Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D55A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,3 km
 
1.   Jenny Bourne Abominable O-men  AUS  12:09:00   51:22  
2.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    12:13:00   53:29  
3.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    11:41:00   57:31  
4.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    12:11:00   1:00:53  
5.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    12:41:00   1:01:51  
6.   Helena Jumppanen Pihkaniskat    12:39:00   1:02:44  
7.   Airi Sipponen Paimion Rasti    12:29:00   1:03:43  
8.   Tuire Niemi Tampereen Pyrintö    12:37:00   1:05:00  
9.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:11:00   1:05:13  
10.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:01:00   1:06:38  
11.   Hilkka Kylämäki Maarian Mahti    12:07:00   1:07:17  
12.   Margit Suomela Rasti-Lukko    12:45:00   1:07:35  
13.   Elena Kirichenko JUVENTA  RUS  11:27:00   1:09:23  
14.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    12:27:00   1:10:16  
15.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  11:49:00   1:11:19  
16.   Marita Saari Suunta-Sepot    11:15:00   1:11:37  
17.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    11:39:00   1:12:09  
18.   Anneli Laine Rastivarsat    11:51:00   1:13:08  
19.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:53:00   1:14:21  
20.   Raija Sarkki Perttelin Peikot    12:21:00   1:14:32  
21.   Helena Heinola Joutsenon Kullervo    11:45:00   1:16:22  
22.   Tuula Leppänen Rauman Työväen Urheilijat    11:03:00   1:16:48  
23.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    12:35:00   1:17:52  
24.   Pirkko Väänänen Nilsiän Nujakka    11:59:00   1:18:03  
25.   Nadezda Levicheva Veresk SPb  RUS  12:47:00   1:19:00  
26.   Doris Kläy OLGHuttwil  SUI  12:31:00   1:20:06  
27.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot    12:19:00   1:20:59  
28.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    11:33:00   1:26:38  
29.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    12:49:00   1:27:04  
30.   Hannele Bäck OK Raseborg    12:05:00   1:29:41  
31.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti    12:23:00   1:32:59  
32.   Sinikka Taimisto MS Parma    11:05:00   1:37:55  
33.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä    11:43:00   1:38:14  
34.   Leni Windahl OK Raseborg    12:43:00   1:39:00  
35.   Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti    11:23:00   1:40:26  
36.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    11:35:00   1:46:33  
37.   Margit Riikonen Perttelin Peikot    11:17:00   1:50:20  
38.   Elina Mäki-Simola Espoon Suunta    12:03:00   1:53:37  
39.   Monica Kronberg IF Femman    11:25:00   2:04:54  
40.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    11:19:00   2:26:37  
41.   Ekaterina Koskinina OK AKFA  RUS  11:47:00   2:54:56  
   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:09:00   ej startad  
   Pirkko Kalliola Turun Suunnistajat    11:21:00   bröt  
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    11:29:00   ej startad  
   Tuija Soanjärvi Lynx    11:31:00   disk  
   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka    11:55:00   ej startad  
   Marja-Leena Klemelä Lounais-Hämeen Rasti    11:57:00   ej startad  
   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat    12:15:00   ej startad  
   Anita Laaksonen Tarpian Suunta    12:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English