Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D8RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Suvi Heikkilä Lynx    11:14:00   13:44  
2.   Sabina Aumo OK Orient    11:45:00   14:21  
3.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:19:00   15:59  
4.   Ansa-Lotta Ojanaho OH    11:47:00   16:14  
5.   Veera Ylipulli Vaasan Suunnistajat    11:51:00   16:38  
6.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    11:41:00   16:54  
7.   Enni Petrelius OH    11:28:00   17:01  
8.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:21:00   17:18  
9.   Alina Niggli OJura  FRA  11:49:00   17:30  
10.   Lotte-Line Ekström MS Parma    11:27:00   18:03  
11.   Anna Kaitola Rastiketut    11:13:00   18:49  
12.   Emma-Leena Portimojärvi OH    11:10:00   19:13  
13.   Maria Yurchuk Foton-Moscow  RUS  11:44:00   19:31  
14.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    11:39:00   19:35  
15.   Ilona Ruohola MS Parma    11:02:00   19:38  
16.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    11:15:00   20:45  
17.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    11:07:00   20:53  
18.   Sanni Hartman Suunta Jyväskylä    11:05:00   21:03  
19.   Emma Haglund Solf IK    11:37:00   21:38  
20.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    11:08:00   22:03  
21.   Salla Isoherranen Lynx    11:33:00   22:11  
22.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    11:46:00   22:42  
23.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu    11:20:00   22:44  
24.   Tinka Sundström Helsingin Suunnistajat    11:01:00   22:49  
25.   Kristiina Martikainen Ilomantsin Urheilijat    11:29:00   22:51  
26.   Silja Korhonen SK Vuoksi    11:25:00   23:19  
27.   Noora Lehtinen Kauhajoen Karhu    11:34:00   23:22  
28.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:31:00   24:03  
29.   Jessica Weber Karjaan Ura    11:18:00   24:14  
30.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    11:26:00   24:40  
31.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka    11:03:00   26:21  
32.   Sara Snickars Solf IK    11:09:00   26:30  
33.   Juulia Sundström Helsingin Suunnistajat    11:32:00   27:02  
34.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:42:00   27:24  
35.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles    11:12:00   27:28  
36.   Salla Kaukonen Espoon Suunta    11:00:00   28:05  
37.   Ida Rantamäki OK Raseborg    11:30:00   28:18  
38.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat    11:16:00   28:34  
39.   Irbe Lacare COKSILVA  LAT  11:04:00   30:18  
40.   Saga Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:23:00   30:33  
41.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat    11:22:00   30:56  
42.   Venla Romu Someron Esa    11:43:00   31:05  
43.   Ksenia Zimina Arena  RUS  11:38:00   32:11  
44.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    11:36:00   32:46  
45.   Elviira Mäkinen Rastikarhut    11:11:00   34:16  
46.   Hanna Keinänen Lynx    11:50:00   34:25  
47.   Aino Moisio Saarijärven Pullistus    11:40:00   46:16  
48.   Siru Numminen Espoon Akilles    11:48:00   51:48  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English