10:11:00   27:47  
35.   Sara Snickars Solf IK    10:05:00   29:57  
36.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles    10:36:00   29:59  
37.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat    10:04:00   31:43  
38.   Juulia Sundström Helsingin Suunnistajat    10:50:00   32:14  
39.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    10:48:00   32:19  
40.   Elviira Mäkinen Rastikarhut    10:44:00   32:24  
41.   Venla Romu Someron Esa    10:16:00   35:23  
42.   Saga Juhola Lahden Suunnistajat-37    10:33:00   37:53  
43.   Hanna Keinänen Lynx    10:13:00   40:14  
44.   Ksenia Zimina Arena  RUS  10:00:00   41:17  
45.   Aino Moisio Saarijärven Pullistus    10:06:00   45:16  
46.   Siru Numminen Espoon Akilles    10:14:00   45:25  
   Ida Rantamäki OK Raseborg    10:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English