Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D8RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,3 km
 
1.   Ilona Ruohola MS Parma    15:35:00   8:41  
2.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    15:05:00   8:45  
3.   Suvi Heikkilä Lynx    15:20:00   8:52  
4.   Enni Petrelius OH    15:51:00   9:05  
5.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat    15:02:00   9:21  
6.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    15:13:00   9:25  
7.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    15:07:00   9:29  
8.   Sabina Aumo OK Orient    15:16:00   9:33  
8.   Ansa-Lotta Ojanaho OH    15:31:00   9:33  
10.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    15:27:00   9:38  
11.   Anna Kaitola Rastiketut    15:38:00   9:48  
12.   Veera Ylipulli Vaasan Suunnistajat    15:01:00   9:50  
13.   Emma-Leena Portimojärvi OH    15:15:00   9:53  
14.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    15:45:00   10:20  
15.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    15:42:00   10:24  
16.   Alina Niggli OJura  FRA  15:03:00   10:39  
17.   Sanni Hartman Suunta Jyväskylä    15:25:00   10:47  
18.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    15:29:00   10:50  
19.   Lotte-Line Ekström MS Parma    15:10:00   10:54  
20.   Jessica Weber Karjaan Ura    15:33:00   10:58  
21.   Sara Snickars Solf IK    15:44:00   11:24  
22.   Kristiina Martikainen Ilomantsin Urheilijat    15:46:00   11:31  
23.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles    15:49:00   11:32  
24.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat    15:34:00   11:37  
25.   Tinka Sundström Helsingin Suunnistajat    15:21:00   12:06  
25.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:24:00   12:06  
27.   Ida Rantamäki OK Raseborg    15:50:00   12:07  
28.   Salla Kaukonen Espoon Suunta    15:30:00   12:40  
29.   Silja Korhonen SK Vuoksi    15:09:00   12:41  
30.   Juulia Sundström Helsingin Suunnistajat    15:00:00   12:46  
31.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka    15:43:00   12:48  
32.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat    15:41:00   12:57  
33.   Noora Lehtinen Kauhajoen Karhu    15:11:00   12:58  
34.   Salla Isoherranen Lynx    15:04:00   13:06  
35.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu    15:12:00   13:37  
36.   Maria Yurchuk Foton-Moscow  RUS  15:08:00   13:38  
37.   Emma Haglund Solf IK    15:19:00   13:50  
38.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles    15:14:00   13:56  
38.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    15:22:00   13:56  
40.   Venla Romu Someron Esa    15:18:00   14:34  
41.   Irbe Lacare COKSILVA  LAT  15:37:00   15:46  
42.   Ksenia Zimina Arena  RUS  15:48:00   16:12  
43.   Hanna Keinänen Lynx    15:36:00   16:23  
44.   Elviira Mäkinen Rastikarhut    15:26:00   17:05  
45.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    15:06:00   18:09  
46.   Siru Numminen Espoon Akilles    15:28:00   19:16  
   Saga Juhola Lahden Suunnistajat-37    15:39:00   ej startad  
   Aino Moisio Saarijärven Pullistus    15:47:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English