Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D60A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Britt-Marie Alden OK Kolmården  SWE  15:42:00   25:56  
2.   Eeva-Liisa Korkeakangas Rasti-Jussit    14:28:00   26:15  
3.   Liisa Veijalainen MS Parma    15:30:00   27:27  
4.   Paula Korpinen Rasti-Lukko    14:30:00   28:22  
5.   Kaija Dahlman Rastivarsat    14:44:00   28:28  
6.   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    15:34:00   29:01  
7.   Saga Pått IF Minken    15:40:00   29:30  
8.   Leena Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:00:00   29:54  
9.   Vellamo Toivonen OK77    14:58:00   30:21  
10.   Maija Verha Vakka-Rasti    14:02:00   30:22  
11.   Beatrice Malmsten Lynx    13:58:00   31:10  
12.   Tuula Pöntinen Navi    14:04:00   31:24  
13.   Ritva Mononen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:24:00   31:31  
14.   Ulla Kurvinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    13:56:00   33:01  
15.   Raili Keskinarkaus OH    14:22:00   33:26  
16.   Tuula Suni Kärkölän Kisa-Veikot    14:48:00   33:35  
17.   Raili Laaksonen Suomusjärven Sisu    14:08:00   34:02  
18.   Lea Patronen Espoon Akilles    15:22:00   34:52  
19.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo    14:46:00   34:58  
20.   Kristiina Huttunen Säyneisen Salpa    14:38:00   35:05  
21.   Margarita Koltsova IngPromTeam  RUS  15:04:00   35:34  
22.   Helena Kanste OK Raseborg    13:48:00   35:46  
23.   Kaija Lähdekorpi IF Femman    14:42:00   35:48  
24.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat    14:56:00   36:29  
25.   Rudite èterna Sigulda  LAT  15:28:00   37:24  
26.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:20:00   37:27  
26.   Pirjo Kurppa Turun Suunnistajat    15:10:00   37:27  
28.   Maria-Leena Törrö Valkeakosken Haka    14:32:00   37:45  
29.   Tuula Kukkonen Olavin Rasti    15:36:00   37:57  
30.   Ruta Kukka KAPA  LAT  15:16:00   38:42  
31.   Airi Pajuoja Valkeakosken Haka    15:26:00   40:34  
32.   Marketta Savelainen Helsingin Suunnistajat    14:54:00   40:53  
33.   Ann-Mari Sandgren Närpes OK    14:00:00   41:02  
34.   Arja Heimonen Navi    15:24:00   42:40  
35.   Liisa Sundberg Lynx    14:40:00   45:16  
36.   Kristina Eriksson Länna IF  SWE  14:18:00   46:09  
37.   Kaija Turku Helsingin Suunnistajat    14:16:00   47:12  
38.   Raisa Ignatenko Moscow  RUS  13:50:00   48:17  
39.   Katariina Finnilä Vetelin Urheilijat    14:12:00   48:41  
40.   Orvokki Soikkeli Jämsän Retki-Veikot    14:14:00   52:05  
41.   Kaisu Hellström Paimion Rasti    15:18:00   52:42  
42.   Arja Rantalainen Nastolan Terä    14:26:00   55:44  
43.   Liisa Särkkä Navi    14:50:00   56:55  
44.   Ewa Nordlund Länna IF  SWE  15:12:00   56:59  
45.   Helena Kämäräinen Lahden Suunnistajat-37    15:06:00   57:40  
46.   Eija Wallenius Karkki-Rasti    15:08:00   1:01:09  
47.   Gloria Badarau-Heikkilä Perttelin Peikot    13:52:00   1:08:35  
48.   Ulla Lindsten Lynx    15:14:00   1:10:15  
   Päivi Ahonen Karkki-Rasti    14:06:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English