Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D55A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    11:57:00   34:23  
2.   Jenny Bourne Abominable O-men  AUS  11:23:00   34:37  
3.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    10:17:00   36:34  
4.   Margit Suomela Rasti-Lukko    10:55:00   38:08  
5.   Pirkko Kalliola Turun Suunnistajat    11:03:00   40:12  
6.   Elena Kirichenko JUVENTA  RUS  11:17:00   41:34  
7.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    10:45:00   41:38  
8.   Marita Saari Suunta-Sepot    11:21:00   43:00  
9.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  11:25:00   43:41  
10.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    10:31:00   44:08  
11.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:27:00   44:59  
12.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    10:39:00   45:27  
13.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    11:43:00   45:48  
14.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    10:25:00   46:44  
15.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    10:51:00   47:31  
16.   Airi Sipponen Paimion Rasti    11:35:00   48:41  
17.   Hilkka Kylämäki Maarian Mahti    12:01:00   48:55  
18.   Pirkko Väänänen Nilsiän Nujakka    11:29:00   49:06  
19.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti    11:45:00   51:13  
20.   Tuula Leppänen Rauman Työväen Urheilijat    11:49:00   51:41  
21.   Tuire Niemi Tampereen Pyrintö    10:47:00   53:09  
22.   Elina Mäki-Simola Espoon Suunta    11:55:00   54:22  
23.   Raija Sarkki Perttelin Peikot    11:09:00   54:37  
24.   Anneli Laine Rastivarsat    10:19:00   1:01:54  
25.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä    10:41:00   1:02:31  
26.   Marja-Leena Klemelä Lounais-Hämeen Rasti    10:27:00   1:04:38  
27.   Helena Heinola Joutsenon Kullervo    11:31:00   1:04:57  
28.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    11:41:00   1:06:05  
29.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    10:59:00   1:06:12  
30.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    11:13:00   1:08:11  
31.   Doris Kläy OLGHuttwil  SUI  10:33:00   1:10:34  
32.   Sinikka Taimisto MS Parma    11:47:00   1:16:33  
33.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    11:33:00   1:17:56  
34.   Hannele Bäck OK Raseborg    10:21:00   1:20:06  
35.   Margit Riikonen Perttelin Peikot    12:03:00   1:32:39  
36.   Monica Kronberg IF Femman    11:07:00   1:33:10  
37.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    11:39:00   1:45:15  
38.   Ekaterina Koskinina OK AKFA  RUS  10:15:00   2:50:30  
   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot    10:29:00   disk  
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    10:37:00   ej startad  
   Nadezda Levicheva Veresk SPb  RUS  10:49:00   disk  
   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka    10:57:00   ej startad  
   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:05:00   ej startad  
   Anita Laaksonen Tarpian Suunta    11:11:00   ej startad  
   Tuija Soanjärvi Lynx    11:53:00   ej startad  
   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat    11:59:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English