Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D55B 4. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Anna-Maija Pasanen
Kouvolan Suunnistajat
5:01 (3)
8:18 (2)
3:17 (1)
11:30 (1)
3:12 (4)
14:23 (1)
2:53 (1)
20:24 (1)
6:01 (7)
24:44 (2)
4:20 (6)
29:30 (1)
4:46 (3)
32:18 (1)
2:48 (3)
32:57 (1)
39 (3)
32:55  Anna-Maija Pasanen
2   Maarit Virtanen
Kärkölän Kisa-Veikot
5:17 (4)
9:26 (3)
4:09 (4)
12:14 (2)
2:48 (2)
15:27 (2)
3:13 (6)
20:52 (2)
5:25 (3)
24:43 (1)
3:51 (4)
30:38 (2)
5:55 (11)
34:09 (2)
3:31 (10)
34:54 (2)
45 (6)
34:53  Maarit Virtanen
3   Maarit Hynninen
MS Parma
4:55 (2)
9:26 (3)
4:31 (7)
13:19 (3)
3:53 (8)
16:14 (3)
2:55 (2)
24:29 (4)
8:15 (14)
28:11 (4)
3:42 (2)
33:08 (4)
4:57 (4)
36:18 (3)
3:10 (6)
37:03 (3)
45 (6)
37:02  Maarit Hynninen
4   Eeva Matilainen
Rastivarsat
7:27 (10)
11:32 (7)
4:05 (3)
14:21 (5)
2:49 (3)
17:33 (4)
3:12 (5)
22:59 (3)
5:26 (4)
26:53 (3)
3:54 (5)
32:53 (3)
6:00 (12)
36:48 (4)
3:55 (13)
37:49 (4)
1:01 (17)
37:50  Eeva Matilainen
5   Hilkka Bomb-Nurmi
Lappeen Riento
5:47 (7)
10:04 (5)
4:17 (5)
18:08 (7)
8:04 (16)
22:49 (8)
4:41 (12)
28:42 (6)
5:53 (5)
33:39 (6)
4:57 (9)
38:55 (6)
5:16 (6)
41:52 (5)
2:57 (4)
42:29 (5)
37 (1)
42:29  Hilkka Bomb-Nurmi
6   Oktyabrina Sokolova
Novosibirsk
12:42 (15)
16:59 (14)
4:17 (5)
20:53 (12)
3:54 (9)
24:17 (9)
3:24 (7)
29:28 (7)
5:11 (2)
33:54 (7)
4:26 (7)
39:23 (7)
5:29 (9)
44:09 (7)
4:46 (17)
44:54 (6)
45 (6)
44:53  Oktyabrina Sokolova
7   Ulla Säde
Kouvolan Suunnistajat
5:40 (6)
10:32 (6)
4:52 (9)
14:15 (4)
3:43 (6)
18:27 (5)
4:12 (11)
26:26 (5)
7:59 (12)
32:41 (5)
6:15 (15)
38:50 (5)
6:09 (13)
44:03 (6)
5:13 (21)
45:08 (7)
1:05 (18)
45:08  Ulla Säde
8   Larisa Korzhova
Belgorod
4:23 (1)
8:06 (1)
3:43 (2)
24:23 (13)
16:17 (18)
28:05 (12)
3:42 (8)
33:14 (9)
5:09 (1)
36:58 (8)
3:44 (3)
42:09 (8)
5:11 (5)
45:34 (8)
3:25 (8)
46:26 (8)
52 (14)
46:25  Larisa Korzhova
9   Sinikka Tuomaala
Kokkolan Suunnistajat
7:30 (11)
13:51 (10)
6:21 (12)
17:40 (6)
3:49 (7)
21:30 (6)
3:50 (10)
30:39 (8)
9:09 (17)
37:24 (9)
6:45 (17)
43:52 (9)
6:28 (15)
48:08 (9)
4:16 (15)
49:13 (9)
1:05 (18)
49:12  Sinikka Tuomaala
10   Nussbaum Marietta
OLG Suhr
22:03 (21)
27:32 (21)
5:29 (11)
31:01 (17)
3:29 (5)
33:58 (16)
2:57 (3)
40:19 (13)
6:21 (8)
43:49 (12)
3:30 (1)
48:32 (10)
4:43 (2)
50:44 (10)
2:12 (1)
51:29 (10)
45 (6)
51:29  Nussbaum Marietta
11   Rauni Karstunen
Ylivieskan Kuula
8:59 (13)
19:46 (16)
10:47 (20)
25:53 (14)
6:07 (13)
29:36 (13)
3:43 (9)
37:21 (12)
7:45 (11)
44:42 (13)
7:21 (18)
49:21 (13)
4:39 (1)
52:32 (12)
3:11 (7)
53:13 (11)
41 (5)
53:13  Rauni Karstunen
12   Airi Kattilakoski
Kokkolan Suunnistajat
