Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D55B 2. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-Mål Resultat  
1   Maarit Hynninen
MS Parma
5:54 (2)
14:50 (1)
8:56 (2)
21:14 (1)
6:24 (6)
25:09 (1)
3:55 (4)
42:09 (1)
17:00 (4)
51:53 (1)
9:44 (20)
55:31 (1)
3:38 (6)
57:28 (1)
1:57 (7)
57:28  Maarit Hynninen
2   Maarit Virtanen
Kärkölän Kisa-Veikot
7:17 (8)
15:49 (2)
8:32 (1)
24:27 (5)
8:38 (15)
30:18 (3)
5:51 (18)
47:33 (4)
17:15 (7)
52:18 (2)
4:45 (1)
56:22 (2)
4:04 (10)
58:29 (2)
2:07 (10)
58:28  Maarit Virtanen
3   Rauni Karstunen
Ylivieskan Kuula
11:05 (19)
22:15 (10)
11:10 (6)
28:30 (10)
6:15 (3)
32:01 (9)
3:31 (2)
48:51 (6)
16:50 (3)
56:36 (5)
7:45 (15)
59:45 (4)
3:09 (1)
1:01:33 (3)
1:48 (4)
1:01:33  Rauni Karstunen
4   Terttu Hintukainen
Turun Suunnistajat
6:28 (4)
16:24 (3)
9:56 (3)
22:47 (2)
6:23 (5)
30:54 (4)
8:07 (24)
47:27 (3)
16:33 (2)
53:54 (3)
6:27 (8)
59:32 (3)
5:38 (18)
1:01:42 (4)
2:10 (13)
1:01:42  Terttu Hintukainen
5   Anne Forsström
OK Raseborg
8:25 (15)
18:44 (7)
10:19 (5)
25:51 (6)
7:07 (7)
31:03 (5)
5:12 (13)
50:37 (9)
19:34 (13)
55:48 (4)
5:11 (4)
1:00:22 (5)
4:34 (11)
1:02:32 (5)
2:10 (13)
1:02:33  Anne Forsström
6   Hilkka Bomb-Nurmi
Lappeen Riento
5:45 (1)
20:53 (9)
15:08 (14)
27:07 (8)
6:14 (2)
31:07 (7)
4:00 (6)
48:07 (5)
17:00 (4)
57:51 (8)
9:44 (20)
1:01:26 (6)
3:35 (4)
1:03:09 (6)
1:43 (2)
1:03:09  Hilkka Bomb-Nurmi
7   Leena Herttua
Lapuan Virkiä
6:42 (7)
18:12 (5)
11:30 (7)
26:33 (7)
8:21 (13)
31:05 (6)
4:32 (9)
49:53 (7)
18:48 (12)
57:00 (6)
7:07 (12)
1:01:52 (7)
4:52 (12)
1:04:01 (7)
2:09 (11)
1:04:01  Leena Herttua
8   Anna-Maija Pasanen
Kouvolan Suunnistajat
7:29 (10)
22:56 (12)
15:27 (15)
29:18 (11)
6:22 (4)
33:13 (10)
3:55 (4)
50:14 (8)
17:01 (6)
59:57 (9)
9:43 (19)
1:03:34 (9)
3:37 (5)
1:05:23 (8)
1:49 (5)
1:05:22  Anna-Maija Pasanen
9   Ulla Säde
Kouvolan Suunnistajat
7:40 (12)
19:12 (8)
11:32 (8)
27:13 (9)
8:01 (12)
31:43 (8)
4:30 (8)
51:23 (10)
19:40 (14)
57:46 (7)
6:23 (7)
1:03:16 (8)
5:30 (17)
1:06:27 (9)
3:11 (24)
1:06:26  Ulla Säde
10   Larisa Korzhova
Belgorod
6:41 (6)
27:51 (18)
21:10 (20)
36:37 (15)
8:46 (16)
40:12 (14)
3:35 (3)
57:56 (12)
17:44 (9)
1:02:47 (11)
4:51 (2)
1:06:21 (10)
3:34 (3)
1:08:36 (10)
2:15 (16)
1:08:35  Larisa Korzhova
11   Raija Saukonoja
Porvoon Urheilijat
7:24 (9)
22:25 (11)
15:01 (13)
30:16 (12)
7:51 (9)
37:43 (13)
7:27 (21)
55:39 (11)
17:56 (10)
1:02:14 (10)
6:35 (9)
1:07:30 (12)
5:16 (16)
1:09:11 (11)
1:41 (1)
1:09:11  Raija Saukonoja
12   Tamara Garaschyk
OK AKFA
6:31 (5)
16:36 (4)
10:05 (4)
24:13 (4)
7:37 (8)
35:01 (11)
10:48 (25)
58:50 (13)
23:49 (17)
1:03:41 (12)
4:51 (2)
1:07:28 (11)
3:47 (7)
1:09:19 (12)
1:51 (6)
1:09:19  Tamara Garaschyk
13   Sinikka Tuomaala
Kokkolan Suunnistajat
7:41 (13)
29:34 (20)
21:53 (22)
37:28 (17)
7:54 (10)
41:44 (17)
4:16 (7)
59:51 (14)
18:07 (11)
1:06:07 (13)
6:16 (6)
1:11:19 (13)
5:12 (15)
1:13:49 (13)
2:30 (18)
1:13:49  Sinikka Tuomaala
