Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D55A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,5 km
 
1.   Jenny Bourne Abominable O-men  AUS  11:51:00   51:54  
2.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    11:21:00   54:19  
3.   Pirkko Kalliola Turun Suunnistajat    10:13:00   59:53  
4.   Margit Suomela Rasti-Lukko    11:13:00   1:00:52  
5.   Helena Jumppanen Pihkaniskat    10:57:00   1:03:08  
6.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    10:09:00   1:04:20  
7.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  11:37:00   1:04:53  
8.   Hilkka Kylämäki Maarian Mahti    10:41:00   1:08:28  
9.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:45:00   1:10:17  
10.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:43:00   1:10:22  
11.   Airi Sipponen Paimion Rasti    10:51:00   1:10:41  
12.   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat    11:15:00   1:12:06  
13.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    10:47:00   1:12:21  
14.   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:35:00   1:14:27  
15.   Elena Kirichenko JUVENTA  RUS  10:33:00   1:15:51  
16.   Tuula Leppänen Rauman Työväen Urheilijat    11:33:00   1:16:22  
17.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    10:43:00   1:16:23  
18.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    10:37:00   1:16:27  
19.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    10:11:00   1:16:48  
20.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot    11:53:00   1:17:02  
21.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    10:59:00   1:18:48  
22.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    11:49:00   1:18:53  
23.   Helena Heinola Joutsenon Kullervo    11:01:00   1:19:36  
24.   Elina Mäki-Simola Espoon Suunta    10:49:00   1:21:34  
25.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    11:17:00   1:23:29  
26.   Nadezda Levicheva Veresk SPb  RUS  10:25:00   1:23:40  
27.   Margit Riikonen Perttelin Peikot    11:27:00   1:25:02  
28.   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka    10:17:00   1:28:39  
29.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    11:23:00   1:29:07  
30.   Doris Kläy OLGHuttwil  SUI  10:39:00   1:29:18  
31.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    11:31:00   1:31:31  
32.   Pirkko Väänänen Nilsiän Nujakka    10:23:00   1:32:04  
33.   Hannele Bäck OK Raseborg    10:45:00   1:33:35  
34.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti    10:27:00   1:33:48  
35.   Raija Sarkki Perttelin Peikot    10:35:00   1:37:11  
36.   Marja-Leena Klemelä Lounais-Hämeen Rasti    11:55:00   1:37:47  
37.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    10:53:00   1:50:07  
38.   Monica Kronberg IF Femman    11:29:00   1:53:21  
39.   Tuire Niemi Tampereen Pyrintö    10:21:00   2:09:34  
40.   Pirkko Lappalainen Navi    11:05:00   2:40:46  
41.   Ekaterina Koskinina OK AKFA  RUS  11:47:00   3:16:03  
   Anita Laaksonen Tarpian Suunta    10:15:00   ej startad  
   Tuija Soanjärvi Lynx    10:19:00   ej startad  
   Sinikka Taimisto MS Parma    11:19:00   bröt  
   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä    11:39:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English