Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D60A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,1 km
 
1.   Pirjo Kurppa Turun Suunnistajat    10:33:00   49:20  
2.   Kristiina Huttunen Säyneisen Salpa    11:33:00   50:41  
3.   Britt-Marie Alden OK Kolmården  SWE  10:47:00   51:03  
4.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo    11:47:00   52:34  
5.   Leena Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:03:00   53:34  
6.   Eeva-Liisa Korkeakangas Rasti-Jussit    11:27:00   54:02  
7.   Ruta Kukka KAPA  LAT  12:07:00   54:20  
8.   Maija Verha Vakka-Rasti    12:13:00   56:22  
9.   Tuula Suni Kärkölän Kisa-Veikot    10:39:00   56:46  
10.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat    10:59:00   57:00  
11.   Liisa Veijalainen MS Parma    10:23:00   57:25  
12.   Margarita Koltsova IngPromTeam  RUS  11:29:00   58:47  
13.   Rudite èterna Sigulda  LAT  11:17:00   59:02  
14.   Ritva Mononen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:43:00   59:15  
15.   Åsa Koivula Helsingin Suunnistajat    11:11:00   1:00:44  
16.   Beatrice Malmsten Lynx    10:41:00   1:01:36  
17.   Kaija Lähdekorpi IF Femman    11:49:00   1:02:17  
18.   Liisa Särkkä Navi    10:57:00   1:03:04  
19.   Ulla Kurvinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    11:05:00   1:03:40  
20.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:43:00   1:03:44  
21.   Lea Patronen Espoon Akilles    10:51:00   1:04:19  
22.   Raisa Ignatenko Moscow  RUS  12:05:00   1:04:35  
23.   Maria-Leena Törrö Valkeakosken Haka    11:23:00   1:04:43  
24.   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    10:25:00   1:04:51  
25.   Tuula Pöntinen Navi    11:41:00   1:05:51  
26.   Kaisu Hellström Paimion Rasti    12:01:00   1:08:24  
27.   Liisa Sundberg Lynx    11:57:00   1:10:05  
28.   Ann-Mari Sandgren Närpes OK    11:09:00   1:11:12  
29.   Arja Rantalainen Nastolan Terä    11:35:00   1:11:49  
30.   Kristina Eriksson Länna IF  SWE  12:11:00   1:12:27  
31.   Ewa Nordlund Länna IF  SWE  11:03:00   1:15:26  
32.   Raili Keskinarkaus OH    12:09:00   1:16:43  
33.   Airi Pajuoja Valkeakosken Haka    10:21:00   1:22:09  
34.   Raili Laaksonen Suomusjärven Sisu    11:39:00   1:26:31  
35.   Katariina Finnilä Vetelin Urheilijat    11:55:00   1:26:45  
36.   Eija Wallenius Karkki-Rasti    10:55:00   1:30:44  
37.   Tuula Kukkonen Olavin Rasti    10:53:00   1:31:54  
38.   Saga Pått IF Minken    11:37:00   1:33:00  
39.   Arja Heimonen Navi    10:19:00   1:36:08  
40.   Gloria Badarau-Heikkilä Perttelin Peikot    10:45:00   1:41:17  
41.   Ulla Lindsten Lynx    11:15:00   1:51:59  
42.   Orvokki Soikkeli Jämsän Retki-Veikot    11:13:00   1:53:21  
   Helena Kämäräinen Lahden Suunnistajat-37    10:17:00   disk  
   Kaija Dahlman Rastivarsat    10:29:00   disk  
   Kaija Turku Helsingin Suunnistajat    10:35:00   bröt  
   Helena Kanste OK Raseborg    11:19:00   bröt  
   Kati Peltola MS Parma    11:25:00   ej startad  
   Marketta Savelainen Helsingin Suunnistajat    11:53:00   ej startad  
   Päivi Ahonen Karkki-Rasti    11:59:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English