6:27 (9)
13:15 (8)
6:48 (13)
19:43 (10)
6:28 (14)
25:22 (11)
5:39 (18)
34:35 (10)
9:13 (18)
40:33 (10)
5:58 (12)
48:43 (11)
8:10 (19)
52:30 (11)
3:47 (11)
53:22 (12)
52 (14)
53:21  Airi Kattilakoski
13   Liisa Penttilä
Someron Esa
7:50 (12)
16:22 (13)
8:32 (16)
20:30 (11)
4:08 (10)
25:20 (10)
4:50 (13)
34:46 (11)
9:26 (19)
41:24 (11)
6:38 (16)
48:56 (12)
7:32 (16)
53:42 (13)
4:46 (17)
54:29 (13)
47 (12)
54:28  Liisa Penttilä
14   Tamara Garaschyk
OK AKFA
14:57 (18)
24:16 (18)
9:19 (18)
28:48 (16)
4:32 (11)
33:46 (15)
4:58 (17)
40:27 (14)
6:41 (9)
47:53 (16)
7:26 (19)
53:18 (15)
5:25 (8)
56:22 (14)
3:04 (5)
56:59 (14)
37 (1)
56:59  Tamara Garaschyk
15   Leena Herttua
Lapuan Virkiä
6:19 (8)
13:31 (9)
7:12 (15)
19:17 (9)
5:46 (12)
22:19 (7)
3:02 (4)
41:39 (16)
19:20 (21)
46:50 (14)
5:11 (10)
53:10 (14)
6:20 (14)
56:36 (15)
3:26 (9)
57:25 (15)
49 (13)
57:25  Leena Herttua
16   Marjo Kapanen
Riihimäen Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1:00:40  Marjo Kapanen
17   Raija Saukonoja
Porvoon Urheilijat
12:46 (16)
19:45 (15)
6:59 (14)
26:29 (15)
6:44 (15)
32:26 (14)
5:57 (19)
41:20 (15)
8:54 (16)
47:13 (15)
5:53 (11)
56:05 (16)
8:52 (20)
1:00:09 (16)
4:04 (14)
1:00:54 (16)
45 (6)
1:00:53  Raija Saukonoja
18   Terttu Hintukainen
Turun Suunnistajat
5:20 (5)
16:21 (12)
11:01 (21)
19:04 (8)
2:43 (1)
37:52 (17)
18:48 (21)
44:36 (17)
6:44 (10)
52:17 (17)
7:41 (20)
57:37 (17)
5:20 (7)
1:00:23 (17)
2:46 (2)
1:01:09 (17)
46 (11)
1:01:09  Terttu Hintukainen
19   Gunilla Slotte
OK Botnia
21:00 (20)
25:34 (19)
4:34 (8)
38:06 (19)
12:32 (17)
42:59 (18)
4:53 (15)
48:58 (18)
5:59 (6)
53:50 (18)
4:52 (8)
59:24 (18)
5:34 (10)
1:04:07 (18)
4:43 (16)
-
-
1:05:04  Gunilla Slotte
20   Paula Saari
Lapuan Virkiä
10:50 (14)
15:50 (11)
5:00 (10)
36:23 (18)
20:33 (20)
44:05 (19)
7:42 (20)
52:18 (19)
8:13 (13)
58:19 (19)
6:01 (14)
1:06:19 (19)
8:00 (18)
1:10:12 (19)
3:53 (12)
1:10:51 (18)
39 (3)
1:10:51  Paula Saari
21   Anneli Heikkilä
Vakka-Rasti
14:09 (17)
23:37 (17)
9:28 (19)
48:48 (21)
25:11 (21)
53:40 (21)
4:52 (14)
1:02:09 (21)
8:29 (15)
1:08:07 (20)
5:58 (12)
1:18:01 (20)
9:54 (21)
1:23:06 (20)
5:05 (20)
1:24:02 (19)
56 (16)
1:24:02  Anneli Heikkilä
22   Mirja Harald
IK Falken
18:03 (19)
26:58 (20)
8:55 (17)
44:19 (20)
17:21 (19)
49:13 (20)
4:54 (16)
1:02:06 (20)
12:53 (20)
1:10:47 (21)
8:41 (21)
1:18:23 (21)
7:36 (17)
1:23:17 (21)
4:54 (19)
1:24:24 (20)
1:07 (20)
1:24:23  Mirja Harald
   Anne Forsström
OK Raseborg
5:36
11:07
5:31
-
-
17:17
-
23:20
6:03
27:58
4:38
34:24
6:26
38:01
3:37
38:47
46
disk  Anne Forsström
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English