14   Airi Kattilakoski
Kokkolan Suunnistajat
14:17 (23)
27:03 (17)
12:46 (11)
37:30 (18)
10:27 (22)
42:07 (18)
4:37 (10)
1:03:35 (15)
21:28 (15)
1:10:43 (14)
7:08 (13)
1:16:29 (14)
5:46 (20)
1:19:15 (14)
2:46 (22)
1:19:16  Airi Kattilakoski
15   Nussbaum Marietta
OLG Suhr
6:12 (3)
18:34 (6)
12:22 (10)
23:50 (3)
5:16 (1)
27:13 (2)
3:23 (1)
44:33 (2)
17:20 (8)
1:15:24 (15)
30:51 (25)
1:18:51 (15)
3:27 (2)
1:20:35 (15)
1:44 (3)
1:20:34  Nussbaum Marietta
16   Paula Saari
Lapuan Virkiä
7:35 (11)
26:54 (16)
19:19 (19)
36:08 (14)
9:14 (17)
41:21 (15)
5:13 (15)
1:09:21 (16)
28:00 (18)
1:17:16 (16)
7:55 (16)
1:22:09 (16)
4:53 (13)
1:24:12 (16)
2:03 (8)
1:24:11  Paula Saari
17   Tytti Talarmo
MS Parma
19:48 (24)
32:53 (22)
13:05 (12)
40:53 (20)
8:00 (11)
48:03 (21)
7:10 (20)
1:10:44 (18)
22:41 (16)
1:18:51 (17)
8:07 (17)
1:25:14 (17)
6:23 (22)
1:27:50 (17)
2:36 (19)
1:27:50  Tytti Talarmo
18   Marjo Kapanen
Riihimäen Suunnistajat
14:14 (22)
32:15 (21)
18:01 (17)
41:47 (21)
9:32 (18)
46:51 (20)
5:04 (12)
1:21:41 (20)
34:50 (21)
1:28:26 (20)
6:45 (10)
1:34:19 (20)
5:53 (21)
1:37:37 (20)
3:18 (25)
1:33:44  Marjo Kapanen
19   Tatiana Egorova
Moscow
8:25 (15)
26:45 (15)
18:20 (18)
36:46 (16)
10:01 (21)
41:26 (16)
4:40 (11)
1:19:25 (19)
37:59 (22)
1:26:37 (18)
7:12 (14)
1:31:46 (19)
5:09 (14)
1:34:06 (18)
2:20 (17)
1:34:06  Tatiana Egorova
20   Eeva Matilainen
Rastivarsat
11:30 (20)
23:50 (13)
12:20 (9)
32:13 (13)
8:23 (14)
37:27 (12)
5:14 (16)
1:10:07 (17)
32:40 (20)
1:27:18 (19)
17:11 (23)
1:31:21 (18)
4:03 (9)
1:34:14 (19)
2:53 (23)
1:34:14  Eeva Matilainen
21   Liisa Penttilä
Someron Esa
8:39 (17)
24:17 (14)
15:38 (16)
40:44 (19)
16:27 (24)
46:03 (19)
5:19 (17)
1:37:29 (23)
51:26 (24)
1:45:45 (21)
8:16 (18)
1:52:34 (21)
6:49 (24)
1:54:43 (21)
2:09 (11)
1:54:43  Liisa Penttilä
22   Oktyabrina Sokolova
Novosibirsk
7:53 (14)
29:28 (19)
21:35 (21)
1:08:43 (24)
39:15 (25)
1:15:22 (25)
6:39 (19)
1:31:27 (21)
16:05 (1)
1:53:27 (23)
22:00 (24)
1:57:19 (23)
3:52 (8)
1:59:23 (23)
2:04 (9)
1:59:22  Oktyabrina Sokolova
23   Mirja Harald
IK Falken
8:49 (18)
48:26 (24)
39:37 (24)
58:00 (23)
9:34 (19)
1:06:01 (23)
8:01 (23)
1:55:30 (24)
49:29 (23)
2:02:33 (24)
7:03 (11)
2:08:15 (24)
5:42 (19)
2:10:57 (24)
2:42 (20)
2:10:57  Mirja Harald
24   Anneli Heikkilä
Vakka-Rasti
13:44 (21)
55:44 (25)
42:00 (25)
1:09:06 (25)
13:22 (23)
1:14:18 (24)
5:12 (13)
2:06:31 (25)
52:13 (25)
2:12:15 (25)
5:44 (5)
2:18:45 (25)
6:30 (23)
2:21:30 (25)
2:45 (21)
2:21:29  Anneli Heikkilä
25   Monika Thomann
Thurgorienta
21:59 (25)
46:37 (23)
24:38 (23)
56:26 (22)
9:49 (20)
1:03:58 (22)
7:32 (22)
1:33:58 (22)
30:00 (19)
1:47:06 (22)
13:08 (22)
1:55:12 (22)
8:06 (25)
1:57:23 (22)
2:11 (15)
3:53:33  Monika Thomann
   Gunilla Slotte
OK Botnia
17:56
44:55
26:59
53:29
8:34
59:58
6:29
1:29:26
29:28
-
-
2:13:14
-
2:15:44
2:30
bröt  Gunilla Slotte
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English