Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D8RR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    12:06:00   14:51  
2.   Ansa-Lotta Ojanaho OH    12:05:00   15:37  
2.   Suvi Heikkilä Lynx    12:27:00   15:37  
4.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    12:50:00   16:05  
5.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat    12:17:00   16:12  
6.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    12:37:00   16:22  
7.   Sabina Aumo OK Orient    12:36:00   16:53  
8.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:34:00   17:06  
9.   Ilona Ruohola MS Parma    12:29:00   17:31  
10.   Emma-Leena Portimojärvi OH    12:22:00   17:36  
11.   Enni Petrelius OH    12:39:00   17:46  
12.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    12:04:00   18:02  
13.   Anna Kaitola Rastiketut    12:08:00   18:05  
14.   Veera Ylipulli Vaasan Suunnistajat    12:35:00   18:10  
15.   Lotte-Line Ekström MS Parma    12:51:00   18:39  
16.   Sanni Hartman Suunta Jyväskylä    12:46:00   20:07  
17.   Noora Lehtinen Kauhajoen Karhu    12:33:00   20:28  
18.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    12:32:00   21:25  
19.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu    12:13:00   22:09  
20.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:42:00   22:22  
21.   Alina Niggli OJura  FRA  12:28:00   22:42  
22.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat    12:31:00   22:57  
23.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:30:00   22:58  
24.   Maria Yurchuk Foton-Moscow  RUS  12:41:00   23:11  
25.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:10:00   23:17  
26.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    12:02:00   23:27  
26.   Sara Snickars Solf IK    12:20:00   23:27  
28.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka    12:23:00   24:27  
29.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    12:38:00   24:30  
30.   Kristiina Martikainen Ilomantsin Urheilijat    12:03:00   24:57  
31.   Salla Isoherranen Lynx    12:44:00   25:42  
32.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles    12:26:00   25:51  
33.   Emma Haglund Solf IK    12:47:00   25:53  
34.   Salla Kaukonen Espoon Suunta    12:14:00   26:06  
35.   Tinka Sundström Helsingin Suunnistajat    12:43:00   26:30  
36.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat    12:21:00   26:54  
37.   Ida Rantamäki OK Raseborg    12:00:00   28:02  
38.   Jessica Weber Karjaan Ura    12:45:00   28:03  
39.   Saga Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:19:00   28:15  
40.   Venla Romu Someron Esa    12:01:00   29:06  
41.   Juulia Sundström Helsingin Suunnistajat    12:15:00   30:47  
42.   Elviira Mäkinen Rastikarhut    12:12:00   31:14  
43.   Ksenia Zimina Arena  RUS  12:18:00   34:03  
44.   Siru Numminen Espoon Akilles    12:09:00   34:30  
45.   Hanna Keinänen Lynx    12:11:00   34:41  
46.   Irbe Lacare COKSILVA  LAT  12:48:00   44:27  
   Aino Moisio Saarijärven Pullistus    12:24:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English